DZIŚ JEST:   12   LIPCA   2020 r.

XV Niedziela zwykła
Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu
Św. Jana Gwalberta, opata
 
 
 
 

Czescy pedofile chcą uznania ich za kolejną „mniejszość seksualną”

Czescy pedofile chcą uznania ich za kolejną „mniejszość seksualną”
Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: pixabay.com

Po raz szósty osoby o skłonnościach pedofilskich wzięły udział w manifestacji środowisk LGBT+ „Prague Pride”. Czescy pedofile cieszą się ze zmiany stosunku do nich policji, która niedawno ich zatrzymywała, a teraz już chroni. Za to w relacjach prasowych obrońców rodziny i wiary określa się mianem „ekstremistów”.

 

Demonstracja osób reprezentujących mniejszości seksualne organizowana jest w Pradze od 2011 roku. W tym roku w czasie sobotniego zgromadzenia na praskim placu Wacława nad osobami z środowisk LGBT pojawił się obraz Matki Boskiej Częstochowskiej w tęczowej aureoli, co opublikował m.in. czeski portal „Novinky.cz”.

 

Do środowisk LGBT+ w czasie tegorocznej „Prague Pride” dołączyli również członkowie i sympatycy organizacji „Ceskoslovenska pedofilna komunita”, którzy już po raz szósty w czasie praskiej parady chcą zwrócić uwagę na środowiska pedofilów, które żądają większej tolerancji dla siebie. Sami pedofile chcą także zaakceptowania ich skłonności i zakwalifikowania ich do kategorii „mniejszości seksualnych”. Tym razem pedofile przygotowali na okazję tęczowej parady aż cztery wersje ulotek, którymi chcieli uświadamiać przybyłych i widzów o swoich problemach. Dwie wersje ulotek adresowane były do członków pedofilskiej społeczności, dwie pozostałe do osób wspierających ich środowisko.

 

Demonstracji środowisk LGBT towarzyszyły wydarzenia muzyczne, a uczestnicy mogli skorzystać z bezpłatnych badań na syfilis i obecność wirusa HIV. W „Prague Pride” wzięli licznie udział członkowie korpusu dyplomatycznego z zagranicznych placówek mieszczących się w stolicy Czech oraz prezydent Pragi Zdenek Hrib. Hrib został gospodarzem czeskiej stolicy w listopadzie 2018 roku. Jest członkiem Czeskiej Partii Piratów, która współrządzi stolicą razem z lokalną organizacją Praha Sobe, ugrupowaniem politycznym, skupiającym samorządowców Burmistrzowie i Niezależni oraz mieniącą się jako centroprawicowa i konserwatywna partią TOP 09 (Tradycja Odpowiedzialność Dobrobyt 09).

 

Naprzeciw tysiącom manifestantów z „Prague Pride” stanęło kilkadziesiąt osób z transparentami, z których przypominali osobom LGBT, że „Tylko Jezus Chrystus może cię ochronić przed piekłem” oraz głoszące: „Bójcie się Boga i oddajcie mu cześć”. Z szeregów demonstrantów LGBT krzyczano do nich, że „Bóg jest kobietą”. Jak opisano w czeskiej prasie („Idnes.cz”, „Novinky.cz”), policja odgrodziła marsz mniejszości seksualnych od „ekstremistów”.

 

Źródła: Novinky.cz, Idnes.cz, Svetlo Sveta, Magazin1.sk

JB


DATA: 2019-08-16 10:38
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
8
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Masakra demoralizacja zepsucie .Osiągamy dno.Koniec musi przejść. Tu już nie da się żyć.
10 miesięcy temu / niko
 
Traktowanie pedofilów na równi z homo i trans uważam za skandal - w Czechach czy gdziekolwiek indziej. Rodzaj ludzki degeneruje.
10 miesięcy temu / Texi
 
Czesi to moim zdaniem zakompleksieni zasciankowcy do kwadratu . Swoje ego budują na kopiowaniu wszelkich nowinek z zachodu . I wcale im to nie przeszkadza. W czeskiej TV info codziennie przez parę godzin nadają program niemiecki DW . Kopiują partie Piraci i takie pomysły holenderskich LGBT
10 miesięcy temu / Wrocek
 
Rozumiem,że dzieci mają głos i mogą powiedzieć Nie !!! Nie chce być gwałcony !!!
10 miesięcy temu / Latania
 
Niedługo złodzieje i mordercy też będą mniejszością?
10 miesięcy temu / Jan
 
No to jak z tą pedofilią, pedofil - ksiądz to wróg publiczny nr 1, natomiast pedofil na gejparadzie - to postać godna najwyższego szacunku i szczególnej troski? To się dobrze nie skończy.
10 miesięcy temu / Pokręć
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.