DZIŚ JEST:   19   STYCZNIA   2021 r.

Św. Józefa Sebastiana Pelczara
Św. Henryka, biskupa
 
 
 
 

Czescy pedofile chcą uznania ich za kolejną „mniejszość seksualną”

Czescy pedofile chcą uznania ich za kolejną „mniejszość seksualną”
Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: pixabay.com

Po raz szósty osoby o skłonnościach pedofilskich wzięły udział w manifestacji środowisk LGBT+ „Prague Pride”. Czescy pedofile cieszą się ze zmiany stosunku do nich policji, która niedawno ich zatrzymywała, a teraz już chroni. Za to w relacjach prasowych obrońców rodziny i wiary określa się mianem „ekstremistów”.

 

Demonstracja osób reprezentujących mniejszości seksualne organizowana jest w Pradze od 2011 roku. W tym roku w czasie sobotniego zgromadzenia na praskim placu Wacława nad osobami z środowisk LGBT pojawił się obraz Matki Boskiej Częstochowskiej w tęczowej aureoli, co opublikował m.in. czeski portal „Novinky.cz”.

 

Do środowisk LGBT+ w czasie tegorocznej „Prague Pride” dołączyli również członkowie i sympatycy organizacji „Ceskoslovenska pedofilna komunita”, którzy już po raz szósty w czasie praskiej parady chcą zwrócić uwagę na środowiska pedofilów, które żądają większej tolerancji dla siebie. Sami pedofile chcą także zaakceptowania ich skłonności i zakwalifikowania ich do kategorii „mniejszości seksualnych”. Tym razem pedofile przygotowali na okazję tęczowej parady aż cztery wersje ulotek, którymi chcieli uświadamiać przybyłych i widzów o swoich problemach. Dwie wersje ulotek adresowane były do członków pedofilskiej społeczności, dwie pozostałe do osób wspierających ich środowisko.

 

Demonstracji środowisk LGBT towarzyszyły wydarzenia muzyczne, a uczestnicy mogli skorzystać z bezpłatnych badań na syfilis i obecność wirusa HIV. W „Prague Pride” wzięli licznie udział członkowie korpusu dyplomatycznego z zagranicznych placówek mieszczących się w stolicy Czech oraz prezydent Pragi Zdenek Hrib. Hrib został gospodarzem czeskiej stolicy w listopadzie 2018 roku. Jest członkiem Czeskiej Partii Piratów, która współrządzi stolicą razem z lokalną organizacją Praha Sobe, ugrupowaniem politycznym, skupiającym samorządowców Burmistrzowie i Niezależni oraz mieniącą się jako centroprawicowa i konserwatywna partią TOP 09 (Tradycja Odpowiedzialność Dobrobyt 09).

 

Naprzeciw tysiącom manifestantów z „Prague Pride” stanęło kilkadziesiąt osób z transparentami, z których przypominali osobom LGBT, że „Tylko Jezus Chrystus może cię ochronić przed piekłem” oraz głoszące: „Bójcie się Boga i oddajcie mu cześć”. Z szeregów demonstrantów LGBT krzyczano do nich, że „Bóg jest kobietą”. Jak opisano w czeskiej prasie („Idnes.cz”, „Novinky.cz”), policja odgrodziła marsz mniejszości seksualnych od „ekstremistów”.

 

Źródła: Novinky.cz, Idnes.cz, Svetlo Sveta, Magazin1.sk

JB


DATA: 2019-08-16 10:38
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
8
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Masakra demoralizacja zepsucie .Osiągamy dno.Koniec musi przejść. Tu już nie da się żyć.
ponad 1 rok temu / niko
 
Traktowanie pedofilów na równi z homo i trans uważam za skandal - w Czechach czy gdziekolwiek indziej. Rodzaj ludzki degeneruje.
ponad 1 rok temu / Texi
 
Czesi to moim zdaniem zakompleksieni zasciankowcy do kwadratu . Swoje ego budują na kopiowaniu wszelkich nowinek z zachodu . I wcale im to nie przeszkadza. W czeskiej TV info codziennie przez parę godzin nadają program niemiecki DW . Kopiują partie Piraci i takie pomysły holenderskich LGBT
ponad 1 rok temu / Wrocek
 
Rozumiem,że dzieci mają głos i mogą powiedzieć Nie !!! Nie chce być gwałcony !!!
ponad 1 rok temu / Latania
 
Niedługo złodzieje i mordercy też będą mniejszością?
ponad 1 rok temu / Jan
 
No to jak z tą pedofilią, pedofil - ksiądz to wróg publiczny nr 1, natomiast pedofil na gejparadzie - to postać godna najwyższego szacunku i szczególnej troski? To się dobrze nie skończy.
ponad 1 rok temu / Pokręć
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.