DZIŚ JEST:   15   SIERPNIA   2020 r.

Wniebowzięcie NMP
Św. Tarsycjusza, męczennika
Św. Alfreda, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


kto robi nadprodukcję żywności , jednodniowe steki , najświeższe , ryby nie sprzedane , to nie jest możliwe , tak nie można
6 miesięcy temu / inny problem
 
Ideologia marksistowska chce nas uzdrawiać podatkami. Za chwilę pewnie biednych obciążą podatkiem od biedoty, chorych podatkiem od choroby a nieszczęśliwych podatkiem od nieszczęścia. Podatek od mięsa tak jak podatek od cukru to są absurdy, które tylko utrudniają życie małym i średnim przedsiębiorcom. Za tymi podatkami będzie musiała iść większa biurokracja która tworzy tzw. bariery wejścia dla małych firm. Żeby zacząć jakiś biznes najpierw trzeba być bogatym żeby opłacić systemy informatyczne, księgowych do obsługi ewidencji podatkowych i kontroli skarbowych. To jest na rękę tylko dla wielkich korporacji, które już mają tych księgowych i prawników wyposażonych w najlepsze systemy informatyczne.
7 miesięcy temu / Krzysztof Z
 
Niech wprowadzają jak najszybciej i jak najwyższy.Ciekawy jestem, jak długo Niemcy wytrzymają bez mięsa.Jak mówi przysłowie ,,Polski most, niemiecki post, włoskie nabożeństwo-wszystko to błazeństwo"Może w końcu niemiecki naród pogoni tych ekologicznych politycznych przestępców i zaprowadzi porządek .Oby jak najszybciej i jak najmniejszym kosztem dla społeczeństwa.
7 miesięcy temu / pies ogrodnika
 
Ostatnio jechałem przez Niemcy i na światłach drogowych, kiedy zmieniły się z czerwonego na zielone, na zielonym właśnie zamiast typowego światła wyskoczył napis - Go Vegan. To już jest jawna propaganda...
7 miesięcy temu / Marcin
 
Świat oszalał! Nie ma końca temu szaleństwu.
7 miesięcy temu / panda
 
Co to takiego-produkty odzwierzęce oparte tylko na warzywach? Bo wiele wegańskich zamienników wędlin bazuje na wodzie, tłuszczu często utwardzanym, skrobi, gumach roślinnych i glutenie, o braku witaminy B12 nie wspomnę.
7 miesięcy temu / Matka Polka
 
my mamy podatek od cukru a oni od mięsa.
7 miesięcy temu / Rena
 
Czy mi przeszkadza ze ktoś je same warzywa? Nie. To dlaczego komuś ma przeszkadzać ze jem mięso. Gdzie tu wolność wyboru?
7 miesięcy temu / Rocky
 
Jeszcze chwila,a wprowadzą podatek za oddychanie.Czyż trzeba być idiotą,żeby nie widzieć szatańskiej gęby wychylającej się z tych ekologistów?Tego nie wymyślili ludzie normalni... Zaprawdę,dziś szatan nie ma problemów ze znalezieniem głupców gotowych spełnić wszelkie jego zachcianki.Zadziwia tylko zaciemnienie umysłowe tych ekologicznych"mędrców".
7 miesięcy temu / francesco
 
"Dobrostan zwierząt" - kolejny koszmarek językowy a przemysł aborcyjny rozwija się...
7 miesięcy temu / razar
 
To nawet za czasów PZPR nie było takich idiotyzmów. Zapewne na końcu tej ideologii będą represje, więzienia i egzekucje.
7 miesięcy temu / grimm
 
Wegetarianizm + weganizm + kanibalizm = satanizm
7 miesięcy temu / Roni
 
I bardzo dobrze - niech Niemcy opodatkują swoje mięso, a my tylko stwórzmy wzdłuż granicy sieć sklepów i bazarów z odpowiednią ofertą! Rozwijajmy i chrońmy nasze hodowle, a nadwyżka eksportowa sama do nas spłynie! Oczywiście Niemcy uruchomią oddziały swoich celników i kontrolerów, wyszukujących z wrzaskiem "Du, polnische Schweine" - ale nie wygrają.NB. Jak na ministra ROLNICTWA landu ta pani dwojga nazwisk ma bardzo słabe kwalifikacje!
7 miesięcy temu / gość
 
Te sztucznosci nie dostana certyfikatu koszer ani halal. Wychodzi na to ze te g. bedziemy musieli jeść my a nie koszerni czy halalni.
7 miesięcy temu / Jot
 
Proponuję podatek od kału i uryny.
7 miesięcy temu / DNA
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.