Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   24   LUTY   2020 r.

Św. Etelberta, króla
 
 
 
 

Czy diabeł gra na gitarze? Jaki jest związek muzyki rockowej z paleniem kościołów?


Odtwórz w YouTube
 

Podobno muzyka łagodzi obyczaje. Jednak nie taka, w której diabeł gra pierwszą... gitarę. Nowa "Polonia Christiana" już w sprzedaży!


DATA: 2014-11-07 09:09:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Proszę posłuchać na youtube konferencji ks Piotra Glasa . Proszę niedowiarków , by zauważyli, ze często taka muzyka jest połączona z sugestywnym obrazem lub satanistycznym tekstem. I ta cała kombinacja ma silny wpływ na osłabienie duszy i odrywa ją od Boga wiadomo na co narażając.
ponad 3 lata temu / maria m.
 
Wam już całkiem mózgi wyprało.. Każdy kto to bierze na poważnie musi być kompletnym bez mózgiem.
ponad 4 lata temu / ktośzmózgkiem
 
Trochę w takim podejściu protestanckiego przejęzykowienia. Nie tylko słowa znaczą. Znaczą też takie a nie inne struktury dźwiękowe. Ale w złej muzyce nie chodzi tylko o te znaczenia, ale przede wszystkim o złe działanie na organizm. Tak, jak sprzeczne z katolicyzmem jest odurzanie się narkotykami, tak niekorzystne jest poddawanie się wpływowi pewnych układów dźwięków, które mają takie, a nie inne działanie. Paradoksalnie nie sama gra na gitarze, przestery i krzykliwe śpiewanie są szkodliwe... Nie w tym rzecz. Jeśli nie w tym, to w czym? Posłuchaj, przeczytaj: http://misjakultura.blogspot.com/2013/01/zy-rock.html Pozdrawiam serdecznie:)?
ponad 5 lat temu / zwyczajny katolik
 
Dlaczego zmienił się format pisma? Ten nowy jest nieporęczny-coś jak stara Rzepa przed Lisickim.
ponad 5 lat temu / livo
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 128 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.