DZIŚ JEST:   07   SIERPNIA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Kajetana z Thieny
Bł. Edmunda Bojanowskiego
 
 
 
 

Cudzołóstwo nie popłaca. Hakerzy zaatakowali portal dla zdradzających, użytkownicy w stresie

Cudzołóstwo nie popłaca. Hakerzy zaatakowali portal dla zdradzających, użytkownicy w stresie

Znany wśród cudzołożników na całym świecie Portal Ashley Madison, przedstawia się jako lider spotkań pozamałżeńskich, promując zdrady. Zarobił na swojej działalności kolosalne pieniądze, bo  ci, którzy decydują się na zdradę małżeńską, muszą właścicielom portalu płacić za poufność. Sytuacja się jednak skomplikowała – portal padł ofiarą hakerów.


Hakerzy twierdzą, że posiedli informacje o klientach grzesznego portalu. Jest wśród nich m.in. 10 tysięcy Polaków. Hakerzy poinformowali już, że zmierzają ujawnić zdobyte dane.


Portal zarobił w 2014 r. 1,56 mln. dolarów, zapewniając swoich klientów, za każdym razem informując wyrejestrowujących się klientów, że wiadomości na ich temat zostały „definitywnie usunięte”. Było to jednak jedno wielkie kłamstwo. Użytkownicy portalu niemal zawsze płacą kartami bankowymi i ich informacje finansowe nie są usuwane – dostępne są więc ich prawdziwe nazwiska i adresy.


Co ciekawe, hakerzy podają dość moralizatorskie powody swojej akcji. – Mężczyźni korzystający z tych portali nie będą mieli więcej tyle szczęścia co do tej pory. To są dranie, kłamcy i nie zasługują na dyskrecję. Szczęścia nie mają też włodarze Ashley Madison - obiecywaliście dyskrecję, której nie zapewniliście... Trzydzieści siedem milionów waszych członków, głównie z USA i Kanady musi przygotować się na bardzo trudne dni. A są wśród nich osoby bogate i wpływowe – napisali w oświadczeniu hakerzy.

 


FLC
DATA: 2015-07-22 16:57
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

"I wyjdą na jaw zamysły serc wielu" "jawne będą myśli i czyny" " nie po to światło by pod korcem stało" buahahahaa No to teraz szukamy na liście współmałżonków, szefów, sąsiadów i kolegów z pracy. Ubaw jak po opublikowaniu 15 lat temu Listy Wildsteina.
ponad 5 lat temu / Leaf427
 
"Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajemnego, co by nie było poznane i na jaw nie wyszło" Łk 8, 17
ponad 5 lat temu / Piotr
 
Dotąd nie ujawnili, już nie ujawnią.
ponad 5 lat temu / momus
 
Kto pod kim dołki kopie ...
ponad 5 lat temu / Andreas
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.