DZIŚ JEST:   15   GRUDNIA   2019 r.

III Niedziela Adwentu
Św. Maryna
Św. Marii od Krzyża di Rosa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Ciekawa ta sonda. Bardzo możliwe, że szkoła przeprowadziła ją celowo, żeby pokazać rodzicom sprzeciwiającym się, że są w mniejszości. Wyniki tej sondy oczywiście mogą być fałszywe....
8 miesięcy temu / @warszawiak z u
 
oczywiście!!! zawsze właściciel ma prawo decydować co dzieje się z jego własnością. Dzieci niewolników są własnością rządzących
8 miesięcy temu / szpulas11
 
No właśnie nie wiem czy uciekać. W szkole są też dzieciaki LGBT, jest para chłopak i chłopak i wydają się być poeządnymi ludźmi. Nie wiem czy rozdzierać szaty nad przegraną sprawą, czy zaakceptować świat takim jaki jest.
8 miesięcy temu / Warszawiak z ur
 
@Warszawiak z ur - z ciekawości zapytam - co Pana dziecko robi jeszcze w tej szkole w takim razie? Ja rozumiem, że są różne sytuacje materialne/zawodowe, ale chyba lepiej uciekać z tego siedliska zła kosztem nawet jedzenia suchego chleba.
8 miesięcy temu / Akwin
 
Cała odpowiedzialnośc i wina spoczywa na rządzących. A rząd jak te trzy małpki.
8 miesięcy temu / grimm
 
Czy mówić w takim razie o pedofilii, nekrofilii, kazirodztwie, kanibalizmie, masowych mordach dzieciom?
8 miesięcy temu / trooper
 
Czyżby to był początek końca walki z propagandą gender w Polsce? Jak czytam o tych 84 procentach w warszawskiej szkole to ręce opadają. Przyjdź Panie Jezu!
8 miesięcy temu / magis
 
To realizacja agendy zrównoważonego rozwoju, która jest wpisana do Polskiej konstytucji w puncie 5, a więc bardzo wysoko. To oznacza że wszystkie te nowinki będziemy musieli wprowadzić . Polecam książkę Marguerite A. Peeters "Globalizacja zachodniej rewolucji kulturowej"
8 miesięcy temu / PM
 
GrzesiekQ - u mnie już stopniał. W warszawskiej szkole mojego dziecka ma być wprowadzona karta LGBT. Na internetowym forum rodziców szkoły była sonda czy są za czy przeciw. 84% było za... Sonda była anonimowa, ale forum jest stricte szkolne, głosować mogły tylko osoby, które mają konto potwierdzone przez pracownika szkoły.
8 miesięcy temu / Warszawiak z ur
 
Niestety i u nas rola rodziców w ustalaniu programu nauczania jest co najwyżej doradcza. Może przyjść władza i legalnie narzucić nam dowolny program nauczania tak samo jak obecny program jest obowiązkowy dla wszystkich. Dzisiaj jeszcze opór wobec np. propagandy LBTG jest duży, ale co będzie jak stopnieje?
8 miesięcy temu / GrzesiekQ
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.