Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   30   LISTOPADA   2020 r.

Św. Andrzeja Apostoła
Bł. Jana z Vercelli
 
 
 
 

Czas znieść limity wiernych w kościołach! Mówi koordynator akcji „My chcemy Boga”


Odtwórz w YouTube
 
#PROTESTUJ.PL    #KORONAWIRUS    #PROTESTUJ    #WIARA    #KOŚCIÓŁ    #WIERNI    #RESTRYKCJE    #PREMIER    #RZĄD    #RELIGIA

Po okresie zamrożenia Polski z powodu koronawirusa, władze w kolejnych etapach luzują nałożone restrykcje. Niestety, kościoły wciąż są niesprawiedliwe traktowane, jako potencjalne źródło zakażeń. Efekt? W drugim etapie „rozmrażania” limity w świątyniach są takie jak w centrach handlowych. Czas powiedzieć „dość”.

 

Twój głos sprzeciwu może wybrzmieć wraz z tysiącami innych. Podpisz petycję „My chcemy Boga”. Upomnijmy się u premiera o należne nam prawo do praktyk religijnych, dziś ograniczanych w sposób nielogiczny i krzywdzący. Przejdź na stronę protestuj.pl i podpisz apel.

 

O akcji „My chcemy Boga” rozmawia Marcin Austyn, PCh24 TV i koordynator protestu, dr Paweł Momro ze Stowarzyszenia im. Ks. Piotra Skargi.

 

Kliknij i podpisz protest

Czytaj także:
DATA: 2020-05-06 18:17:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Propaganda,która jak hipnoza propagowana tysiąckrotnie przez kupione media -to kłamstwo,w które ludzie zaczynają wierzyć. Korona wirus już istniała i nadal istnieje bez dwóch zdań. Nawet drzewa ją mają. Każdy z nas prawie ja w sobie nosi.Jest to wirus tolerowany,przez każdego z nas. To grzech każdego z nas,który popełniamy w codziennosci. To co właśnie przyszło jest konsekwencją większą niż zaraza, której skutki można odczuć przez wszelakie nakazy rządowe, które mijają się z celem a raczej powiem prześcigają się w sarkastycznym ściganiu swoich obywateli. Kto czerpie z tego korzyści? Na pewno nie zwykły człowiek, lecz ten, który stoi za przykrywka praworządności i ideału tego świata, powtórzę tego świata rządzonym przez antychrysta. Dlatego każdy wierzący powinien spytać siebie: Qvo vadis,dokąd zmierzam i jaki jest mój cel. Jest to pewnego rodzaju selekcja pójścia w kierunku tylko - którym? Jezus żył,Jezus umarł,Jezus zmartwychwstał,ale wy nadal w Niego nie wierzycie
6 miesięcy temu / Prawda Cie wyzw
 
Regułą jest, że największy problem z Kościołem mają Ci, którzy nie mają potrzeby do niego wstąpić...
6 miesięcy temu / Joel79
 
@Robert - a co byś zrobił, gdybyś to ty zaraził się koronawirusem, a od ciebie, w domu, twoi bliscy młodsi i starsi, a ci starsi poumierali by. No.... też żadnej odpowiedzialności, żadnego sumienia. Po to ci Pan Bóg dał rozum, żebyś go używał.
6 miesięcy temu / woys
 
@MariaW Żadna. A niby z jakiego powodu ktoś miałby odpowiedzialność ponosić, skoro sam nikogo nie zaraził ani nie mógł przypuszczać, że zarazi?
6 miesięcy temu / Robert
 
Kościół dla ludzi głęboko wierzących i ufających Bogu jest zdecydowanie innym miejscem niż galeria handlowa
6 miesięcy temu / obiektywnie
 
A jeśli z tego powodu ktoś, choćby jedna osoba, zarazi się tą chorobą i umrze - to jaka będzie odpowiedzialność osoby podpisującej tę petycję?
6 miesięcy temu / MariaW
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.