Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   21   KWIETNIA   2019 r.

Zmartwychwstanie Pańskie
Św. Anzelma, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Coraz wyższa cena ekoszaleństwa! „Prawy prosty” zna powody [VIDEO]


Nowa odsłona lewicowego obłędu dotarła już do Polski. To tylko chwilowa moda, czy coś za co wszystkim przyjdzie nam zapłacić bardzo słono? Łukasz Karpiel zaprasza na program „Prawy prosty”.

 


DATA: 2019-01-13 10:32:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

czyż sam premier Morawiecki nie jest wyznawcą zrównoważonego rozwoju???
3 miesiące temu / pytanie
 
Jeżeli tak szkodzą te samochody spalinowe, to dlaczego nie zakażą ich produkcji? Unia zakazała produkcji żarówek, odkurzaczy i czegoś tam jeszcze, może również zakazać produkcji silników spalinowych. Ale nie zrobią tego, bo chodzi o PODATKI, opłaty środowiskowe itd. Z czegoś te "elity" muszą żyć.
3 miesiące temu / nobody
 
Do Pokręć. Głupoty piszesz, że w samochodach elektrycznych nie ma się co psuć. Jest w nich droga i skomplikowana elektronika która jest zawodna. Nie wspominając że mechanicznie też się psuje. O bateriach nie wspominam, które zużywają się w ciągu kilku lat i przy tym są drogie i bardzo niebezpieczne (nie dawno spłonęła Tesla) a produkcja ich bardzo obciąża środowisko.
3 miesiące temu / Witja
 
T o tak samo jak ze szkodliwością masła. W latach 30 ubiegłego wieku opracowano technologię uwodorniania olejów - produkcja margaryn. Kapitaliści chcieli na tym zarobić i rozbudowali zakłady chemiczne. To samo ze sztuczną skórą. No na coś trzeba tę ropę przerabiać!
3 miesiące temu / stary warszawiak
 
Lodówkę i pralkę kupiłem 10 lat temu. Lodówce musiałem tylko naprawić drzwi, podobnie w pralce - musiałem kupić kilka części zamiennych do drzwiczek. Hulają dalej. Segregowanie śmieci ma sens, sorry, już abstrahując od religii Gai czy innych new-age'owych bzdur segregowanie śmieci ma pewien sens, taki sam, jak sprzątanie w domu. Żarówki LED-owe mają już światło nieodróżnialne od żarówek halogenowych. Serio, sam takie mam w domu i nawet nie zauważam różnicy z żarówką tradycyjną. A samochód elektryczny bym chciał mieć - tylko dlatego, że mam go gdzie ładować w nocy a dziennie przejeżdżam ok. 60 - 80 km. Obsługa samochodu elektrycznego jest O NIEBO prostsza od spalinowego - w samochodzie elektrycznym nie ma się co popsuć czy zużyć (z wyjątkiem baterii, no, ale to do czasu, kiedyś w końcu skonstruują baterie trwalsze i tańsze). W elektryka nie trzeba smarować, chłodzić, nie ma rozrządu, sprzęgła, skrzyni biegów - nic, co wymaga obsługi, wymiany i naprawy. Wygoda.
3 miesiące temu / Pokręć
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 97 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.