DZIŚ JEST:   06   SIERPNIA   2020 r.

Przemienienie Pańskie
Św. Hormizdasa, papieża
Bł. Oktawiana, biskupa
 
 
 
 

Czas zatrzymać aborcję eugeniczną. Ponownie rusza akcja „Zadzwoń do posła”

Czas zatrzymać aborcję eugeniczną. Ponownie rusza akcja „Zadzwoń do posła”
Fot. ZycieiRodzina.pl
#ZATRZYMAJ ABORCJĘ    #ABORCJA    #EUGENIKA    #POSEŁ    #SEJM    #PROJEKT    #USTAWA

Rusza ponownie kampania obywatelska, która ma zmobilizować posłów do działania w sprawie aborcji eugenicznej. Na stronie zadzwondoposla.pl znalazły się adresy i telefony biur posłów partii rządzącej. To od nich zależy, czy w Polsce skończy się zabijanie niewinnych dzieci - informuje Fundacja Życie i Rodzina związana z obywatelskim projektem „Zatrzymaj aborcję”, który wciąż czeka na rozpatrzenie przez parlament.

 

Fundacja Życie i Rodzina zaprasza wszystkich, aby „dzwonili do posłów i zażądali działania - natychmiastowego uchwalenia projektu, bo obowiązkiem polityków jest wysłuchać głosu obywateli! Tym bardziej, że chodzi tutaj o życie polskich dzieci”.

 

Zdaniem Fundacji, partie, które deklarują ochronę życia i rodziny, mają w tej kadencji wszelkie możliwości działania: większość sejmową i poparcie prezydenckie, a także gotowy do uchwalenia obywatelski projekt ustawy „Zatrzymaj aborcję”, pod którym podpisało się blisko 1 mln obywateli.

 

„Tymczasem to przez wyrachowanie i kalkulacje polityczne, codziennie w polskich szpitalach ginie troje bezbronnych dzieci. Dlatego Fundacja zaktualizowała dane dostępne na stronie zadzwondoposla.pl o nowych posłów partii rządzącej, tak żeby każdy mógł zadzwonić do swojego posła i przypomnieć mu o obowiązkach wobec obywateli, a nie partii - informują członkowie Fundacji.

 

- Będziemy polecać tę stronę wszystkim, którzy chcą pomóc w walce z aborcją. Czytanie projektu #ZatrzymajAborcję zbliża się wielkimi krokami - zostały już tylko dwa posiedzenia, na których może być czytany: 25 marca i 16 kwietnia 2020, bo w maju mija ustawowy termin na to, żeby Sejm zajął się tym projektem - mówi Kaja Godek, pełnomocnik inicjatywy „Zatrzymaj aborcję”.

 

Źródło: KAI

MA


DATA: 2020-02-27 13:41
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
10
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

z definicji polityk powinien być dyplomatą a dyplomacja to sztuka prowadzenia negocjacji w pokojowy sposób więc owszem polityk z definicji jest letni
5 miesięcy temu / do Andrem
 
Czy można wybierać ?mniejsze zło? ? Jak głosować w obecnych wyborach jeśli ktoś okazuje się ani zimny ani gorący ? Czy polityk musi być zgniły i przestraszony czarnymi marszami zapomina o sumieniu, logice człowieczeństwa, które swój początek ma tylko w jednym miejscu ... Wyraźcie proszę Kochani swoją opinię. Wypada wystawić Andrzejowi Dudzie rachunek za te smutne niespełnione obietnice, również te składane frankowiczom.
5 miesięcy temu / Andrem
 
SzP szkoda czasu na pisanie do posłów PiS ,przecież ta sprawa ciągnie się od poprzedniej kadencji,wtedy nic nie zrobili,przypomnę ze p prezes się kiedyś wypowiedział ,ze tego tematu czyli aborcji eugenicznej nie będą ruszać bo im poparcie spadnie ,gdyż elektorat PiS sobie tego nie życzy. Pytam po raz wtóry ,który to elektorat PiS chyba ten z UW UD czy PO. Zreszta ten temat i p pr Dudzie tez jest nie na rękę. PiS troje czworo dzieci zabitych dziennie nie robi wrażenia najważniejsze są stołeczki i posadki ciagle tworzone nowe. Nie głosowałem już na PiS od dobrej zmiany nie jestem już pisiorem i na p pr Dudę tez nie zagłosuje ,bo on tez miał taka możliwość te sprawę załatwić dawno temu.
5 miesięcy temu / Kazimierz
 
Jelsi tego nie zrobia to straca wladze o czym Abby Johnson ostrzegala
5 miesięcy temu / macie racje i
 
To już podchodzi pod nękanie
5 miesięcy temu / Sandra
 
Możemy sobie dzwonić i tak Duda oraz PiS będą mieć to gdzieś. Nie wybierajmy ich w maju
5 miesięcy temu / Aha
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected]pl. Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.