Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   STYCZNIA   2021 r.

Nawrócenie św. Pawła Apostoła
Bł. Henryka Suzo
 
 
 
 

Czy niepodległość Polski jest zagrożona? Prof. Jan Żaryn dla PCh24TV II Rozmowa PCh24


Odtwórz w YouTube
 

Unia Europejska chce, aby warunkiem realizacji nowej perspektywy budżetowej była reguła praworządności. Rząd Mateusza Morawieckiego zawetował budżet wierząc, że Bruksela pod presją zrezygnuje z tej reguły. Czy tak się faktycznie stanie? Czy Polska jest dzisiaj faktycznie suwerennym krajem? A może, jak twierdzą niektórzy, nasza niepodległość jest zagrożona? Na te pytania odpowiada historyk, prof. Jan Żaryn w rozmowie z Pawłem Chmielewskim.


DATA: 2021-01-12 13:03:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Polska nie jest niepodległa ,z powodu dokumentu w którym Polska ma obowiązki wobec innego państwa a to państwo żadnych wobec Polski
2 miesiące temu / 29
 
To, co, będziemy musieli zmieniać Konstytucję, pod dyktat von der Layen i Angeli Merkel? A tak Morawiecki zachwalał swój wybór Niemry na szefa KE UE. Nygus, a nie polityk.
2 miesiące temu / Joanna
 
Nie może być zagrożone coś czego nie ma, i to od dawna.
2 miesiące temu / Nielubiebetonu
 
Prowadzone są analizy, badania jaka narodowośc za tym stoi..nie używając określeń lewacy , komuniści, faszyści, liberałowie, sowieci i in??
2 miesiące temu / Adfam
 
Znając jak działa Pis ,możemy się spodziewać że jeszcze w tym roku ,bo do grudnia prezydencję sprawują Niemcy ,PiS ogłosi wielki sukces ,bo przecież PiS ma tylko same sukcesy,i nie będzie żadnego weta,wielkie prezenie muskułów dla nas gawiedzi,efekt jak zawsze z sukcesem na kolanach
2 miesiące temu / Kazimierz
 
Na pytanie o przynależność do Unii NIE OPOWIADAJĄ SONDAŻE, gdyż ich ostatnio NIE przeprowadzano. Nadto jak NAPRAWDĘ wyglądało REFERENDUM za czasów komuny i Kwaśniewskiego to tego się nie dowiemy. Należy domniemywać, że jak wszystkie wybory za komuny. Jednakże już wiadomo, że to co było wyśmiewane i bagatelizowane m.in. przez Pana Żaryna Tajne Porozumienia Masonerii światowej dla utworzenia Jednego Globalnego Rządu, Jednego EUROPEJSKIEGO Państwa pod zarządem Niemiec jest w TOKU REALIZACJI. Jak wiadomo i co potwierdza doświadczenie żyjemy w świecie gdzie FAKTY tworzą media. Nadto, zauważalna jest WSPÓŁPRACA PiS z OPOZYCJĄ w tematach AGENDY 2030 i zrównoważonego rozwoju nie tylko w języku Rządu, wielkim RESECIE, nowej ekonomii i budowaniu lepszego świata WSPÓLNIE z zdemoralizowanymi politykami ale współpraca i realizowanie WYTYCZNYCH ONZ/UE w przedmiocie DEPOPULACJI i TERRORU POLITYCZNEGO w przedmiocie zdrowia obywateli. Masoni są wśród nas p.Żaryn.
2 miesiące temu / iskierka
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 130 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.