Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   20   LUTY   2020 r.

Św. Franciszka i Hiacynty Marto
Św. Zenobiusza
 
 
 
 

Czarny Protest? To nie nasz protest!


Odtwórz w YouTube
 

Czarny Protest reprezentuje wszystkie kobiety? To kłamstwo! Lewacy i feministki na swoich zbiegowiskach agresywnie przekonują nas do swoich fałszywych tez. Zobacz co o aborcji i kobiecości mówią Polki, które nie identyfikują się z poglądami czarnych „kobiet, dziewczyn i dziewuch”.

Już teraz dołącz do grona ponad 20 tys. Polek, które sprzeciwiły się rozpowszechnianiu przez redakcje lewicowych mediów fałszywej tezy, jakoby „Czarny Protest” popierały wszystkie kobiety.


Kliknij TUTAJ!

 


DATA: 2017-03-10 10:26:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

u nas czarne dziewuchy, u Was czarne chłopaki. Dziewuchy chcą życia bez bicia, poniżania i mając wybór, a czarne chłopki robią co chcą i nie ponoszą żadnej opowiedzialności.
ponad 2 lata temu / d
 
To moj protest!!!
ponad 2 lata temu / Ja
 
A mój jak najbardziej
ponad 2 lata temu / Jadora
 
Ani mój .....
ponad 2 lata temu / ana
 
No i dobrze. Każdy ma prawo do swoich poglądów i ich demonstracji.
ponad 2 lata temu / Stormer
 
To również nie mój protest. Jestem wdzięczna moim rodzicom, że pozwolili mi się narodzić, a przecież tak łatwo mogli mnie zabić, lecz oni mają sumienie i rozumieli, że od początku jestem ich dzieckiem, więc jak mogliby zabić własne dziecko. To byloby nienormalne i sprzeczne z naturą rodziców. Kochajmy mocno te dzieci, którym ich rodzice nie pozwolili się narodzić.
ponad 2 lata temu / nikt
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 127 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.