DZIŚ JEST:   20   STYCZNIA   2021 r.

Św. Sebastiana, męczennika
Św. Fabiana, papieża, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@Roman, tu nie o cackanie się chodzi - zadaniem PiSu jest stworzenie cieplarnianych warunków do wyhodowania w Polsce zdziczałej lewicy i z tego zadania wywiązuje się znakomicie. Taką operację najłatwiej przeprowadzić przez partię udającą "prawicę" bo wtedy prawicowy elektorat jest uśpiony, a jak się kiedyś obudzi to będzie już za późno.
4 miesiące temu / abc
 
I tak będą się przyglądać, monitorować sytuację, a nawet prowadzić intensywne śledztwa, aż przestępstwa się przedawnią, a z Polski zgliszcza zostaną, a na zgliszczach Polin powstanie. Amen.
4 miesiące temu / Tytus
 
Co najmniej 5 lat za późno! Strajkowali nauczyciele - prekursorzy - rząd sie z nimi cackał. Za PO/PSL Zarządzenie nr 70 Prezesa Rady MIn. Tuska z października 2011r. wprowadziło porządek.Zapoznanie z jego treścią było potwierdzone odrębnym oświadczeniem. W instytucjach m.in. budżetowych nikt nie mógł dyskutować/krytykować władzy bo wyznaczone osoby to monitorowały - groziło przesunięciem, nawet utratą pracy.
4 miesiące temu / Roman
 
Warto zadać sobie pytanie kto opłaca tych ludzi, bo przecież potrzeby socjalne także ich dotyczą. Trzeba pracować, aby mieć środki na życie... Lewicowość w tym wydaniu to projekt iście szatański, który jest całkowicie sprzeczny z Dekalogiem i wiarą w Boga. Ci ludzie nakręcają się nienawiścią, która nie jest normalną formą sprzeciwu i argumentacji. Kiedyś oglądałem film Mad Max, gdzie w dużym uproszczeniu przedstawiono wizję świata, która ma dziś obowiązywać. Ten chory świat jest realizowany stopniowo. Ludzie przyzwalając na niego dla świętego spokoju, konformizmu, strachu ostatecznie sami na siebie wydają wyrok nieszczęśliwej przyszłości.
4 miesiące temu / Krakusik
 
ja bym poprosił seryjnego samobójcę o pomoc a nawet za sponsorował jego pobyt na tzw.obozie szkoleniowym ,w końcu chłop żywemu nie przepuści ,jak się żywy lewak napatoczy nie pożyje se a juści
4 miesiące temu / C.W.P.
 
I zamiast zakazywać marszów i zlotów co nie ma szans na zatwierdzenie w Sejmie, a rozwścieczy lewicę, należy uderzyć w źródła ich finansowania.
4 miesiące temu / Wrotka
 
"Środowiska lewicowych ekstremistów stają się coraz aktywniejsze i coraz częściej organizują działania o charakterze agresywnym. Pobicia, niszczenie mienia, treningi uwzględniające konfrontację fizyczną z policją ? to tylko część tej działalności " - tymczasem: "Anarchistom przyglądają!! się służby specjalne". Do akcji a nie przyglądanie !!!
4 miesiące temu / grimm
 
Totalitarne lewactwo dwóch "obrządków" hitleryzm i komunizm, zdobywa władze od uruchamiania bojówek i zastraszania a następnie skrytobójstwa. Należy wyciągać wnioski.
4 miesiące temu / t
 
Zatrzymano, spisano i wypuszczono... Tą metodą z nimi się nie wygra, bo idą dalej, jak po maśle. Gdy ma się do czynienia ze zdziczałą ekstremą, to trzeba "ubrudzić ręce" i nie zważać na poprawność polityczną lub ich sponsorów.
4 miesiące temu / W-Sawa
 
wystarczyła by ma na nich garstka kiboli, o co ten krzyk ?
4 miesiące temu / qud
 
"Jedną z tego rodzaju bojówek jest Biennale Warszawa, która jako instytucja KULTURY otrzymała od miasta stołecznego wsparcie finansowe. W roku 2020 budżet tej organizacji wynosi prawie 2,2 mln zł." To skąd ten ALARM. Przecież to ćwiczenia poligonowe w mieście.
4 miesiące temu / Ryś
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.