Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   08   KWIETNIA   2020 r.

Św. Dionizego z Koryntu
Św. Waltera, opata
 
 
 
 

Rozmowa z ks. prof. Józefem Naumowiczem

Czego nie wiemy o Świętach? Cała prawda o Bożym Narodzeniu! [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Czy data Świąt Bożego Narodzenia ma cokolwiek wspólnego z jakąś pogańską uroczystością? Dlaczego niektóre odłamy protestantyzmu zakazywały celebrowania Narodzenia Pańskiego? O co chodziło z brakiem miejsca w gospodzie i czy mieszkańcy starożytnego Betlejem okazali się obojętni na los Najświętszej Rodziny? Skąd się wzięła tradycja ubierania choinki? O tych wszystkich sprawach mówi ksiądz profesor Józef Naumowicz w rozmowie z Pawłem Chmielewskim.

 

 

Polecamy również świąteczne wydanie naszego tygodnika.

Aby pobrać „PCh24 Co Tydzień” należy kliknąć TUTAJ.

 

  

  


DATA: 2020-01-03 21:03:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Cały Stary Testament jest przygotowaniem na przyjście Mesjasza. Bóg ustanowił 7 głównych świat. Wszystkie są zwiazane z Jezusem Chrystusem. Pascha to śmierć na krzyżu. Baranek paschalny miał być 1 roczny. Wiemy że Pascha jest obchodzona 14 miesiąca Nisan. Inspekcja baranka 10. Narodzenie Jezusa mogło mieć miejsce 1 Nisan. Inny sposób to wiedza, że Elżbieta była 6 miesięcy w ciąży kiedy anioł pański zwiasowal Maryji wielka nowinę. Mąż Elżbiety był Kapłanem, i wiemy że było 24 zmiany. Trzeba tylko wiedzieć czyja była zmiana w kalendarzu. To też jest napisane. Inna data to tzw Rosh Hashana. Nowy Rok, który wypada we wrześniu. Wszystko jest związane z Jezusem.
3 miesiące temu / Second
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 134 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.