DZIŚ JEST:   18   LUTY   2020 r.

Św. Konstancji
Św. Szymona
Bł. Fra Angelica
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Ciekawa ta sonda. Bardzo możliwe, że szkoła przeprowadziła ją celowo, żeby pokazać rodzicom sprzeciwiającym się, że są w mniejszości. Wyniki tej sondy oczywiście mogą być fałszywe....
10 miesięcy temu / @warszawiak z u
 
oczywiście!!! zawsze właściciel ma prawo decydować co dzieje się z jego własnością. Dzieci niewolników są własnością rządzących
10 miesięcy temu / szpulas11
 
No właśnie nie wiem czy uciekać. W szkole są też dzieciaki LGBT, jest para chłopak i chłopak i wydają się być poeządnymi ludźmi. Nie wiem czy rozdzierać szaty nad przegraną sprawą, czy zaakceptować świat takim jaki jest.
10 miesięcy temu / Warszawiak z ur
 
@Warszawiak z ur - z ciekawości zapytam - co Pana dziecko robi jeszcze w tej szkole w takim razie? Ja rozumiem, że są różne sytuacje materialne/zawodowe, ale chyba lepiej uciekać z tego siedliska zła kosztem nawet jedzenia suchego chleba.
10 miesięcy temu / Akwin
 
Cała odpowiedzialnośc i wina spoczywa na rządzących. A rząd jak te trzy małpki.
10 miesięcy temu / grimm
 
Czy mówić w takim razie o pedofilii, nekrofilii, kazirodztwie, kanibalizmie, masowych mordach dzieciom?
10 miesięcy temu / trooper
 
Czyżby to był początek końca walki z propagandą gender w Polsce? Jak czytam o tych 84 procentach w warszawskiej szkole to ręce opadają. Przyjdź Panie Jezu!
10 miesięcy temu / magis
 
To realizacja agendy zrównoważonego rozwoju, która jest wpisana do Polskiej konstytucji w puncie 5, a więc bardzo wysoko. To oznacza że wszystkie te nowinki będziemy musieli wprowadzić . Polecam książkę Marguerite A. Peeters "Globalizacja zachodniej rewolucji kulturowej"
10 miesięcy temu / PM
 
GrzesiekQ - u mnie już stopniał. W warszawskiej szkole mojego dziecka ma być wprowadzona karta LGBT. Na internetowym forum rodziców szkoły była sonda czy są za czy przeciw. 84% było za... Sonda była anonimowa, ale forum jest stricte szkolne, głosować mogły tylko osoby, które mają konto potwierdzone przez pracownika szkoły.
10 miesięcy temu / Warszawiak z ur
 
Niestety i u nas rola rodziców w ustalaniu programu nauczania jest co najwyżej doradcza. Może przyjść władza i legalnie narzucić nam dowolny program nauczania tak samo jak obecny program jest obowiązkowy dla wszystkich. Dzisiaj jeszcze opór wobec np. propagandy LBTG jest duży, ale co będzie jak stopnieje?
10 miesięcy temu / GrzesiekQ
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.