Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   STYCZNIA   2021 r.

Nawrócenie św. Pawła Apostoła
Bł. Henryka Suzo
 
 
 
 

Cześć i chałwa bohaterce! Spurek broni zwierzęta przed przemocą słowną || BEZ ŻADNEGO TRYBU #9


Odtwórz w YouTube
 

Adrian Zandberg nazwał zadymiarzy „brunatnym bydłem”. W odpowiedzi Sylwia Spurek stanęła w obronie... bydła. Brawo za odwagę! Cześć i chałwa bohaterce. P.S. chałwa jest wegańska.

 

Na miniaturze wykorzystano m.in. zdjęcie: Piotr Sokołowski, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons

 

 


DATA: 2021-01-12 12:40:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

W Danii jest afera. Rząd nie miał prawa wydać takiej decyzji. Oni nmawet doplacali chyba 20 koron od norki za szybką eutanazję. Z dnia na dzien dania zlikwidowała 5500-6000 miejssc pracy. A ja na fejsbuku widziałem wczesniej polakow pytajacych o prace na fermach norków, po tym jak w polsce wprowadzili ten zakaz, a teraz to nawet w danii juz pracy takiej nie ma. Mette Frederiksen broni sie i kluczy i chce wszysko zgonic na ministra
2 miesiące temu / aaaa
 
Już czas kobieto poszukać dobrego specjalisty od głowy.
2 miesiące temu / Mścislaw Graż
 
Świrka totalna.
2 miesiące temu / m
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 130 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.