DZIŚ JEST:   23   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Ojca Pio z Pietrelciny
Św. Tekli, męczennicy
 
 
 
 

Czas wypowiedzieć genderową konwencję! Apel do premiera i prezesa PiS podpisało 50 tys. osób

Czas wypowiedzieć genderową konwencję! Apel do premiera i prezesa PiS podpisało 50 tys. osób
Fot.Michal Kosc/FORUM

„Oczyszczenie polskiego prawa ze szkodliwej ideologii gender jest na wyciągnięcie ręki. Wspólnie musimy jednak postawić ostatni krok i uzyskać od rządzących spełnienie wielokrotnie składanej obietnicy” – piszą organizatorzy protestu na stronie zatrzymajgender.pl.

 

Na ich wezwanie odpowiedziało już ponad 50 tys. osób, które zaapelowały do premiera Mateusza Morawieckiego i Jarosława Kaczyńskiego, prezesa PiS o wypowiedzenie konwencji stambulskiej.

 

Kwestia ta w ostatnich dniach jest przedmiotem debaty publicznej. Trzeba zrobić jak najwięcej, by głos wspierający ruchy idące w kierunku wypowiedziania genderowej konwencji przez Polskę, był jak najmocniejszy. Nie zwlekaj, popisz apel TUTAJ.

 

„Konwencja podpisana w 2014 roku przez rząd Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego zagraża naszej wierze, tradycji i kulturze, a jej obowiązywanie od kilku lat niesie ze sobą tragiczne skutki dla rozwoju i przyszłości polskich rodzin” – czytamy w apelu.

 

„Wprost o szkodliwości konwencji stambulskiej mówili: prezydent Andrzej Duda, premier Beata Szydło, minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro oraz prezes PiS Jarosław Kaczyński, zapewniając przy tym, że ta konwencja zostanie wypowiedziana” – przypominają rządzącym osoby, które podpisały apel. Podkreślają przy tym swoje rozczarowanie dotychczasową polityką rządu Prawa i Sprawiedliwości, który „nie zrobił nic, aby naprawić błąd swoich poprzedników”.

 

„Jak długo będą utrzymywane te niebezpieczne zobowiązania, które uderzają w wartości chrześcijańskie i zagrażają polskim rodzinom?” – pytają uczestnicy akcji wyrażając oczekiwanie spełnienia przez PiS przedwyborczych obietnic.

 

Podpisz apel do premiera Mateusza Morawieckiego i prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

Klikij TUTAJ:

  

  

Czytaj także:
DATA: 2020-08-06 08:32
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
22
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Popieram zdanie Pani @Ewa, że równolegle należy zakazać pornografii.
1 miesiąc temu / Obserwator
 
To nie liczba podpisów pod jakąś petycją jest argumentem przeciwko konwencji. Gdyby tak było, zawsze można byłoby argumentować, że petycję podpisało zaledwie 50 tys. osób, a nie podpisało jej kilka milionów...
1 miesiąc temu / Tomek Primke
 
Tzw. Akcja Demokratyczna, uzbierała już 19555 podpisów przeciw wypowiedzenia konwencji. Jeśli się nie sprężymy, to nas gotowi przebić, b to zajadła banda.
1 miesiąc temu / ot co
 
Błogosławieni, którzy łakną i pragną sprawiedliwości, albowiem oni będą nasyceni? Mt 5, 6. A wielką niesprawiedliwością wobec bliźnich lgbt jest ich atakowanie, bez próby zrozumienia.
1 miesiąc temu / Janek
 
A co na to pseudoendecy:Giertych i je go żonka?
1 miesiąc temu / ANTY POPIS
 
Ale co taki premier może, skoro nasz bezopcyjny sojusznik jest pod znakiem lgbt? Jeden tweet gubernator żorżety i temat znika...
1 miesiąc temu / Wojtek
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.