Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   18   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Stanisława Kostki
Św. Józefa z Kupertynu
 
 
 
 

Czy katolik może obchodzić halloween?


Odtwórz w YouTube
 

Halloween to obce święto zatruwające psychikę i ducha. To święto niepolskie, pogańskie i głęboko nam obce. Wciąganie w tę głupią modę dzieci woła o pomstę do nieba! Oprócz tych niebezpiecznych zabaw istniał w Polsce fatalny, komunistyczny zwyczaj nazywania 1 listopada „Świętem zmarłych". To absurd! - powiedział ks. prałat Roman Kneblewski w rozmowie z portalem PCh24.pl przypominając o pięknie katolickiego wspominania tych, którzy od nas odeszli.

 

 


DATA: 2018-10-25 11:50:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Naprawdę niewierze, że ludzie kłócą się o taki pierdół, naprawdę to takie złe ? Dzieci się przy tym dobrze bawią i zbierają słodycze, a wy szukacie w tym wszystkim drugiego dna totalnie bezsensu, jacy sztywni z was i nie myślący ludzie. Jak tacy "wierzący" jesteście to wierzcie w co chcecie i czcijcie co chcecie ale nie negujcie wszystkiego innego na około, Jezus kazał miłować bliźniego jak siebie samego.
10 miesięcy temu / Szkodaminiektó
 
Nie prawda
10 miesięcy temu / Twój stary
 
nie moge obhodzic halloween
10 miesięcy temu / majkajamajka
 
Niech każdy sam decyduje o tym jakie świata ma zamiar obchodzic i w jako sposób. Niech zapyta się samego siebie na co ma ochotę a na co nie. A nie lata i pyta się księdza co on na to. Rozumu własnego nie macie?
ponad 1 rok temu / myślący samodzielnie
 
Dzieci nie patrzą na Halloween jako na święto, złe, one patrzą na słodycze które mogą zebrać i się tym wspólnie cieszyć, dzielić...
ponad 1 rok temu / Nik
 
Halloween to święto kultury anglosaskiej, która przepoczwarzyła się w kulturę protestancko-biznesową, czyli de facto antychrześcijańską i antykatolicką. Jest nam narzucane przez przedstawicieli owej kultury protestancko-biznesowej, by odciągnąć nas od wiary i jeszcze na tym zarobić naszym kosztem. Zawsze najpierw manipuluje się dziećmi, docierając do ich serc spragnionych bajkowego świata. Podobnie jak w grach komputerowych, gdzie każe się dzieciom obcować i oswajać ze śmiercią, poprzez zabijanie złych wg zasady, że skoro ktoś zginął, to widocznie na to sobie zasłużył...
ponad 3 lata temu / hmm
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 153 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.