DZIŚ JEST:   24   MARCA   2019 r.

III Niedziela Wielkiego Postu
Św. Katarzyny Szwedzkiej
Bł. Szymona Łukacza, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


należy przede wszystkim oddzielić politykę od gospodarki gospodarka to wróżenie z fusów i sama sobie poradzi z sobą.Ta Europa ,europejskośc o której pisał Dmowski doskwiera nam szczególnie na Śląsku ,gdzie żargon niemiecki wypiera polszczyznę nie tylko z biznesu ale i urzędów,doszło do tego ,że po liceum trzeba znać niemiecki ,angielski zamiast łaciny greki,aby dostać godną pracę.Jak lud zachowywał się w czasie powstań narodowych uczyli nawet komuniści.Nie zbudujemy elity i nie zbudowaliśmy od czasów wojny ucząc w liceach niemieckiego ,rosyjskiego i ....gościnności
8 miesięcy temu / szadrach
 
No to wychodzimy!!!Trzeba ludzi,krok po kroku,uświadamiać.
8 miesięcy temu / Piotr_Naiwny
 
Współczuję. Pobudka! :)
8 miesięcy temu / do Ggfh
 
Gdy wyjdziemy z Unii co będzie z tymi wszystkimi biednymi politykami ? Co oni będą robić gdzie będą jeździć ? Gdzie ich dzieci będą studiować i pracować ? Dlatego musimy musimy i musimy.
8 miesięcy temu / zenon
 
Cytując klasyka.. Kiedy rozum śpi budzą się demony
8 miesięcy temu / Ggfh
 
Nie wiem skąd te dane ze większość Polaków jest za UE z wielu moich znajomych jest innego zdania nie jest tak różowo jak czytamy w mediach przecież nasz kraj został zrujnowany większość zakładów została sprzedana za tzw złotówkę dziś wiele tych zakładów odkupujemy za cieżko zarobione miliony a jesteśmy jednym z najbiedniejszych krajów w UE chyba za nami jest tylko Albania a w ogóle z każdego euro 70-80 euro centów wraca przedewszystkim do Niemiec i cześciowo Francji a my ochłap banki hipermarkety jak niepłacily podatków tak nie płaca itd itd pozdrawiam patriota Polak
8 miesięcy temu / Kazimierz
 
trafne
8 miesięcy temu / ddd
 
Konieczna jest nacjonalizacja firm przejętych przez obce (zachodnie)koncerny za "złotówkę"
8 miesięcy temu / Polak
 
UE=ZSRR! I jej czas mija, dodatkowo jesteśmy płatnikami netto wbrew propagandzie, ale co istotniejsze UE jest rozsadnikiem szatańskiej wizji życia wyrażanej przez różne lewackie sekty i naszym obowiązkiem jako katolików jest stanowcze rządanie jej opuszczenia! Inaczej mamy do czynienia z grzechem zaniechania i to grzechem ciężkim!!!
8 miesięcy temu / Wredny
 
W konstytucji nie powinny być wymieniane żadne inne państwa ani organizacje międzypaństwowe. Nie tylko jako coś, do czego Polska należy, albo z czym utrzymuje jakieś relacje, ale w ogóle. Nazwy występujące w ustawie mogą być tylko nazwami takich instytucyj, które na mocy tej ustawy (albo na mocy innych ustaw należących do tego samego porządku prawnego) zostają ustanowione, zmieniane (np. przemianowane) lub znoszone. Jest to sprawa zupełnie odrębna od tego, czy albo że warto spytać obywateli polskich o ich wolę w zakresie pozostania w UE albo wystąpienia z UE. Przykładem niechlujstwa prawnego była konstytucja PRL w wersji z 1976 roku, gdzie była mowa o obecności PRL w obozie socjalistycznym (o ile pamiętam, Związek Sowiecki został tam imiennie wskazany jako składnik tego obozu), no, ale niechlujstwo tego, co władza komunistyczna nazywała porządkiem konstytucyjnym, sięgało ważniejszych spraw aniżeli regulacje dotyczące stosunków zewnętrznych Polski Ludowej...
8 miesięcy temu / Konrad Józef Turzyński
 
Uwolnić się od tego chorego tworu!!!!
8 miesięcy temu / Jula
 
Autor artykulu napisal wyraznie, iz droga prowadzi do dawnej struktury wiernopoddanczej. Czy ktos POLAKOM i POLKOM powiedzia prawde? Pamietam rok 1994 jak "wszyscy" piali zzachwytu, ze unia im wszystko da. I jak sie okazalo RODACY dostali to, ze zostali wyrugowani niemal ze wszystkiego. Autor tak ladnie to napisal.
8 miesięcy temu / Jara
 
Dodatkowo zaciemnia umysł, skutkiem czego nie potrafisz odnieść się do treści artykułu :)
8 miesięcy temu / do Ggfh
 
Tak, a yoga to grzech śmiertelny
8 miesięcy temu / Ggfh
 
ale PiS i zmanipulowane społeczeństwo odda wszystko by być w łunii eurokołchozowej, to taka mentalność postsowiecka !
8 miesięcy temu / mentalność postsowiecka
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.