DZIŚ JEST:   04   GRUDNIA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Barbary, męczennicy
Św. Jana Damasceńskiego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Ale na sąsiedniej stronie czytamy: Szybkie testy na obecność koronawirusa w organizmie, które hiszpańskie Ministerstwo Zdrowia zakupiło w Chinach, są w zasadzie BEZUŻYTECZNE. Okazuje się bowiem, że ich czułość jest na niezwykle niskim poziomie. Oznacza to, że w większości przypadków nie są w stanie wykryć zakażenia. Read more: http://www.pch24.pl/hiszpania--szybkie-testy-zakupione-w-chinach-sa-bezuzyteczne--nie-rozpoznaja-zakazenia,74926,i.html#ixzz6IqJ56gT8 JAK TO JEST Z TĄ INFORMACJĄ I Z TĄ POMOCĄ?
7 miesięcy temu / Ryś
 
Więcej UE jest chore.Czas skończyć z PanGermanizmem.
8 miesięcy temu / Gosc
 
Ytube: "Rabin Shalom Arush: ,,Koronawirus jest przeznaczony dla gojów. On nie jest dl..." >> dla żydów.
8 miesięcy temu / ytube
 
Chiny znakomicie sobie poradzily na swoim podworku z epidemia, ktora zostala spowodowana przez Usa i Izrael. Teraz staraja sie wniesc swoj pozytywny wplyw na kraje najbardziej poszkodowane, pomagaja tez Polsce. Wkrotce bedziemy zyc w nowej epoce Nowego Jedwabnego Szlaku i Pasa, mam nadzieje, ze Polska obficie skorzysta z tej jedynej w historii szansy.
8 miesięcy temu / P. Holtz
 
Chiny znakomicie poradzily sobie z epidemia, ktora spowodowaly USA i Izrael. Teraz beda pomagaja najbardziej potrzebujacym i beda wkrotce budowac Nowy Jedwabny Szlak w Europie, ktory stworzy nowy swiatowy lad i epoke dobrobytu dla wszystkich.
8 miesięcy temu / Piotr Holtz
 
Chiny pomagają Włochom z powodu niedawno podpisanego między nimi porozumienia co do węzła nowego Jedwabnego Szlaku. Prawdopodobnie Włochy i Iran zostały zaatakowane koronawirusem z tego samego powodu. Dodatkowo masoni muszą pozbyć się sił Salviniego/z Różańcem/. USA wprowadzą totalitaryzm w Polsce rękami wiernego POPiS tym łatwiej, im mniej POPiS pozostawił alternatyw polskiej gospodarce. Okupacja, gdzie POPiS stają się kapo w KL Polin staje się faktem.
8 miesięcy temu / alernatywy4
 
Jeśli chodzi o pytanie czy Europa upodobni się do Chin to właśnie przez tą słabość jaką okazuje może upodobnić się do wszystkich tylko nie może pozostać Europą. Dla mnie to jest karygodne co już od wielu lat się dzieje.W istocie ta jedna możliwość wyklucza drugą że Europa wyjdzie z kryzysu silniejsza i zjednoczona. Życzę jednak żeby Europa wyszła z kryzysu silniejsza czyli uodpornila się przynajmniej na wirus.
8 miesięcy temu / z
 
Kupujmy w polskich sklepach polskie produkty! Przekazujcie dalej te hasło.
8 miesięcy temu / hm
 
solidarność EU na podstawie North Stream była pierwszym testem z którym spotkała się niepodległa Polska Ja na spokojnie nie widzę alternatywy dla EU Musimy wrócić jako EU do swojej produkcji medycznej itd wyprowadzonej do Chin Reformować strukturę Państwa Polskiego zostawionego nam po okrągłym stole i nie pluć na KK i tradycję ojców i dziadów Mamy skarb który zachodnia EU już dawno utraciłą
8 miesięcy temu / taki tam
 
No proszę, Bartosiak pokazał prawdziwą twarz. Na garnuszku której amerykańskiej globalistycznej korporacji jest pan dr? Na prisonplanet można przeczytać "Były premier Wielkiej Brytanii Gordon Brown wezwał światowych liderów do stworzenia ?tymczasowej formy globalnego rządu? w celu zwalczania epidemii koronawirusa.Brown chce, aby międzynarodowe organizacje, takie jak WHO i ONZ, otrzymały uprawnienia wykonawcze, które zastąpiłyby suwerenność narodową w ramach nowego systemu nadzorowanego przez światowych liderów i ekspertów ds. Zdrowia. ?To nie jest coś z czym można sobie poradzić w jednym kraju? powiedział. ?Musi istnieć skoordynowana globalna reakcja?.Według Browna międzynarodowa grupa zadaniowa ?dopilnuje, by wysiłki banków centralnych były skoordynowane?, pomoże znaleźć szczepionkę i zapobiegnie spekulacjom. Brown chce by przekazano więcej pieniędzy i władzy Bankowi Światowemu i Międzynarodowemu Funduszowi Walutowemu.?Potrzebujemy pewnego rodzaju wykonawczego kie
8 miesięcy temu / wyszło szydło
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.