Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   09   LIPCA   2020 r.

Św. Weroniki Giuliani
Św. Augustyna Zhao Rong
 
 
 
 

Rozmowa z prof. Jackiem Bartyzelem

Czy musiało dojść do ekshumacji gen. Franco? Rozmowa z prof. Jackiem Bartyzelem [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Czy do ekshumacji generała Francisco Franco musiało dojść? O historii, cywilizacyjnych kontekstach niedawnych wydarzeń oraz perspektywach na przyszłość – zarówno w Hiszpanii, jak i w Polsce – z profesorem Jackiem Bartyzelem rozmawia Michał Wałach.

 

 

Miniatura: Fotograf:MediaPunch/BACKGRID/Archiwum:Backgrid USA/FORUM

 

 


DATA: 2019-12-02 14:30:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

@Leon: Przecież mamy już najlepszy tak jak za czasów PRL-u, nieprawdaż? ;-D Demokracja jak nazwa wskazuje jest rządzeniem przez skorumpowanych i przekupnych ludzi. Najlepszy ustrój nie istnieje tak jak nie istnieją idealna władza ludzie na ziemi. Tzw zachodnia demokracja, który mamy jest do głębi zgniła i fałszywa chyba nikomu nie trzeba udowadniać. Jedynie prawdziwe jest Prawo Boskie i cokolwiek co się na nim opiera. Nazwę dopisz sobie sam. @ala wilk znowu troluje. Najlepszymi przykładami demokracji są Niemcy, którzy wybrali Adolfa H. i Rosja 20-tego wieku gdzie w demokratycznych wyborach wybrano Józefa S.
7 miesięcy temu / Niktoś
 
Najlepszy ustrój to demokracja. Tam gdzie nie ma demokracji jest prześladowanie chrześcijan - Rosja, Chiny, Iran itp. itd.
7 miesięcy temu / ala wilk
 
Do BB ostrzegałem by nie czytać podręczników historii marksizmu i leninizmu. O jakim "legalnie wybranym rządzie" piszesz? Co rząd komunistów miał wspólnego z legalnością, to tak jakbyś uznawał za legalny rząd w Polsce pkwn. Narzuconych siłą komunistyczny reżim nazywasz legalnym rządem, szkoda słów na polemikę.
7 miesięcy temu / Kpt. Żbik
 
@Niktos Więc jaki ustrómj uważasz za najlepszy ?
7 miesięcy temu / Leon
 
@Niktoś To tak jak z wieloma polskimi katolikami, niby znają dekalog, znają Biblię, nauczanie Chrystusa ale rzadko się do nich stosują, twierdzą, że kochają Jana Pawła II, ale nie czytają tego, co pisał, lub nie czytają ze zrozumieniem.Niestety.
7 miesięcy temu / Leon
 
@Leon: z demokracją jest jak z komuną komuną, obie głoszą tego czego nie robią a głupi lud się na to łapie
7 miesięcy temu / Niktoś
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 144 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.