DZIŚ JEST:   21   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Urszuli i Towarzyszek
Bł. Jakuba Strzemię
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Czy już macie kupionego szampana, żeby świętować zwycięstwo Trzaskowskiego?
3 miesiące temu / Szampan się st
 
Niestety, czarne chmury nad Polską.
3 miesiące temu / Ryś
 
Czy autor słów i krytycy PADa nie zdają sobie sprawy,że wybór "prężnego" czaskoskiego to byłby dla wszystkich, tracących i nie tracących pracę- DRAMAT??? MOże PAD nie spełnił wszystkich obietnic, ale w tej chwili ALTERNATYWY NIE MA! Reforma sądów kuleje, ale powoli idzie, a tak wróci esbecka kasta na następne pokolenie.
3 miesiące temu / Braksłów
 
Czy naprawdę nie rozumiecie, że głosowanie na Bosaka równa się koniec suwerenności Polski? Czy nie rozumiecie, że bardzo miłe traktowanie przez TVN i Onet Pana Bosaka jest dlatego, że jest przeciwnikiem Andrzeja Dudy i TO WYSTARCZY! Po prostu tylko poparcie Dudy daje nam realne szanse na zatrzymanie PO KO czyli wojującej lewackiej rewolucji i powrotu do rządów układów postkomunistów. Po co takie artykuły na finiszu kampanii??
3 miesiące temu / rita
 
wygrana byla czysta ale pojawili sie medycy nazwani nawet przez nadzwyczajnego biskupa Ewangielistami i cala fikcja WHO a nawet teraz medycy oglaszaja szllaban do sklepow nieoznakowanych zachecajac wrecz sprzedawcow do wojny z klientami tak by siac warczenie wszystkich na wszystkich to tych wojujacych medykow nalezy wyciszyc a nie ten cyrk grozy w TV
3 miesiące temu / zbigniew
 
Ciekawe, że i w tym portalu, jak w reżimowej TV, są felietony o Dudzie, Trzaskowskim, Hołowni.., a o Krzysztofie BOSAKU wielka cisza.
3 miesiące temu / vera
 
Wątpię, czy tydzień przed tak ważnymi wyborami, jest dobrym momentem na rozliczenia wewnętrzne. Szczególnie, gdy przeciwnicy idą w zaparte, nie licząc się z żadnymi względami przyzwoitości. Niewątpliwie Trzaskowski jest "osobą kreatywną, dynamiczną i zaradną". Szczególnie w sferze medialno-wirtualnej. W realu idzie mu znacznie gorzej. A porównywanie Andrzeja Dudy z Bronisławem Komorowskim jest po prostu kompromitacją Autora artykułu.
4 miesiące temu / ARW
 
Im dalej zagłębiałem się w wywody pana Tomasza Figury, tym mocniej byłem przekonany, że czytam opinię kogoś, kto spadł z Księżyca i bardzo długo tam przebywał. Drążyło mnie też odczucie, że jakiś plagiat jednej z gazet niemieckich. Nie będą tu rozwodził się nad faktem, że w tych wyborach startuje kilkunastu kandydatów, a kilku z nich jest bardziej godnych poparcia, niż wielokrotnie tu lansowany - Trzaskowski. Co zaś tyczy się obecnego prezydenta, pana Dydy: to fakt, że można mu zarzucić bierność i nieskuteczność, ale stawianie go na zbliżonym poziomie wyborczym razem z R.Trzaskowskim jest niepojęte,jest absurdem.
4 miesiące temu / Korner
 
Brak poparcia dla Andrzeja Dudy na portalu katolickiego ośrodka medialnego daje dużo do myślenia.
4 miesiące temu / Lemur
 
Kto sieje wiatr ten ZBIERA BURZE ! Pan Prezydent Duda nawyraźniej ma TALENT do WZNIECANIA OGNIA OBURZENIA u NORMALNYCH WYBORCÓW . Przez całą kampanię odnosił się do NIENORMALNOŚCI w temacie "baba , chłop , jedno i drugie" i straszył zarazą sodomii a teraz dowiadujemy się , że jedzie do AMERYKI PO NOWE TECHNOLOGIE , PIENIĄDZE NA INWESTYCJE i zamierza budować w Polsce Elektrownię atomową. Jeszcze ludzie nie pozbierali sie po Czarnobylu i Nowej Zarazie k-wirusa a Prezydent jak Prorok OBJAWIA Nowe Otwarcie na Nowe Technologie i Inwestycje za "dolary" amerykańskie. Już nas przygotował z Min. Szumowskim na Nową Falę wirusa na jesień a tu proszę TEMPO wyścigowe ku ŚWIETLANEJ , PROMIENISTEJ PRZYSZŁOŚCI. Rzeczywiście nadchodzą czasy, w których poradzą sobie przede wszystkim osoby kreatywne, dynamiczne i zaradne przykładem pan Duda. Co tam wybory Ameryka czeka.
4 miesiące temu / iskierka
 
Układ jest taki - PAD i zgraja przeciwników szarpiących go za nogawki. Ufam, że przed nami druga kadencja. Ufam, że w większości przypadków Polsce to mądrzy ludzie, którzy widzą co dzieje się na świecie i potrafią ochronić przed tym nasz wspólny dom - Polskę.
4 miesiące temu / Matka Polka
 
Tekst ten "bardzo pomaga" Panu Prezydentowi Andrzejowi Dudzie. Tylko jedna uwaga, bo można byłoby ich podać całą litanię. Nauka społeczna Kościoła Katolickiego mówi o sprawiedliwym podziale dochodu. Szanowny autorze proszę nie nazywać programów społecznych zasiłkami socjalnymi, gdyż w ten sposób uwłacza Pan beneficjentom tych programów i wpisuje się Pan w narrację opozycji.
4 miesiące temu / Maxx
 
PIS,PO-jedno zło !
4 miesiące temu / Adam1234
 
Na obecnej liście kandydatów na prezydenta nie ma lepszego kandydata niż Duda, który jest związany z kościołem, z "Ludem Bożym" i na te głosy ostatnio znacznie okrojone liczy. Duda jest sobą, chłopakiem z ludu i to daje Mu siłę. Ponadto ma tzw. zdolności medialne, dobrze kontaktuje się z ludżmi i da się lubić. Kościół jednak nie jest tak silny jak za czasów Kardynała Wyszyńskiego, gdyż wybierani są marni kardynałowie którzy tolerują w kościele niskie morale. Mimo wszystko mam nadzieję, że Duda wygra, bo ma za sobą Kaczyńskiego i Macierewicza! Jak nie w pierwszej to w drugiej turze wygra. Potrzebujemy Dudę gdyż nasz lewy senat pogarsza sytuację w obecnym kryzysie gospodarczym. Nie potrzebujemy w tej chwili kryzysu politycznego. Jadwiga
4 miesiące temu / Czarne chmury n
 
"Próżno w wypowiedziach Dudy szukać choćby krztyny sympatii wobec środowisk LGBT" - proszę przeczytąć lutowy wywiad dla "wprost".
4 miesiące temu / Wojtek
 
Niestety, czarne chmury nad Polską.
4 miesiące temu / Ryś
 
Niestety, ma się wrażenie po przeczytaniu tego artykułu,że autor baaaardzo nie lubi prezydenta Dudy i coś dziwnie skłania się w stronę lewactwa... Wartałoby trochę optymistyczniej spojrzeć na Polskę/recesja?/panie Figura... To nie pierwszy raz taki krytyczny ale nieprawdziwy artykuł na tym portalu...
4 miesiące temu / Jan
 
Czy wygra Duda czy Trzaskowski wybory będą wygrane. Okrągły Stół obsadził wszystkie opcje.
4 miesiące temu / os
 
czy jak targowica-trzaskowski dojdzie do władzy to dla Polski będzie dobre wątpię trzaskowski nie reprezentuje interesu polakow tylko zagranicy
4 miesiące temu / julek
 
LITOŚCI
4 miesiące temu / TANIETA
 
Do W.Sz. Pani /a. C.W.P. Głosować to niezbędne minimum. Aby było skuteczne w Półfinale a w Szczególności w Wielkim Finale; należy przekonywać Rodaków w Ojczyźnie i Tych na Obczyźnie o Najlepszym Programie i Wizji Państwa -Najjaśniejszej Rzeczypospolitej. -Kandydata KONFEDERACJI PANA KRZYSZTOFA BOSAKA -merytorycznie nie mającego konkurenta w gronie kandydatów do fotela Głowy Państwa. Kandydata, którego głos trudno usłyszeć na falach eteru i różnych tele -vizji w w szczególności tej NIE -"PUBLICZNEJ" , bądź na stronach prasy i internetowych także.
4 miesiące temu / Stanislavus
 
Panie Redaktorze Tomaszu Figuro. Nie wątpię, ze Pan, jako prezydent dałby sobie o wiele lepiej radę, niż Andrzej Duda niewiele różniący się od Kwacha i Komorowskiego. Na pewno ujarzmiłby Pan agenturalną hucpę opozycji totalnej nawet nie próbującej merytorycznej działalności i uwolnił Polskę od zależności od UE, a także zapewnił jej samowystarczalność militarną. Ale skoro nie startuje Pan w wyborach, na kogo radzi Pan oddać głos? Może na Biedronia? on taki tolerancyjny! Albo na Hołownię- jego promotorzy z WSI na pewno będą mu dobrze doradzać. A może jeszcze ten miły i zrównoważony Kosiniak-Kamysz, który, jak się go ładnie poprosi, wydłuży wiek emerytalny. A najlepiej Trzaskowski, bo ma wprawę w promocji LGBT i ustawianiu palet.No, co Pan radzi, Panie Figuro?
4 miesiące temu / Vera
 
W PIERWSZEJ TURZE GŁOSUJEMY CAŁĄ RODZINĄ NA KRZYSZTOFA BOSAKA W DRUGIEJ TEŻ....
4 miesiące temu / C.W.P.
 
Z powodu przedłużającej się kampanii prezydenckiej pan Pompeo nie może spokojnie ogłosić raportu dla kongresu z wykonania raczej niewykonania przez Polskę ustawy S.447, żeby nie pogarszać notowań prezydenta Dudy.
4 miesiące temu / Kaziu
 
przebieg kampanii wskazuje na wręcz legendarna tumanowatość jarkopismenów! zablokujecie? nie pamietacie tego: czemu taki koszmar jak peło rzadzi 8 lat? bo pismni są opozycja!
4 miesiące temu / antycymbał
 
PAD nic nie zrobił w kwestii obrony życia wypowiedzenia konwencji satmbulskiej .Rzad tzw Zjednoczonej Prawicy w POLSCE oraz Rządy innych krajów wykonują dyrektywy WHO I Grupy Bilderberg
4 miesiące temu / Tomasz
 
Nie zgadzam się z Pana opinią. Prezydent jest przede wszystkim wiarygodny. Zrobił to, co obiecywał. I proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Jest człowiekiem wierzącym, czemu dawał niejednokrotnie wyraz. Liczą się z Nim na arenie międzynarodowej, a to w dzisiejszych czasach ważne.Ma ugruntowany świat wartości opartych na społecznej nauce Kościoła.Do tego, nie jest jak Pan twierdzi, ospały, ale czynny, rzekłabym bardzo aktywny i znający problemy ludzi. Pan Bosak nie ma ani wykształcenia, ani doświadczenia.Ręczę, że nie zrealizowałby swoich obietnic. Musi się jeszcze wielu rzeczy nauczyć!!! Może kiedyś przyjdzie czas na niego. Ale na pewno nie teraz. O innych kandydatach nie wspomnę, bo jest to kompromitacja, albo całkowita zagłada Polski.
4 miesiące temu / Mary
 
W pierwszej turze głosuję na Bosaka. Jeśli w drugiej będzie Duda i Trzaskowski, to naturalnie głosuję na Dudę.
4 miesiące temu / Marcin
 
Porównywanie Pana prezydenta Dudy, do Komorowskiego, to wielka przesada.Pan prezydent teraz nie prowadzi kampanii,bo nie ma jeszcze terminu wyborów,a jako prawnik jest wyczulony na przestrzeganie prawa.Dlatego cisza ze strony jego kampanii. Naprawde,według pana nic w czasie kadencji nie dokonał?Naprawde nie widzi pan zmiany na lepsze,w sprawowaniu władzy.Nie zauważa pan różnicy pomiędzy kandydatami,choćby w kulturze wypowiedzi. Czy inni mają jakieś plany na lepszą Polskę? Pisze pan Lech Kaczyński to dopiero był prezydentem,a przecież Prezydent Duda kontynuuje wizje Lecha Kaczynskiego,o czym czesto mowi,np. polityka Trójmorza, NATO. Gospodarczo PIS ma też wizje przyszłości,CPK, przekop Mierzei Wiślanej, repolonizacja przemysłu i banków. Pomoc społeczna teraz wyśmiewana,ale nikt nikogo nie zmusza do brania 500+, a wiadomo,że krytykanci pierwsi łapę wyciągają po pieniądze.Panie Figura więcej prawdy w tym paszkwilu,byłaby mile widziana.PCH24 forum na to zasługuje.
4 miesiące temu / Tomas
 
Zagłosowanie na kogokolwiek innego niż Andrzej Duda gwarantuje, że ochrona życia poczętego w Polsce spadnie do poziomu "postępowych" krajów Europy Zachodniej. Dlaczego? Bo jeśli nie wygra Andrzej Duda, to wygra "postępowiec" Trzaskowski. Co wtedy powiecie, zwolennicy Krzysztofa Bosaka? "A myśmy chcieli dobrze"?
4 miesiące temu / Jerzy
 
Janie, Gowin nie jest w PiSie i nie wprowadzaj czytelników w błąd. Bosaka, powiadasz? A jakie on ma doświadczenie polityczne? Sama ideologia nie wystarczy, by być zwierzchnikiem sił zbrojnych naszego kraju. Poza tym coraz bardziej mętne zachowanie jego zaplecza, to jest niezwykle niebezpieczne dla bezpieczeństwa Polski. Zanim więc oddasz głos przeanalizuj wszystkie plusy i minusy. Nie ma ideałów, jednak oddając głos na Bosaka musisz zdawać sobie sprawę, że pomagasz opozycji, która jest wrogiem Polski i polaków.
4 miesiące temu / Mela
 
Tylko Krzysztof Bosak gwarantuje ochronę życia poczętego, której PiS się wyrzekł.
4 miesiące temu / Tomek W
 
Im wiecej czytam wypowiedzi ma tym forum tym bardziej rozumiem, ze nie naleze do waszego swiata.
4 miesiące temu / Second
 
Świetny artykuł!Wyraźnie na rękę krytykowanemu Trzaskowskiemu, który na pewno zaciera ręce widząc tytuł "Czarne chmury nad Andrzejem Dudą".
4 miesiące temu / Lemur
 
Narzekacie na PiS? To dajcie mu większe poparcie. Co można zrobić z niewielką przewagą w sejmie i frondującym Gowinem? Wielu z tych,którzy wiele oczekują od PiS ,wcale na PiS nie głosowało. To krzykliwi wyborcy Konfederacji,kompletnie niegodnej zaufania. W Realu, Mediach Narodowych,Braun, Michalkiewicz-robią wodę z mózgu naiwnym ludziom.Podstawą ich ocen sytuacji Polski jest STRASZENIE i INSYNUACJA wobec polityków PiS,nieudowadniane zarzuty,spiskowe teorie.
4 miesiące temu / Jan
 
Ten artykuł jest przykładem fatalnego dla Polski myślenia części katolików. Dystans wobec PiS i A.Dudy odbije Wam się czkawką.Czego chcecie? Powrotu PO? Ciągle krytykując PiS ciężko na to pracujecie.To że PiS nie tworzy "katolickiego państwa" i zachowuje się umiarkowanie to powód żeby go demagogicznie krytykować? Nie będzie lepszej dla katolików partii niż PiS.Doceńcie to co jest bo łatwo to stracić . Uświadomcie sobie,że wyśniona przez Was partia-katolicka i konserwatywna-nawet jeśli powstanie to nigdy nie obejmie władzy w Polsce.W obecnych czasach katolicy muszą się skupić w większym stopniu na pracy organicznej anie na politykowaniu i to jeszcze głupio,wbrew polskim interesom.
4 miesiące temu / Jan
 
O KONFEDERACJI chyba wszyscy zależni dziennikarze zapomnieli. A ja nie!!! Głosuję na Bosaka. Młody ale nie głupi. Patriota, no i byłaby szansa by zacząć wreszcie czuć się Polką/Polakiem. Żadnej judeopolonii, żadnej 447, żadnego brutalnego przymusu szczepionkowego.
4 miesiące temu / Marzena
 
SA PRZECIEKI Z SEJMU / to co sugerowalem wczesniej/ ze w zwiazku z obawami wyborczymi gotuje sie nadzwyczajny dawny slawny dziien grudniowy i sprawa panowania jest pewna
4 miesiące temu / zbigniew
 
Takie głupiej dyskusji i głupiego artykułu dawno nie czytałem.
4 miesiące temu / DNA
 
Każdy katolik powinien głosować na Bosaka, jest młody, ambitny i ma jasną wizję Polski.
4 miesiące temu / Alan
 
dobry człowiek ale czy ma siłę przebicia by przeciwstawić się złu z kliki jasniepana "K"?
4 miesiące temu / odeon
 
A może więcej KONKRETÓW . Ludzie tracą ZAUFANIE do PiS. Dlaczego bo miało być OTWARCIE i POKAZANIE Ksiąg Rachunkowych Państwa. Złodzieje mieli trafić do więzienia. A KOMUNA miała być jak skorpion zdeptana butem w ziemię. Nie każdy da "sie kupić" za 500+ i sentymentalne gadanie w stylu J.P.II. Są postawione publiczne ZARZUTY wobec "kontynuowania polityki socjalistycznej" przez PiS. Wystarczy poczytać Konstytucję. Nieśmiałe zwrócenie UWAGI Pana Prezydenta , że należy zmienić SOCJALISTYCZNĄ KONSTYTUCJĘ Jaruzela i Kwaśniewskiego zginęło w natłoku słów "mydlanych baniek". To ma być KAMPANIA dla prostaczków z epoki Gierka ? Jeszcze żyje POKOLENIE uczestników walki z komunistyczną bandą. Basta !!!. Jeszcze Komuna żyje i ma się dobrze. Nie czas spocząć na laurach POGRZEBANEJ w niesławie Wałęsy SOLIDARNOŚCI. Czekamy na deklaracje i GENERALNE PORZĄDKI w SYSTEMIE PRAWNYM dającym podstawy i PEWNOŚĆ SUWERENNOŚCI Państwowej RP.
4 miesiące temu / iskierka
 
a jeśli druga tura będzie pomiędzy Trzaskowskim a Hołownią?
4 miesiące temu / lil
 
Partia Prawo i Sprawiedliwość jest partią socjalistyczną i wprost wyraził to sam premier Mateusz Morawiecki. Czy zdajecie sobie sprawę z konsekwencji tego jednoznacznego wyznania pana premiera? PiS buduje socjalizm. Polska będzie socjalistyczna. Polska będzie funkcjonowała jak państwa socjalistyczne. W socjalizmie nie ma miejsca na posiadanie broni. W państwach socjalistycznych nie ma miejsca na indywidualizm. W państwach socjalistycznych jest opresyjny rząd. Polska nigdy nie będzie bogata. Polacy nigdy nie będą żyli dostatnio. Wraz z klęskami socjalizmu będzie wzmagała się represja przeciwko wrogom. Gdyby wrogów zbrakło, zdefiniuje socjalistyczny rząd nowych.
4 miesiące temu / Ewa
 
@Mela świadomie pominęłaś w tej wyliczance cech kandydatów na prezydenta pana prof. Mirosława Piotrowskiego?
4 miesiące temu / Ewa
 
Nie ma alternatywy dla Prezydenta Dudy. Pan Bosak i za nim Korwin i kwiecisty w mowie Braun.Ludzie !!! O innych to żal wspominać. Ale cóż zobaczymy ile jest mądrości w Narodzie. A p.Figura to z dziwnymi figurami rozmawia.Pozdrowienia dla kochających Polskę.
4 miesiące temu / Polka
 
wiecej padania na kolana w umiłowanym iss.relu, wetowania, nominacji dla pełowców jak teraz, no i chanuki! a kampanie nalezy prowadzić w mycce!
4 miesiące temu / doradca
 
Bosak jest dobrym kandydatem, odważnie głosi prawdę. Polak.
4 miesiące temu / moher
 
@Second: Nie nazywaj siebie katolikiem, skoro nie przyjmujesz nieomylnego nauczania Kościoła.
4 miesiące temu / M.
 
Wszystkim wielce oburzonym, jak to można nie głosować na Dudę i musimy bo tylko Duda przypominam, że jest 10 kandydatów. A nie tylko Duda, Trzaskowski, Biedroń. Pierwsza tura to jedyny moment by pokazać swój ewentualny sprzeciw przeciwko obecnym politykom, bo chyba tutaj większość się zgadza, że tak być dalej nie może, że nasze państwo jest prawną i biurokratyczną bezładną, niewydolną masą. W drugiej turze będzie już tylko dwóch kandydatów. I wtedy, jeśli będzie do wyboru kandydat quazi katolicki czyli Duda, którego katolickość z początku prezydentury zupełnie wyparowała, a pojawiła się jakaś żydowska nuta kontra jakiś awatar LGBT, jak Trzaskowski czy Hołownia to zagryzamy zęby i Duda. To chyba dość logiczne. Za to w pierwszej turze to sprawdźcie sobie, kto swój albo najbliżej swojego. Czy Bosak czy Piotrowski, ale przestańcie uprawiać demagogię, że w pierwszej turze tylko Duda, bo nie ma nikogo innego katolickiego lub chociaż trochę, to obłuda. Pozdrawiam
4 miesiące temu / DamianK
 
@mela Duda jest gwarantem, że PiS dalej będzie niszczył Polskę. To jest żadna alternatywa. PiS nic nie zrobił by bronić Polaków przed lewactwem, a za jego rządów lewactwo bardzo urosło w Polsce w siłę. Nie ma się też co łudzić. Gdy Kaczyński uzna, że zyska sondażowo, pierwszy wprowadzi związki partnerskie i aborcję dla każdego. A Duda bez wahania podpisze.
4 miesiące temu / Robert
 
Któremu powierzył byś życie rodziny swoj los gdyby był pożar-wojna... Jednego bohatera to pęknięta rura szamba przerosła...
4 miesiące temu / Staho
 
No skoro juz pojawily sie ?czarne chmury ? nad Prezydentem to juz sobie mozna wyobrazic zerwanie chmury, huragan, a nawet potop dla calego narodu jaki by ktokolwiek inny mial objac stery panstwa. Dziwi mnie nadal oszolomienie niektorych, a moze to potomkowie Stalina takie zle wiesci sieja wedlug prawa POprawnosci...?
4 miesiące temu / Bartek
 
Miałam nie głosować na Dudę, ale Trzaskowski to najgorsze co nas może spotkać i trzeba mimo wszystko zmobilizować się żeby do prezydentury tego lewaka nie dopuścić
4 miesiące temu / Polka
 
Każdemu, komu zależy na Polsce, powinien oddać głos na Pana Bosaka !!!!
4 miesiące temu / Polak
 
Nawet czytać mi się nie chce przydługawego artykułu. Bo jeżeli nie Duda, to kto? Kandydat promujący zboczenia? niedojrzały dzieciak, który nie ma pojęcia o bezpieczeństwie Polski?Rozwodnik, który jest chwiejny w swoich przekonaniach i zmienia zdanie oraz poglądy w zależności od politycznego wiatru, który mu pasuje? Kandydat, którego dokonania sa znane przede wszystkim z jego orientacji seksualnej? Albo młodzieniec, którego zaplecze ma częste i niejasne kontakty z podejrzanymi ludźmi wrogich Polsce? więc bardzo Was proszę, dla Polski nie ma w obecnej chwili alternatywy. Jedynie Duda jest jedynym reprezentantem, którego w tej skomplikowanej sytuacji należy poprzeć,. W przeciwnym przypadku Polski za kilka lat nie będzie. Dziś należy widzieć tylko dobrze strony tej kandydatury, a na wady trzeba było zwracać uwagę w innym czasie, nie na 5 minut przed wyborami, gdzie wybór jest w zasadzie jeden dla każdego Polaka, który kocha Polskę.
4 miesiące temu / Mela
 
Tylko Duda człowiek kompetentny i uczciwy reszta dla władzy sprzedała by nawet matkę
4 miesiące temu / Alek
 
Raczej zwycięstwo Dudy,jeśli nie to będzie koniec niepodległej Polski.Może Polacy nie będą chcieli niepodległości tylko chcą być kolejnym landem rządzonym de facto z Berlina,sami wybiorą.
4 miesiące temu / gringo
 
DUDA ZACHĘCA DO WSPARCIA URZĘDASÓW Z NFZ. A przecież jednym z jego sztandarowych haseł w poprzednim starcie była LIKWIDACJA NFZ. ?????
4 miesiące temu / Filip
 
Zacznijcie Polacy myśleć i obudźcie się.Wiekszosc widocznie domaga się być niewolnikami we własnym kraju.Popierac to co źle.Plakac się chce.
4 miesiące temu / Marika
 
@Klasyk. Trafnie dobrany nick. Przytoczony pseudoargument jest w pewien sposób klasyczny. Tyle, że nie każda klasyka jest warta uwagi, czasem staje się raczej zdartą płytą albo nawet "wytrychem" powtarzanym do znudzenia. Gdyby chodziło o II turę wyborów, byłaby w tym pewna racją, ale w odniesieniu do I tury nie da się tego określić inaczej jak manipulacja i kłamstwo. Taktyka przedwyborcza PiS-u oraz pana prezydenta Dudy, bo nie wierzę, żeby był bezwolną pacynką, ewidentnie zmierza ku spektakularnej klęsce w II turze. Ustawiczne obrażanie wyborców Konfederacji przełoży się w końcu na to, że niejeden z nich pozostanie w domu, jeśli nie wejdzie tam Krzysztof Bosak. Też czuję się obrażony i to wielokrotnie. Ja jednak pójdę, choć z obrzydzeniem głosować w II turze na Andrzeja Dudę, ale nie wiem, czy to wystarczy panu Dudzie, by pokonać rozpędzonego Trzaskowskiego, bo to on jest najbardziej prawdopodobnym przeciwnikiem obecnego prezydenta. I tura - mocny głos na Bosaka!
4 miesiące temu / sorcier
 
Przepraszam ja jako emeryt nie mam za co dziękować ani PiS ani p pr Dudzie po prostu zawiedli mnie na całej linii,tylko niech nikt mi nie mówi że dali 13emeryture bo to czyste ochłapy,dlaczego nie podnieśli stopy wolnej od podatku,czy wręcz zwolnili,z płacenia podatków.Mnie się stopa życia pogorszyła,sami widzicie ile wszystko podrożało,itd,itd,itd.
4 miesiące temu / Kazimierz
 
Przede wszystkim PiS konsekwentnie przez ostatnie lata ostentacyjnie lekceważył swój prawicowy elektorat i już wybory do Senatu były bardzo poważnym ostrzeżeniem. Z tego ostrzeżenia nie wyciągnięto jednak zupełnie żadnych wniosków co doskonale pokazała "pandemia". Tych wniosków nie wyciągnięto praktycznie do dzisiaj o czym świadczy choćby ostatnie bezprecedensowe rozgonienie pielgrzymki na Jasną Górę. Cała ta "pandemia" i ciągłe straszenie wspierane przez Prezydenta obowiązkowym "wyszczepianiem Polaków" jakimś świństwem od Gatesa przelało czarę goryczy. Polityka PiSu była samobójcza i całkiem możliwe, że teraz przyjdzie im ponieść tego przykre konsekwencje.
4 miesiące temu / abc
 
KK ustanowil dziesiatki swiat. Czy one sa do zbawienia konieczne? Czy choinka ma cos wspolnego ze zbawieniem? Zatem przestancie ganic prezydenta, premiera, czy kogokolwiek, ze zapala swiece chanukowe. Pokazuja szacunek. Bog ustanowil 7 swiat, 4 zostaly wypelnione przez Jezusa Chrystusa. Zostaly jeszcze 3. Swieto Trab, Swieto Yom Kippur, Sadu oraz Swieto Namiotow czyli wesele. Czy te swieta nie wspominaja o koncu czasow? A Chanuka jest odzwierciedleniem czasu ucisku, moze panowania antychrysta nawet. A zydzi dalej sa w centrum historii swiata. Czy spelnia dobra czy zla role zobaczymy. Tak czy tak sa 10 x bardziej roznorodni wiec nie mozna oceniac wszystkich. Czesc szuka Boga, czesc znalazla. Ezechiela 38 I dalej pokazuje, ze narody beda swietowac swieto Namiotow, moze w czasie millennium.
4 miesiące temu / [email protected]
 
@Tom Bombadil - Bolesław Bierut też "z czcią" podtrzymywał ramię biskupa niosącego monstrancję z Najświętszym Sakramentem w czasie procesji. Sic!
4 miesiące temu / Ewa
 
Bez emocji odnosząc się do realiów, Bosak nie ma szansy. Wybór zaś innego kandydata niż obecnego prezydenta z całą pewnością pogorszy sytuację Katolików, rodzin sakramentalnych i kościoła w Polsce
4 miesiące temu / Klasyk
 
Autor T. Figura: "Niewątpliwie - jeśli przychodzi wybierać - każdy przyzwoity człowiek chętnie postawi krzyżyk przy nazwisku kandydata, który z czcią podnosi z ziemi Najświętszy Sakrament niż poprze człowiek drwiącego sobie z katolickiej nauki." Bardzo słusznie! Ale właśnie pan T. Figura w sposób dość demagogiczny, w całym swoim artykule, odmówił poparcia kandydatowi, "który z czcią podnosił z ziemi Najświętszy Sakrament"... Szok!
4 miesiące temu / Tom Bombadil
 
Ja myślę,że sondaże Dudy spadaja od momentu działalności Szumowskiego, który na spółkę z Morawieckim straszy naród szczepionkami i to w powiązaniu z osobą Billa Gatesa. Duda to poparł i to był szok także dla mnie. Zamykanie kościołów także było szokiem dla ludzi - tego nigdy za najgorszej komuny nie było - a nikt nie podał logicznych argumentów za takimi restrykcjami w porównaniu np. z tym co działo sie w sklepach czy komunikacji... Jeśli nie odkręcą tych szczepionek, Duda może mieć ciężko, a Bosak zyska... No i jeszcze działalność policji np. w rozpędzaniu pielgrzymek na Jasną Górę - tego by nawet Putin nie zrobił
4 miesiące temu / tretka
 
sama prawda
4 miesiące temu / zbigniew
 
Panie Tomaszu, krytyka Andrzeja Dudy, w sumie, słuszna. Problem w tym, że prezydent nie może być przebojowym politykiem - bo jego urząd to po prostu wyklucza. Przenalizujmy to krótko - Wałęsa był symbolem wolnej Polski - stąd jego dynamizm; - Kwaśniewski był jednym z capo czerwonej szajki, miał realną władzę, tyle że pozakulisową - Kaczyński przełamał 15-letni dyktat postkomuny; - Komorowski był żaden, bo... takie były warunki - Duda w 2015 roku był zwiastunem przełomu, odsunięcia władzy od Platformy; - dzisiaj Duda jest żaden, bo... takie są warunki. Stąd krytyka słuszna, ale... inaczej być nie może. Prezydent nie będzie dynamiczny, gdy kraj jest stabilny. A dzisiaj, tak naprawdę, zasadniczo jest.
4 miesiące temu / A może tak
 
Potwierdzam że dzieją się dziwne rzeczy po tym jak zobaczyłem że ludzie którzy otwarcie krytykują częste aberracje lgbt i inne, skrycie są gotowi na nich głosować. Wybierają świadomie to co wiedzą że jest złem. Co do kandydatów zgadza się że pandemia wprowadziła sporo zamieszania w ustalonym porządku. Wśród wszystkich kandydatów. Jakoś dziwnie tylko jeden zyskuje. Duda może przegrać poprzez głosowanie a są też tacy przeciwko którym trzeba wychodzić na ulice. Casus Macrona i niemało podobnych.Pandemia ogranicza jednak wyraźnie możliwości wyboru.
4 miesiące temu / O
 
@Second: Sobór Florencki, Dekret dla jakobitów, 1442 r., DH 1348: "Kościół mocno wierzy, wyznaje i naucza, że przepisy prawne Starego Testamentu czy prawa Mojżesza dzielące się na obrzędy, święte ofiary i sakramenty, ponieważ zostały ustanowione w celu wskazania na kogoś w przyszłości, chociaż były właściwe dla kultu Bożego tamtego okresu, ustały z przyjściem Pana naszego Jezusa Chrystusa, na którego wskazywały, i zaczęły się sakramenty Nowego Testamentu. Ktokolwiek po Męce pokłada nadzieję w przepisach prawa i poddaje się im jako koniecznym do zbawienia, jak gdyby wiara w Chrystusa nie mogła bez nich zbawiać, grzeszy śmiertelnie. Jednakże Kościół nie zaprzecza, że od męki Chrystusa aż do ogłoszenia Ewangelii można było ich przestrzegać, byleby nie uważać ich za konieczne do zbawienia. Lecz twierdzi, że po ogłoszeniu Ewangelii nie można tego czynić pod groźbą utraty zbawienia wiecznego".
4 miesiące temu / M.
 
Czytam i oczom nie wierzę. Kto to napisał? Dla autora - rozumiem- byłby lepszy Trzaskowski? Koniec świata... Czy to portal liberalny?
4 miesiące temu / ed
 
Prawdę mówiąc - nie ma na kogo głosować. Ale jeśli w wyborach wezmę udział, głosował będę na Bosaka. Dlaczego nie na Dudę? Z prostego i prymitywnego dość powodu. Otóż od długiego już czasu rozmawiam z ludźmi. Z wieloma ludźmi. Na ulicy, w sklepach, na skwerkach itd. Z ludźmi w różnym wieku, również z młodzieżą i staruszkami zbliżającymi się do 90-tki. Prawie wszyscy zmęczeni, z maskaradową zadyszką mówią: co oni z nami zrobili, oni są gorsi niż hitlerowcy, gorsi niż komuniści, bo tamci przynajmniej nie zamykali kościołów, bo to byli OBCY, i Polak nie prześladował Polaka. Nie głosowaliśmy na Morawieckiego, co nic nie wie o zwykłym ciężkim życiu i drwi z ubogich. Nie chcemy Dudy, który zachęca do szczepionek, po których będą umierać emeryci i niepełnosprawni. I pytają - dlaczego nie jest odwołany ze stanowiska Szumowski i ile Gates mu zapłacił za "wyszczepianie" Polaków jak bydła zatrutą szczepionką z zamordowanych dzieci? Mam nadzieję na lepszą od "dobrej" zmianę.
4 miesiące temu / Noe
 
Trzaskowski lepszy?
4 miesiące temu / Tom Bombadil
 
panie Tomaszu Figura co z pana za figura ze podjął się napisania tak krytycznego artykułu dotyczącego prezydenta Dudy...jakieś wolty językowe dziwne przykłady na nieudolność pana Dudy...chyba jest pan zwolennikiem towarzystwa liberalnego
4 miesiące temu / k.cris
 
Przepraszam, ale poziom życia przeciętnego Polaka naprawdę wzrósł.Popatrzcie po sobie, po znajomtch. Uszczelniomo system podatkowy, zagranica przestała być jedyną alternatywą dla młodych. Jesteśmy na dobrej drodze do uniezależnienia się od Ruskiej ropy i gazu... Halo ziemia. Czy autor ma kontakt z rzeczywistością??? Powrót kogokolwiek z postkomuny,to zatrzymanie wielu pozytywnych procesów mimo ludzkich ułomności.
4 miesiące temu / Kasia
 
Jezus Chrystus wzial bicz i powyganial sprzedajacych w swiatyni. Powiedzial, ze to jest dom Jego Ojca. Obchodzil tez swieto zimowe tzw Chanuke. Bylo i jest to swieto poswiecenia swiatyni.
4 miesiące temu / Second
 
Jezus Chrystus Syn Boga zywego obchodzil Chanuke, tzw swieto zimowe. Zapamietajcie na zawsze. Wzmianka w Ewangelii. Swieto poswiecenia swiatyni.
4 miesiące temu / Second
 
@konfederat - raczej targowicki niż barski , co widać po mariażu Konfederacji z Platformą sprzedawczyków i ostatnich wygłupach Brauna z asystentami spolecznymi LGBT.Gdyby wygrał Bosak, co jest oczywistą abstrakcją to najlepsze stosunki byśmy mieli z Putinem- wzorem męża stanu dla Korwina Mikke
4 miesiące temu / Ironia
 
jedyną szansa dla Polski i Polaków aby wyrwać się z zaklętego postkomnistycznego kręgu jest zagłosować na prawicę, ale nie tę z nazwy, ale tę faktyczną z programem prawicowym. Czyli - teraz- na prezydenta Konfederacji, a niedługo na sama Konfedereację. PIS raczej idzie w kierunku NWO, a to grozi powtórką z komuny i to w postaci hardcorowej.
4 miesiące temu / grimm
 
Nik nie jest doskonały i żaden dotychczasowy Prezydent nie był doskonały. Pan Duda ma swoje mankamety i tak jak jego poprzednicy popełnia błędy, ale jakoś nie wyobrażam sobie aby podpisał jakąkolwiek ustawe promującą LGBT, gender, ustawę proaborcyjną, czy wprowadzajaca eutanazję, co dzieje się nagminnie w krajach w których rządzą lewacy pokroju Trzaskowskiego czy Biedronia. Dodam jeszcze, że jedną z pierwszych rzeczy które zrobił Duda, to wyrzucił do kosza ustawę o zmianie płci, którą uchwalili na finiszu swoich rządów lewacy z PO. Jeżeli Duda przegra wybory z Bosakiem to nic złego nie będzie, ale jeżeli przegra z takim Trzaskoskim, Hołownią, Biedroniem, to niech nas i nasz kraj Bóg ma w swej opiece.
4 miesiące temu / Paulus
 
módlmy się,żeby wygrał Bosak,inaczej będzie po Polsce...po katolickiej Polsce oczywiście.
4 miesiące temu / konfederat
 
NAIWNI ICH POWAALA WLASNA BRON STRACHU KTORA WYTOCZYLI KATOLIKOM TERAZ TE METRY CENTYMETRY WYLICZANKI
4 miesiące temu / zbigniew
 
@Michał: Obchodzenie Chanuki to nie obrażanie Boga i Chrystusa?
4 miesiące temu / M.
 
Gdyby nie oszukał Polaków to tak, ale oszukał. Gdyby okazał się niezależny - ale jest niewolnikiem jakiś dziwnych ludzi. Gdyby był wolnościowcem jak jest komuchem socjalistą, gdyby był Polakiem a nie, jak jest globalistą europejczykiem, to bym zagłosował. A tak to W ŻYCIU NA FARBOWANEGO LISA NIE ZAGŁOSUJĘ!!!!!. I jeszcze te brudne zainfekowane szczepionki co chce nam wcisnąć!!!
4 miesiące temu / PZ
 
Bosak - jedyny w w pełni konserwatywny i nieskomrpomitowany kandydat. Im bardziej atakują go lewackie media, tym bardziej jestem za nim. Czas na młodych, niepowiązanych ludzi i dlatego na niego właśnie zagłosuję.
4 miesiące temu / rodak
 
@Martinet: Hola, za umocnienie postkomuny należy dziękować wyłącznie PiSowi. Swoimi skandalicznymi działaniami zrazili do siebie wielu Polaków, katolików. Brak ochrony życia dzieci nienarodzonych, niejasne deklaracje w sprawie związków partnerskich Dudy, partyjna telewizja, szopka z wyborami w środku epidemii, nocne spotkania parlamentarne i przepychanie ustaw, brak polityki historycznej dementującej kłamstwa albo pominięcia dotyczące Polski - to było do przewidzenia, że uczciwi ludzie przestaną wierzyć PiSowi.
4 miesiące temu / M.
 
Andrzej Duda wydaje sie jedynym i najlepszym rozwiazaniem. Mm nadzieje ze zwyciezy
4 miesiące temu / Irlandia
 
Obecnie widzę to tak: Duda 38, Trzaskowski 20, Hołownia 11, Bosak 10, Kosiniak 9, Biedroń 6. W pierwszej turze jest cień szansy, by do II przeszedł ktoś inny. Mała to szansa ale jest. Dlatego na Bosaka. To także w interesie PIS. Bo na wygraną Dudy w 1 turze nie ma szans. Więc pchamy Bosaka do 2 a potem się zobaczy.
4 miesiące temu / M
 
Kończ waść, wstydu oszczędź! Powie Duda do Bosaka, a gdy wykrztusi; niech żyje Konfederacja, niech żyje Polska! To naród mu wiele wybaczy i pozwoli spokojnie żyć.
4 miesiące temu / ry.janszarmach3
 
Marzy wam się Trzaskowski, albo Biedroń jako prezydent. Pogarda do Boga i KK. Jakoś nie zauważa się u Dudy obrażania Boga i Chrystusa.
4 miesiące temu / Michał
 
Nic dodać nic ująć. Idealnie by było jakby jakimś cudem udało się Bosakowi prześlizgnąć do drugiej tury, co przy niepewnej frekwencji nie jest całkiem niemożliwie. Wszyscy którzy pragną dobra wspólnego powinni przekonywać znajomych do takiego głosowania. Lewactwo dostało by chyba wtedy szału.: Jeśli by wygrał kolei ktoś z tzw. opozycji totalnej oznacza to już całkowity paraliż Państwa i niekończące się spory konstytucyjne której zapisy są dziurawe jak ser szwajcarski. Oczywiście ku radości naszych wrogów i sąsiadów.
4 miesiące temu / maciek
 
"Geniusz strategii politycznej" doprowadził do wymiany kandydatki 5% na kandydata wszystkich lewaków. A wystarczyło ogłosić "klęskę" i przesunąć wybory...
4 miesiące temu / Wojtek
 
"Miales chamie zloty rog". To zostanie jesli nie poprzecie pana Dudy.
4 miesiące temu / Second
 
Jesli pan Duda przegra wybory rzad poda sie do dymisji. Wygra opozycja, maja Senat i prezydenta wiec koniec. Pan Biedron zostaje wicepremierem razem z panem Bosakiem. Tego chcecie?
4 miesiące temu / Second
 
Przeciez on sie wylansowal na czarnej chmurze Smolenska
4 miesiące temu / Maly polityk
 
Dajmy szansę konfederacji..
4 miesiące temu / Tomb
 
Jeżeli dalej będziecie zajmować się polityką i to tak topornie ,przestanę tu zaglądać ,nie mówiąc o wspieraniu .
4 miesiące temu / dymek101
 
Sw Paweł zachęcał do codziennej modlitwy za sprawujących władzę - czy jesteśmy temu wierni czy tylko narzekamy?
4 miesiące temu / Teresa
 
Ludzie bądźmy szczerzy nie jest idealny pan Duda ale najlepszy z najgorszych. Chodzi mi o światopogląd . Jaka alternatywa tęczowy prezydent albo Holowania który kpi z katolickiej nauki i potrafi perfidnie mówić że jest katoliiem i ba nawet komunię przyjmuje a jest za lgbt i za aborcja!! Ktoś powie a Duda nic nie zrobił w sprawie aborcji tak ale chciał i nigdy jej nie popierał.
4 miesiące temu / Mat
 
Nie ufam Dudzie, niby hostie uratowal w Czestochowie spiewa, ale jednoczesnie na jakies negocjacje do ADL jezdzi, kartel szczepionkowy wspiera, gotow jest nas sprzedac Gatesowi, demonstracji zboczencow i bluzniercow nigdy nie potepil wiec co wspiera ? Wiem jest lepszy niz neormaksisci mniej lub bardziej jawnie wpierajacy satanistyczna agende. Czyli co wybieramy mniejsze zlo ? Nie tak powinien wybierac katolik. ?Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła? 1Tes 5,22
4 miesiące temu / alternatywa pot
 
Szanowny Panie pseudoreformy pookrągłostołowe widać obecnie jak na dłoni.Dopóki nie wprowadzi się WETA OBYWATELSKIEGO,INICJATYWY OBYWATELSKIEJ I REFERENDUM które odrzuci różne urojone ustawy i będzie rozkazem dla rządu - będziemy wszyscy Polacy - NIEWOLNIKAMI
4 miesiące temu / Jolanta
 
" jest przeciwny aborcji" Czy Autor zachował jeszcze jakiś kontakt z rzeczywistością ? Wywiad dla "Niedzieli" znaczy tylko tyle, że werbalnie "jest przeciwny". Tyle, że czyny, a raczej ich brak pokazują bardzo zbliżoną wersję do "jestem za a nawet przeciw". W tym przypadku "jestem przeciw, a nawet za". Przypominam, że Prezydentowi przysługuje inicjatywa ustawodawcza, z której w tej sprawie, najważniejszej dla każdego Katolika nie skorzystał. Niech więc pan Autor dalej sobie uważa i dalej wprowadza w błąd, że Duda "jest przeciwny aborcji" oraz, że wielkim katolikiem jest i basta. Ludzie, żyjecie z dala od Prawdy i tak właśnie wygląda polski pseudokatolicyzm.
4 miesiące temu / Andrzej W.
 
Najwyższy czas aby z pałacu prezydenckiego zniknęły chanuki i ci, którzy "wprzęgają się z niewiernymi w jedno jażmo". Ja oddaję swój głos tylko i wyłącznie na Krzysztofa Bosaka i KONFEDERACJE i kogo tylko mogę to do tego zachęcam choć ludzie są bardzo otępiali przez PiSożydowską, zakłamaną propagandę, którą łykają bezrozumnie z reżimowych mediów wierząc we wszystko co im kłamliwy, antypolski i antykatolicki system wbija do głów.
4 miesiące temu / Daro
 
Opinie jak z totalne targowickiej opozycji - najlepiej dowalić PiS-owi, to portal pch24 czuję się wtedy lepiej. Jak dojdzie do władzy postkomuna, będzie to też wasza zasługa. Wstydźcie się! Pozdrawiam
4 miesiące temu / Martinet
 
Polacy zapomnieli już jak było za czasów platformy....a jak będzie?jeżeli się dopadną do władzy?lepiej?jak tak to co będzie lepiej?oddadzą Polskę w niemieckie łapy i będzie zbijanko palet...jak można wierzyć tej formacji,że będzie lepiej nie czaję tego.Opozycja przelała swoją nienawiść na polaków...a że polak zawistny widzimy co się dzieje za miedzą polak polakowi wilkiem to łątwo się steruje tą watachą.Swoje frustracje przelali na polityczny lincz.Platforma nie ma nic do zaoferowania polakom NIC...jeżeli ma to proszę mnie oświecić.
4 miesiące temu / jimmy
 
Adam. Trzaskowski wygra bo za pychę się płaci. Nie można rządzić krajem nie licząc się z połową społeczeństwa.
4 miesiące temu / Ina
 
Doskonały artykuł! Warto jeszcze przypomnieć sobie, co Pan Duda obiecał w czasie poprzedniej kampanii wyborczej i co z tego zrealizował albo co zrealizował w sposób odwrotny, jak na przykład obietnica podwyższenia kwoty wolnej od podatku.
4 miesiące temu / Republikanin
 
Bardzo trafna ocena sytuacji
4 miesiące temu / Ina
 
Za takie artykuły kocham ten portal. Na prezydencie Dudzie wisi grzech zaniechania i on z pewnością wie o co chodzi. PiS się zepsuł. Ale pycha zawsze tak działa.
4 miesiące temu / Marcin
 
Jak trzaskowski wygra wybory to nie chcę być już Polakiem
4 miesiące temu / Adam
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.