DZIŚ JEST:   27   MAJA   2019 r.

Św. Augustyna z Canterbury
Św. Fryderyka, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Warszawa po wojnie-morze gruzów. Naród biedował ale odbudował. Kogo p. Jaki chce teraz obdarowywać "pożydowskimi" kamienicami pod hasłem prywatyzacji? Pod czyje dyktando to czyni? To marny polityk; czy nie durny czasem?
11 miesięcy temu / odbudowniczy Wa-wy
 
Takich, co mieli dylemat ze "straconym głosem", nie jest aż tak wielu, jak się wydaje. Większość wyborców PiS chciała dokładnie rządów PiSu z całym dobrodziejstwem inwentarza, czyli rozrostem władzy państwowej, redystrybucją dochodu, utrzymywaniem się przy władzy za cenę złych moralnych wyborów, byle tylko dokopać poprzedniej władzy. Socjalizm i nacjonalizm - to motywuje ludzi do głosowania na tę partię, dla tych wartości gotowi są poświęcić wszystkie inne, wliczając to katolicyzm, konserwatyzm i niezależność od totalitarnej władzy. Drudzy zaś jak w bantustanie głosują na kolonistów zza Odry, sądząc, że przez to będą "bardziej światłymi Europejczykami". Oto rządy ludu w pełnej krasie. Zwycięstwo Rewolucji Francuskiej. Ale i to wyląduje na śmietniku historii, musimy tylko poczekać aż się wszystko zawali (pociągając kolejne miliony ofiar).
ponad 1 rok temu / aaa
 
P.Jaki jest osobą publiczną i deklaruje się jako osoba wierząca, jako katolik. Katolika poznajemy po owocach-czynach. W 4 oczy można napominać osobę prywatną zaś publiczne zgorszenie przez osoby publiczne wobec innych katolików i niekatolików (deklaracja dopuszczenia kompromisu z szatanem) wymaga publicznego potępienia. Skoro nie potępił jego słów powołany do tego Kościół w osobach hierarchów, musi potępić jego deklaracje i przyszłe czyny Kościół w osobach wiernych. Modlić się o nawrócenie P.Jakiego można i należy, lecz ktoś powinien dotrzeć do niego z przekazem, że bardzo i to bardzo zgrzeszył.
ponad 1 rok temu / ostre słowa są jak najbardziej na miejscu
 
Szkoda ,że ty wszyscy wieszają psy na pana Jakiego(ja też jestem w 100% przeciw in-vitro) a sami kim są?Hmmmm ciekawe ...Mielibyśmy ołtarze pełn? świętych ale niestety czemu takich nie ma?????
ponad 1 rok temu / Jkl
 
I dalej odrzucasz słowa Pana Jezusa skierowane do twoich braci-współziomków którzy nie uwierzyli: "Królestwo Boże będzie wam zabrane, a dane narodowi, który wyda jego owoce" Mt21,43? Jakim więc prawem wytykasz nam rzekomy brak zrozumienia nauk Pana Jezusa, hipokryto? Poza tym, jakim prawem zarzucasz nam generalizowanie i osądzanie, skoro sam na tym forum generalizowałeś i osądzałeś nas, hipokryto?
ponad 1 rok temu / do Sec
 
Czym jest napomnienie?A czym jadowite zrównanie z błotem wytłumacz mi.Napomina się w 4 oczy .Tu można się wypowiadać ale nie zauważyłeś że napisałam o zrównywaniu tego czlowieka z błotem????Maryjo daj żeby twoje dzieci umiały walczyć dobrem ze złem a nie zło złem pokonywać
ponad 1 rok temu / Do tes jeszce raz
 
Zgadzam się z tobą milczeć nie wolno dobrze ,że krytykuje się grzech i napomina ale dlaczego tak ostro zrownija tu ludzie go z błotem?Modlitwa za niego bo jad nic nie pomoże. Wiks
ponad 1 rok temu / Do tes
 
"Czy na tym forum obrażają mnie? Tylko dlatego, że przypominam moim braciom, czyli wam, że Bóg zabronił źle mówić" - żali się troll o nazwie "Sec". "Nie będziesz mówił przeciw bliźniemu twemu kłamstwa jako świadek" (Wj 20,16). Nie jest napisane, że nie wolno "źle mówić" - nie wolno kłamać. To są dwie różne rzeczy.
ponad 1 rok temu / wwm
 
I dalej nie możecie zrozumieć nauki Jezusa Chrystusa. On jest Księciem Pokoju. Każdy kto w Niego wierzy dostaje pokój. Na tym forum jest w miarę spokojnie, ale na innych, adolf byłby dumny. Może zacytuję. Rzymian 11." Nie odrzucił Bóg swego ludu, który wybral przed wiekami... Ale przez ich upadek zbawienie przypadło w udziale poganom, by ich pobudzić do wspolzawodnictwa" Rzymian 13: "Każdy niech będzie poddany wladzom, sprawujacym rządy nad innymi. Nie ma bowiem władzy, która by pochodziła od Boga, a te, które są, zostaly ustanowione przez Boga." Czy Bóg pozwala zabijać władze, której nie lubimy? My stawiamy pomniki np. Partyzantom. Czy zastanawialiście się jak może ocenić ich Bóg? Ktoś będzie zlorzeczyl Żydom. A może Pan ich inaczej ocenia. Ktoś nienawidzi protestantów. A może Pan inaczej o nich myśli. Zatem proszę o niegeneralizowanie i nieosadzanie wszystkich. Czy na tym forum obrażają mnie? Tylko dlatego, że przypominam moim braciom, czyli wam, że Bóg zabronił źle mówić.
ponad 1 rok temu / Sec
 
Pan Jaki znów wyznacza nowe standardy "prawicowości' w Polsce. Czysta demoralizacja. Rząd i Episkopat dalej nie chcą Intronizacji Chrystusa Króla Polski? Będą udawać katolików?
ponad 1 rok temu / Apokalipsa
 
@Wiks: Od czego jest rubryka "komentarze"? Mamy nie odzywać się? Mamy nie wzywać do nawrócenia i nie wskazywać błędów? Po co Bóg dał nam rozum? Jeśli jesteś klauzurowy, musisz milczeć. W przeciwnym wypadku milczenie jest hańbą, grzechem zaniechania i tchórzostwem.
ponad 1 rok temu / tes
 
A cóż to za argument: "on ma niepełnosprawne dziecko i je wychowuje"? Dlaczegóż to posiadanie i wychowywanie niepełnosprawnego dziecka miałoby usprawiedliwiać poparcie dla in vitro?
ponad 1 rok temu / do Wiks
 
A i jeszce jedno on ma niepełnosprawne dziecko i je wychowuje kto z was ma chore dziecko i dzierży trud opieki nad takim???Jeszcze raz powtarzam modlitwa a nie szpachla błota i nienawiści
ponad 1 rok temu / Wiks
 
In vitro jest wielkim złem to prawda , ale przestańcie (zwracam sie do komentatorów) zrównywać go z błotem bo gadanie nic nie da tylko modlitwa żeby zmienił sprzeczne z wiarą poglądy.A ludzie tylko błotem potrafią polać bo na wysiłek modlitwy za ciężko!!!!
ponad 1 rok temu / Wiks
 
@Julian: Pan Jaki doskonale wie dlaczego in vitro jest złe. Polscy biskupi nie mają co do tej sprawy żadnych wątpliwości i od zawsze jasno przedstawiają Naukę katolicką w tym temacie. Pan Jaki chce zdobyć elektorat popierający doświadczenia na ludziach, zarodkach, mutacje genetyczne między zwierzętami i ludźmi a tak naprawdę chce przypodobać się służbom mafiom i lożom. Bo wybory od dawna są wygrane przez "tych których wskażą nieubłaganym palcem służby, mafie i loże"(S.M., G.B.)
ponad 1 rok temu / katolik
 
Do osobnika o nazwie "Sec". Zgłoś się do dobrego psychiatry. Dobry psychiatra powinien cię uwolnić od natręctwa, powinien ci pomóc wrócić do jakiej takiej równowagi.
ponad 1 rok temu / wwm
 
@Hanka "Ja nie mam swojego zdania, a opieram się na tym co przeczytalem w Biblii" - zwierza się osobnik o nazwie "Sec". Z tego wniosek, że nie każdy powinien czytać "Biblię" - niektórzy powinni poprzestać na elementarzu Falskiego.
ponad 1 rok temu / wwm
 
"Sec" to jest żydowski/izraelski/chazarski troll, który próbuje nas przekonać, że żydzi są cacy, a my jako katolicy mamy pokornie znosić wszystkie oszczerstwa, kłamstwa i grabieże dokonywane przez żydów wobec Polaków. Pisze o żydach, że to są nasi bracia, podczas gdy oni ani za naszych braci się nie uważają, ani jak bracia się nie zachowują. Wręcz przeciwnie - żydostwo od setek lat nienawidzi katolików i Kościoła Katolickiego i stale z nimi walczy. Skrajnie filosemickie, judeo-idealistyczne, wręcz poddańcze w stosunku do żydów, wypowiedzi "Sec'a" wskazują na to, że próbuje on nas sobie urobić na modłę żydowską i że ewidentnie wykonuje on krecią robotę agentury żydowskiej. Wracaj do swojego państwa położonego w Palestynie i nie próbuj mieszać Polakom Katolikom, bo nikt nie nabierze się na twoje koszerne wypociny "Sec".
ponad 1 rok temu / Sez
 
Żydzi są naszymi bliźnimi, ale nie są żadnymi braćmi. Braćmi są tylko katolicy.
ponad 1 rok temu / @Sec0
 
Rozmawiałam wczoraj ze "studentką" judaizmu w Krakowie. Oni ich tam uczą następującej tezy : "Polska całe swoje bogactwo zawdzięcza żydom" . Nie sumiennej i pełnej poświęcenia pracy Polaków, nie uczciwości, nie Bogu, który dał nam tą ziemię, ale żydom. To z gruntu chore przekonanie rozpowszechniają państwowe uczelnie pod nadzorem masona Gowina. Czego można więc żądać od pionka Jakiego. Cały Pisowski system kłamstwa podporządkowany jest jednemu celowi sprzedaży katolików polskich w niewolę grzeszników - reprezentantów żydowskiego talmudyzmu. Żyd może kłamać dla osiągnięcia ostatecznego celu. Zatem @Sec może bezkarnie kłamać.
ponad 1 rok temu / Iga
 
Popierasz roszczenia żydowskie niezgodne z obowiązującym prawem Prawdą i logiką czy nie? My mówimy o polityce rządzacych a nie o pojedynczej słabości jednostek spowodowanej strachem lub niedoskonałością wiary. Komunistyczne poglądy przyszły od sowietów i również żydzi im ulegli. Znam świadectwa o Żydach gdzie w rodzinie było dwóch synów i jeden z nich był komunistą, został wyklęty przez własnego ojca i wyjechał do Rosji. Po wojnie, w czasie której wymordowano całą jego rodzinę wrócił na tankach, wyprzedał rodzinny majątek-nieruchomosci Polakom i po każdej udanej transakcji śmiał się z nich słowami "I tak nic z tego nie będziecie mieli". Wiedział że idzie komunizm. Sam wyjechał do USA. Weiss, Schudrich, Daniels czyli Żydzi reprezentujący różne nurty judaizmu żądają realizacji plemiennych złodziejskich roszczeń. Ogłoś publicznie swój stosunek do tej kwestii bo my uważamy ze wszyscy działacie w porozumieniu w jednym celu ograbienia Polaków.Nie pozwolimy.
ponad 1 rok temu / GP do Sec
 
Piszesz o Żydach jako o "waszych braciach", czyli potwierdzasz że nie należysz do Polaków, tylko do Żydów. Po co więc wcześniej kłamałeś że nie jesteś Żydem tylko Polakiem? Wstydzisz się swej narodowości? Ale czemu? Masz jakieś kompleksy? Przecież to nic złego być narodowości żydowskiej.
ponad 1 rok temu / do Sec
 
@Hanka Ja nie mam swojego zdania, a opieram się na tym co przeczytalem w Biblii. Bóg może dać przyzwolenie nawet na złe rzeczy. Czytaj np. Hioba. Lub moment kiedy Piłat rozmawia z Jezusem.
ponad 1 rok temu / Sec
 
@Sec. Odnośnie twoich słów "Skoro Bóg komuś pozwolił rządzić to znaczy, że taki człowiek może być naszym przywódcą.", uważasz, że Bóg wydaje zgodę na czyjeś rządy? Na rządy Stalina, Hitlera, Mao czy innego zbrodniarza też Bóg się zgodził, skoro oni te rządy jednak sprawowali?
ponad 1 rok temu / Hanka
 
@wwm Ciesze się, że ta ziemia dała odpocząć Żydom. Polin znaczy tu odpocznij. Druga nazwa Polski po hebrajsku jest jeszcze ładniejsza Polanja. Znaczy tu mieszka Bóg. Szkoda, że nie obronilismy naszych braci na tej blogoslawionej ziemi. Ziemi gdzie każdy rolnik mimo komuny pozdrawial innego rolnika Boże Dopomóz. Moja matka płakała kiedy opowiadała mi o sasiadach Żydach, którzy zostali rozstrzelani przez Niemców, a ona mogła powiedzieć Haim uciekaj, ale strach ją sparaliżowal. Miała ok. 8 lat. Tydzień temu przystanalem obok pomnika z 70 ofiarami Żydów pochowanych w dole, kolo lasu. Było imię Haim. 3 km od twgo miejsca jest inny pomnik 70 polskich mieszkańców wsi. Oprócz dobrych katolików byli też źli ludzie. 2 pomagalo Niemcom. Jeden żyd blagal swojego sasiada. Mikolaj bądź dobrym czowiekiem. Będę ci krowy pasl. Ten nie słuchał i wyprowadził go do Niemców. 4 Ukraińców nosilo niemieckie mundury. Parę rodzin z za Boga uciekli do wsi. Takie były czasy. Mam w domu świadka tych dni.
ponad 1 rok temu / Sec
 
Jak napisał jeden portal. Paryż wart jest mszy, a Warszawa warta jest in-vitro. @Tomasz Ingerencje w ciało są złe. Czy w takim razie potępiasz również operacje chirurgiczne? @Julian Bardzo dobra postawa.
ponad 1 rok temu / trooper
 
@Mr. ?? Akurat za karą śmierci dla morderców to się Patryk Jaki wypowiedział, że jest za jej przywróceniem, a przy okazji za przywróceniem tortur. To na okoliczność napadu na Polaków we włoskim Rimini w ubiegłym roku.
ponad 1 rok temu / Hanka
 
Kolejny szok. Kolejne potwierdzenie, że na tych hipokrytów głosu więcej nie oddam. ZDRADA.
ponad 1 rok temu / Gość
 
Mamy przynajmniej jasność czym jest pisobolszewia
ponad 1 rok temu / Kolego
 
"Z panem Duda jest podobnie. Wystarczyło, że w jednej lub dwóch kwestiach ma inne zdanie i już sa na nim wieszane psy. Proszę podać lepszego kandydata na prezydenta RP" - pisze osobnik o nazwie "Sec". Wszystko zależy do tego, co rozumiemy pod skrótem "RP". Andrzej Sebastian Duda rozumie pod tym skrótem "Rzeczpospolitą Przyjaciół" (por. wystąpienie w "Jewish Community Center" na Miodowej w Krakowie 27 lutego 2018 roku), Duda mówi też często o "tej Polin, ziemi, na której możesz odpocząć". Dla "tej Polin, ziemi, na której możesz odpocząć" rzeczywiście trudno znaleźć lepszego kandydata, Duda jest lepszy nawet od "hrabiego" Komorowskiego (który też ma żonę Żydówkę).
ponad 1 rok temu / wwm
 
Jeszcze trochę i powie że jest za aborcją, eutanazją, klonowaniem ludzi ale nie za karą śmierci dla morderców bo jest niezgodna z wartościami unijnymi PiS już przyjął Ukraińców, żydów muzułmanów też z resztą granice są otwarte ma być w Europie w tym Polsce wojna jak pisał Albert Pike
ponad 1 rok temu / Mr. ??
 
Już przegrał !
ponad 1 rok temu / Acumen
 
PiS przyjmuje Ukraińców i muzułmanów /jest ich już ok. 30 tys./. Tylko sprzeciw wobec islamskiej inwazji różnił PiS od PO. Teraz już nie ma żadnej różnicy. Absolutnie żadnej.
ponad 1 rok temu / Um
 
cd Bo nikt z ludzi idealny być nie może. Bóg jest idealny. Człowiek jest zawsze ułomny i błądzi w swoich decyzjach. I jakikolwiek ten PIS jest to jestem przekonany, że to jest właśnie ten Katolicki Rząd w Polsce, który rządzi w czasach ostatecznych, jak to stoi w wielu przepowiedniach dotyczących Polski. Tak więc módlmy się za PIS aby podejmował właściwe i dobre, zgodne z Bożymi Przykazaniami decyzje dla Polaków i módlmy się za Patryka Jaki - aby Pan Bóg dał mu poznać prawdę na temat in vitro i odwagę do zmiany swojego zdania. Niech Pan Bóg błogosławi wszystkim szczerze zatroskanym o dobro Polski, i wszystkim Polakom i prowadzi nas drogą Bożych Przykazań ku żywotowi wiecznemu.
ponad 1 rok temu / Julian
 
Wyżeł się Boga i zgorszył ludzi. Dlatego przegra wszystko.
ponad 1 rok temu / tym
 
Przestańmy krytykować. Nikt z nas nie jest idealny i bez skazy. Może Pan Jaki nie wie i nie rozumie dlaczego in vitro jest złe. Otoczmy go swoją modlitwą, a wtedy jestem pewna, że Pan Bóg da mu poznać dlaczego Katolik nie może popierać in vitro. Nie można przekreślać człowieka tylko dlatego, że w jakiejś kwestii ma złe przekonania. Trzeba mu wytłumaczyć dlaczego in vitro jest złe i modlić się za Niego o zmianę tej kwestii w jego sercu. Piszący tu swoje komentarze użytkownik "SEC" ma rację. A do "Agricola" - tak, to Pan Bóg dopuścił do rządzenia Partię PIS. W wielu Orędziach dotyczących Polski można przeczytać, że w czasach ostatecznych w Polsce będzie rządził Rząd Chrześcijański i oczy całego świata będą zwrócone na Polskę. I tak się dzieje. Mieszkam za granicą i tu co ruszą piszą o Polsce Katolickiej, o tym by brać przykład z Polski, o Katolickich, Polskich wartościach itd. Owszem PIS nie był i nie jest i zapewne nie będzie idealny, bo nikt z ludzi idealny być
ponad 1 rok temu / Julian
 
@sec...Przemyślałem to. Wiele osób tutaj pisze w tym tonie "lepszy PiS niż PO i N.", czy "nie ma innej partii odwołującej się do dekalogu", "gdy przyjdzie PO lub lewica, pozmienia prawodawstwo w złą stronę, lepiej już akceptować PiS". Takie myślenie to wielki błąd. Dlaczego? Dla PiS Kościół Kat. jest tylko środkiem do realizacji własnych celów, PiS korumpuje Kościół w zamian za pieniądze i etaty, dlatego nie będzie krytyki PiS ze strony episkopatu. Tradycja, na którą powołuje się PiS to nic innego jak PPS, Piłsudski i masoneria. I wszechobecny proamerykański syjonizm. PiS jest najbardziej obrzydliwym postępem, udaje partię patriotyczną i katolicką, blokując możliwość utworzenia realnej alternatywy w postaci partii prawdziwie katolickiej i propolskiej, powiedziałbym, wysysa tlen i terroryzuje ludzi mówieniem, że "głos na inną partię, to głos zmarnowany". Już dawno tu pisałem - PiS realizuje interesy amerykańskich żydów, a nie polskich katolików.
ponad 1 rok temu / Obcy Astronom
 
Pecunia non olet! Nb. osobiście wspieram PiS jedynie na zasadzie wyboru pomiędzy złym i jeszcze gorszym!
ponad 1 rok temu / Karol
 
Jezeli pan Jaki wykształcony katolik nie rozumie zła jakie niesie procedura in vitro to już go nie popieram. Myślałam ze to człowiek o katolickich zasadach i znowu kolejny zawód.
ponad 1 rok temu / Ewa
 
Na samą myśl o zamrożonych zarodkach robi mi się niedobrze. To woła o pomstę do Nieba. Pan Bóg nie będzie patrzył bezczynnie na te zbrodnie - konsekwencje będą bolesne.
ponad 1 rok temu / Orzeszek
 
Nie dziwmy się. Większość katolików jest za aborcją w obecnym wydaniu i za in vitro. Kościół (poza lakonicznymi oświadczeniami od czasu do czasu KEPu) - mam na myśli duszpasterzy w parafiach - milczy na ten temat, bo nie chce politykować i tracić parafian. Sama słyszałam takie stwierdzenie. I ludzie urobili sobie swój punkt widzenia, nie wchodząc głębiej w zagadnienie. Na kazaniach nie porusza się trudnych tematów ale jednak podstawowych. Kazania są miłe, nijakie i nie formują sumienia.
ponad 1 rok temu / Maria
 
to jest człowiek byle jaki
ponad 1 rok temu / stanis
 
Pokażcie mi idealnego przywódcę w całej historii Polski. A może i świata. Jakiś król? Jak znajdziemy kandydata to się okaże, że może niesłusznie leży na Wawelu. Mówię o dawnych krolach. Wielu nie żyło pewnie po katolicku. Bóg jest naszym sędzia. Nie można polegać na człowieku. Człowiek nigdy nie będzie idealny.
ponad 1 rok temu / Sec
 
Pan Jaki tą głupią deklaracją zmniejszył swoje szanse na wygranie wyborów - cnotę (głosy wielu katolików) stracił, rubelka (głosy lewaków), oczywiście, nie zarobił.
ponad 1 rok temu / Ryszard Kubaszko
 
PAnie Tomaszu ..też jestem Tomasz i uważam, że ingerencja w ciało jest zła.zabijanie i oprócz tego udawanie Pana Boga jest ZŁA
ponad 1 rok temu / Tomasz
 
@Sec. Ty na prawdę jesteś przekonany(a), że to Pan Bóg dopuścił PO, PiS zresztą też, do władzy? Serio?
ponad 1 rok temu / agricola
 
nie ufalem Jakiemu i jestem szczesliwy z tego powodu, wyszlo szydlo z pisu
ponad 1 rok temu / dajcie spokoj
 
Dla władzy? A jaką władzę ma ten Parobek? Może sobie ruszać palcem w bucie. Jak się ma Wielkiego Sutenera za Pana to się staje pod tą latarnią, którą wyznaczy, i tyle. Władza...Żart, marny żart.
ponad 1 rok temu / agricola
 
Żaden człowiek nie jest idealny. Mylimy się, a nawet grzeszymy. Nie możemy jednak marudzić, bo i tak obecnie mamy polityków, którzy są skierowani na prawo. Popatrzcie parę lat wstecz. Wtedy bralibyscie obecny sklad w ciemno. Skoro Bóg komuś pozwolił rządzić to znaczy, że taki człowiek może być naszym przywódcą. Po co ciągle narzekać. Który człowiek jest idealny na stanowisko prezydenta Warszawy? Może ktoś zna chetnych? Czy jakiś biskup byłby dobry? Z panem Duda jest podobnie. Wystarczyło, że w jednej lub dwóch kwestiach ma inne zdanie i już sa na nim wieszane psy. Proszę podać lepszego kandydata na prezydenta RP. PS Jestem totalnie przeciwko in vitro.
ponad 1 rok temu / Sec
 
I gdzie mój komentarz? In vitro jest złem ! Tysiące dzieci są w tej procedurze zabijane !
ponad 1 rok temu / Tomasz
 
nigdy więcej PiSu i nigdy więcej PO, SLD, PSL.
ponad 1 rok temu / kkkk
 
Przykre. Po raz kolejny PIS udowadnia ze dla nich liczą sie najbardzieh słupki poparcia. Obludni niczym faryzeusze!!!!
ponad 1 rok temu / Pawel
 
Następny ZDRAJCA BOGA , POLSKI I RODZINY !
ponad 1 rok temu / Tomasz
 
Kolejny błąd.
ponad 1 rok temu / Katolik
 
Kolejny dowód na to, że PIS to dwulicowa i bezideowa partia władzy dla władzy, a katolicyzm i wartości to tylko propaganda wyborcza mająca oszukać katolików.
ponad 1 rok temu / Ryszard Kubaszko
 
Nowy słup masonerii.
ponad 1 rok temu / Sp
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.