DZIŚ JEST:   18   SIERPNIA   2018 r.

Św. Heleny, cesarzowej
Bł. Sancji Janiny Szymkowiak
 
 
 
 

Coraz bliżej uratowania życia Alfiego Evansa! Lekarze „oszołomieni”

Coraz bliżej uratowania życia Alfiego Evansa! Lekarze „oszołomieni”
Alfie Evans. fot. facebook.com/ Save Alfie Evans

Alfie Evans przetrwał 13-godzinną walkę o życie. Lekarze, którzy odłączyli go od aparatury, są w szoku! Mimo to nie wykluczyli... ponowienia procedury. W akcję ratowania dziecka włączyła się włoska ambasada, dzięki której zostanie podstawiony samolot mający przetransportować chłopca do Rzymu. Tam – zdala od brytyjskiego „prawa” i „lekarzy” – będzie bezpieczny.

 

Dr Mariella Enoc, dyrektor szpitala Bambino Gesu w Rzymie, powiedziała na antenie włoskiego Radia24, że trwają negocjacje w sprawie transportu Alfiego do Włoch.

 

Na przyjęcie małego wojownika o życie czeka już personel kliniki Bambino Gesu w Rzymie. Obecnie ustalane są szczegóły akcji przetransportowania dziecka. Wszystko rozstrzygnie się w ciągu najbliższych godzin.

 

Alfie Evans otrzymał włoskie obywatelstwo, dzięki czemu będzie mógł opuścić Wielką Brytanię i trafić do rzymskiej kliniki.

 

Zanim Alfiemu podano tlen i wodę, maluch przetrwał 10-godzinną walkę o życie. Lekarze są oszołomieni jego zwycięstwem. Ich zdaniem chłopczyk po odłączeniu od aparatury powinien umrzeć w ciągu około trzech minut. Jego walka trwała jednak znacznie dłużej. Jak podaje ojciec chłopca, stan Alfiego jest stabilny i rodzina czeka teraz na akcję włoskiego rządu.

 

„Walczyłem intensywnie w sądzie w sprawie mojego syna, ponieważ wiem, po której stronie jest prawda!!! I spójrzcie, co udało nam się osiągnąć – mój syn jest wciąż ŻYWY PO 10 okropnych i bolesnych godzinach, przepełnionych strachem. Proszę o modlitwę za niego!” – napisał Tom Evans na profilu facebookowym.

 

 

Źródło: lifesitenews.com / Facebook.com

PR

 

  


DATA: 2018-04-24 15:05
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
17
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

To się w głowie nie mieści. Jest ktoś kto chce go leczyć a oni próbują go zabić. W społeczeństwie normalnym nie do pomyślenia.
3 miesiące temu / polo
 
Lech Galicki Wielka we mnie trwoga (wersja dla Alfiego) ( fragment) (...) Człowiek się rodzi Z matki, ojca dany A żył nie będzie Na śmierć jest skazany Tak, tak zanosi się łkaniem Tak, tak los mu umieraniem (...) Oczy zawiera Sumienie wszech ludzi W bólu zasypia Życie czas nam budzić Tak, tak nie zna tego świata Tak, tak dziecko swego kata W mieście Liverpool w szpitalu sterylnym Zabijają Boga W dzieciątku niewinnym Tak, tak wielka we mnie trwoga Tak, tak brudny czyn wbrew Boga Być albo nie być? Zbędne to pytanie Gdy śmierć wam życiem Na cóż Zmartwychwstanie Tak, tak zbędne to pytanie Tak, tak na cóż Zmartwychwstanie
3 miesiące temu / Lech Galicki
 
Razem z rodzicami Alfiego trwajmy na modlitwie. Niepokalane Serce Najlepszej Matki ofiaruje nasze Paciorki Rozanca Swietego Lekarzowi Niebieskiemu.
3 miesiące temu / JMJ
 
Policy, wysylajcie pozwy do trybunału haskiego o ukaranie lekarzy, ktorzy próbowali zabić Alfiego
3 miesiące temu / Sylwia
 
Walcz i pokaż jaki silny jesteś!Jesteśmy z Tobą całym sercem?
3 miesiące temu / Gosiek
 
Chwała Panu!!! PAN jest wielki!!! Święte imię jego i błogosławione!!! ...a ty człowieku mały nie decyduj o tym co do ciebie nie należy. Bo PAN jest wielki i miłosierny ale i sąd jego nieubłagany i sprawiedliwy. A nie ma większej krzywdy i winy jak skrzywdzić najmniejszego i najsłabszego. Módlmy się więc za to dziecko, o jego życie, za rodziców i tych co czynnie o niego walczą. Ale i módlmy się o światło Ducha Świętego dla tych co życie chcą mu odebrać.
3 miesiące temu / Maciej
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.