Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   28   LISTOPADA   2020 r.

Św. Jakuba z Marchii
Bł. Marii Heleny Stollenwerk
 
 
 
 

Czy katolicy otwarci i media ateistyczne rozprawią się z homoseksualizmem w Kościele? [JA, KATOLIK]


Odtwórz w YouTube
 

Dlaczego Kościół – w tym katolicy otwarci – postanawia zająć się (częścią) homo-lobby dopiero po filmach dziennikarzy mediów ateistycznych? Krystian Kratiuk z PCh24.pl zaprasza na program „Ja katolik”.

 

 


DATA: 2020-08-05 11:19:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

bo kościele tego być nie powinno ,bo waga tego grzechu jest większa jak popełnia go ten co powinien świecic przykładem ,kto powołuje się na Boga i poucza innych ,
4 miesiące temu / do adi1302
 
Zaczyna być denerwujące! Krzyczę głośno pedofilii nie! Ale z przesadą zawsze bywa najgorzej!Dlaczego krzyczy się tylko o kościele?wszyscy pod sąd ,jeżeli zachodzi taka potrzeba! Wtedy zobaczymy ile złego gdzie!Tylko kościół na celowniku,a celebryci a afera plażowa z celebrytami ! Oni Cacy! Tylko kościół Fe! Jak wszyscy to wszyscy jeżeli zasłużyli pod sąd!!
4 miesiące temu / adi1302
 
Walka z homoseksualizmem czy pedofilią miałaby wtedy sens, gdyby to było coś złego. A to przecie samo dobro. Mamy parady równości. Media je popierają. Mamy reżysera Polańskiego. Nasze kina nie bojkotują jego produkcji. Więc o co chodzi? A że homoseksualiści żyją o połowę krócej niż normalni, nie warto nawet wspominać. Że dzieci miały traumę, cóż to takiego. Przecież mogą popełnić samobójstwo i z głowy - jak ta dziewczyna z Sopotu. A że po śmierci czeka ogień piekielny i publiczne ujawnienie grzechów przy sądzie ostatecznym, któż w to jeszcze wierzy?
4 miesiące temu / Alek2
 
a czy oni udzielają ci sakramentów?tego nie nie da porównywać
4 miesiące temu / do Irek co
 
Należy zacząć od góry czyli od Watykanu.
4 miesiące temu / racjonalista
 
Dlaczego tylko w kościele.A co zsidliskiem homo wśród artystów , prawników,lekarzy i innej swołoczy, czy o nich należy przemilczeć.
4 miesiące temu / Irek co
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 119 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.