DZIŚ JEST:   25   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

XXX Niedziela zwykła
Św. Antoniego od św. Anny Galvao
Św. Amona z Toul
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Pewnie niech pozwalaja na wszystko muzulmanom to niedlugo zaraz po krzyzu usuna ich z wlasnego kraju,po to by ich nie draznic.
ponad 1 rok temu / Fido
 
róbcie tak dalej to nas wyleją z pomyjami
ponad 1 rok temu / mirek
 
Bzdura! Jak zwykle doza rasismu sie zmiesicila. Przyadkowo otwarlem ta strone potwierdzila tylko moj odbior Polakow jako rasistow homofobow i nietolerancyjnych ludzi biegajacych z krzyzem bigotow!
ponad 1 rok temu / Fair
 
No cóż, myślę że nic nie dzieje się bez przyczyny, pewnie się domyślacie kto za tym stoi? ONI zrobią wszystko by zniszczyć państwa narodowe i pogrzebać wielowiekowa kulturę Europejczyków
ponad 1 rok temu / K1098
 
Żałosne i tragiczne w 1
ponad 1 rok temu / Alex
 
Jeśli to prawda to po prostu DEBILE
ponad 1 rok temu / jamos
 
Jak będą wam te głupie belgijskie łby odrzynać maczetami, to czasem im nie przeszkadzajcie! Żeby ich nie drażnić...
ponad 2 lata temu / Baba z lasu
 
To tak, jakbyśmy żądali usunięcia z flagi Turcji półksiężyca. Absurd.
ponad 2 lata temu / Moni
 
Jakie jest źródło tej informacji?
ponad 2 lata temu / Krzysztof
 
Wszyscy powinni miec swiadomosc tego kto im pomaga.
ponad 2 lata temu / Kasia
 
To już chyba blisko do końca świata. Przez 155 lat Czerwony Krzyż był najbardziej rozpoznawalnym znakiem i nikomu na całym świecie nie przeszkadzał. Założyciel i pierwszy laureat Pokojowej Nagrody Nobla chyba się w grobie przewraca. Ludzie obudźcie się zanim będzie za późno, chociaż myślę, że Pan Bóg nie rychliwy, ale sprawiedliwy.
ponad 2 lata temu / Arleta
 
Ocean absurdów !!!!!!!!!!!! Usuńmy np koronę z heraldyki a znak dodawania w matematyce zastąpmy półksiężycem, i żaden tam plus w nazwie operatora komórkowego. EUROPO OBUDŹ SIĘ !!!!!!!!!!!!! Jesteśmy u siebie, wywodzimy naszą cywilizację z chrześcijaństwa, nie wypierajmy się matki i ojca . W Belgii potrzeba chyba wielu lekarzy specjalistów.
ponad 2 lata temu / ergo
 
Dwa cele w jednym pociągnięciu: otwarta walka z cheścijanami pod pretekstem obrony islamu i jego wyznawców a drugi to sprowokowanie konfliktu na tle religijnym, bo przecież w końcu sprężyna pęknie, kwestia czasu... ...najkrwawsze i najdłuższe konflikty zawsze były na tle religijnym.
ponad 2 lata temu / Baobab
 
Mam propozycję:ZAKAZ NAUKI MATEMATYKI za dużo tam krzyży.
ponad 2 lata temu / Matematyk
 
Proponuję usunąć wraz z krzyżem takie wraże elementy jak miłosierdzie, bezinteresowność itp. Po co się rozdrabniać?
ponad 2 lata temu / Hmmm
 
Krzyż drażni i obraża uczucia innych,ale już bezpłatna,obfita i stała pomoc nie drażni i nie obraża tych,co rękę wyciągają po darmochę.Ciekawe jak będzie wyglądać Belgia za kilka lat kiedy wymrą ci,którzy jeszcze pracują,ale nie mają dzieci?Brak zstępności pokoleń doprowadzi do braku funduszy na pomoc jaką dzieli czerwony...belgijski.I co wtedy?Pastwiska powstaną czy lasem zarośnie?Z czegoś trzeba żyć,ale jak głupków,którzy tyrali na cudze życie już nie będzie,to marne widoki na przetrzymanie zimy będą mieli ci co pozostaną.
ponad 2 lata temu / gamm
 
Władza zwierzchnia powinna podtrzymywać i kultywować oparcie religijne wsród ludzi Gdyz swieckosc polega na podtrzymywaniu swojej wiary w kwestii wyrazania wolnych poglądów
ponad 2 lata temu / Bez nicku
 
Kpina z ludzkiego rozumu. Ja kiedyś byłem hospitalizowany w Egipcie. Jestem katolikiem i nie preszkadzało mi że na karetce był cerwony półksiężyc.
ponad 2 lata temu / Jerzyki
 
Wyjątkowo dużo głupców na tym zachodzie. Wiadomo wszak że to gość ma się zachować i akceptować gościnny dom .Jak się nie podoba to nikt tu nikogo nie trzyma . Oj logiki to się to lewactwo nie uczyło ,co widać po czynach. Kalifat Belgi coraz bliżej .
ponad 2 lata temu / Wojciech
 
Nie rozumiem czemu panikujecie zamiast się cieszyć? Nie pamiętacie co mówił nasz Misztrz z Nazaretu Jezus Chrystus? Będziemy w nienawiści u wszystkich z powodu Jego imienia, przyjdzie ucisk, ale on przyjść musi, a potem nastanie koniec! Kochani, to wszystko musi się stać, bo tak zaplanował to nasz Pan!! Oddzieli ziarna od plewu (tych wszystkich lewaków pod hasłami pseudotolerancji wypierających się Boga). Islam, gender itd. to wszystko plagi które muszą przyjść aby nastał koniec, nie przejmujcie się więc i co więcej, nie siejcie nienawiści w swych sercach!! Pan Nasz kazał miłować nieprzyjaciół i modlić się za nich, a nie na gwałt odpowiadać gwałtem, przemocą na przemoc. Zło dobrem zwyciężaj! Trwajcie w pokoju Chrystusa!
ponad 2 lata temu / Pit
 
Zamiast obok Krucyfiksa powiesić półksiężyc, ci idioci (użycie innego słowa będzie tu zakłamaniem) zdejmują krzyż, symbol zbawienia i miłosierdzia, które legły u podstaw powołania tej organizacji. Trzeba będzie powoli dystansować się od tej organizacji, która odrzuca podstawowe wartości niesienia pomocy bliźnim.
ponad 2 lata temu / berecik
 
Czekamy kiedy Dania, Szwecja, Finlandia i Norwegia zmienią swoje flagi.
ponad 2 lata temu / tom
 
cała istota tej organizacji opiera się na niesieniu pomocy w imię Boga no przecież nie szatna zawsze w historii z tej pomocy korzystali ludzie z całego świata różnych wyznań miała ona na celu pokazać ludzką twarz cywilizacji zachodu opartej na wartościach chrześcijańskich no i poco to zmieniać
ponad 2 lata temu / jola
 
cała istota tej organizacji opiera się na niesieniu pomocy w imię Boga no przecież nie szatna zawsze w historii z tej pomocy korzystali ludzie z całego świata różnych wyznań miała ona na celu pokazać ludzką twarz cywilizacji zachodu opartej na wartościach chrześcijańskich no i poco to zmieniać
ponad 2 lata temu / kola
 
To jest chore dla mnie.To jak zmienić flagę narodową.
ponad 2 lata temu / Strażak
 
W Polsce już dawno w miejsce Polskiego Czerwonego Krzyża na oznakowaniu karetek i obiektach służby zdrowia wprowadzono coś na czym można opisać gwiazdę Dawida oraz szatańskiego węża. Żeby nie drażnić Żydów.
ponad 2 lata temu / w czym jesteśmy lepsi?
 
To ten kraj eutanazji i demolki. Kara za ludobójstwo.
ponad 2 lata temu / Kazio
 
Może rozwiązaniem problemu będzie zmiana nazwy i znaku na "czerwona gwiazda"...
ponad 2 lata temu / Wojtek
 
Gdyby muzułmanów naprawdę drażnił krzyż, to by nie przychodzili do kościołów i Caritasu po pomoc. To lewacy wmawiają nam i im, że krzyż drażni uczucia wyznawców innych religii. Ostatnio na zaproszenie króla pojechał do Arabii Saudyjskiej pewien hierarcha maronicki z Libanu. Cały czas nosił duży krzyż i co? i nic! Nikogo to nie drażniło, nikt mu nie kazał go zdejmować.
ponad 2 lata temu / ???
 
Ciekawa ta sprawa drażnienia muzułmanów. Mój znajomy od lat mieszkający na płd. Francji często opowiada o muzułmanach korzystających z pomocy w ośrodkach Caritas. Otóż owi beneficjenci mawiają najczęściej "nasz Caritas".
ponad 2 lata temu / west
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.