Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   23   MARCA   2019 r.

Św. Tyburcjusza z Mongrovejo
Św. Józefa Oriola
 
 
 
 

Czy można modlić się o bankructwo „Gazety Wyborczej”? VIDEO


Czy można modlić się „przeciwko”? Czy można modlić się o bankructwo? Czy można modlić się o zniszczenie dzieła życia jakiegoś człowieka? W programie „Dobre czytanie” odpowiada Piotr Podlecki.

 

 

(fot. Jaap Arriens/NurPhoto)

 

 


DATA: 2018-03-05 07:42:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Bardziej owocna byłaby modlitwa o ludzka mądrość-padłoby nie tylko dzieło szatana ale energia ludzi skierowana by została na wiele dobrych inicjatyw...chociaż modlitwa do św Michała Archanioła odnosi sie wprost "..oby złego ducha Bóg pogromić raczył....
ponad 1 rok temu / lepszy czyn niz bezczynność
 
Nie tylko można, ale trzeba !
ponad 1 rok temu / Jan
 
Sama modlitwa nie wystarczy! Trzeba to jeszcze wspierać aktywnym czynem. Zgodnie z dewizą "ora et labora". Dopóki nie pozbędziemy się tej oszCzerskiej, wściekle antypolskiej i antykatolickiej agentury, dopóty nie będziemy mogli czuć, że wypełniliśmy obowiązek wobec Ojczyzny. MichnikoPOdobnych, którzy nie znoszą Polski i Polaków, nikt tu nie będzie trzymał na siłę - niech wyemigrują do Israela, w ślad za swymi pobratymcami. Marzec powinien sprzyjać takim wyjazdom.
ponad 1 rok temu / Modlitwa to za mało!
 
dniem i nocą - nieustannie !!! przecież to źródło samego zła - broni grzechu, szerzy grzech, namawia do grzechu.
ponad 1 rok temu / taka prawda
 
Jasne, że TAK! Nie widzę przeciwwskazań. Hitler, Stalin i Pol Pot też mieli swoje "dzieła". I co, miano im dobrze życzyć? Szczęścia, zdrowia i pomyślności w "pracy"?
ponad 1 rok temu / agricola
 
MÓDLMY SIĘ ZA ŻYDÓW WIAROŁOMNYCH.ABY BÓG I PAN NASZ ZDARŁ ZASŁONĘ Z ICH SERC ,IŻBY I ONI POZNALI JEZUSA CHRYSTUSA PANA NASZEGO MÓDLMY SIĘ WSZECHMOCNY WIEKUISTY BOŻE KTÓRY OD MIŁOSIERDZIA TWEGO NAWET ŻYDÓW WIAROŁOMNYCH NIE ODRZUCISZ WYSŁUCHAJ MODŁY NASZE ZA TEN LUD ZAŚLEPIONY ABY WRESZCIE POZNAWSZY ŚWIATŁO PRAWDY KTÓRYM JEST CHRYSTUS Z CIEMNOŚCI SWOICH ZOSTAŁ WYBAWIONY PRZEZ TEGOŻ CHRYSTUSA PANA NASZEGO AMEN. i dla tego warto się za nich modlić bo modlitwa zawsze pomaga a nigdy nie nie szkodzi bo modlisz się do Dobrego Boga a nie do złego upadłego anioła . DEUS VULT .
ponad 1 rok temu / modlitwa św.PIUSA V
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 93 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.