DZIŚ JEST:   20   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

XXIX Niedziela zwykła
Św. Jana Kantego
Bł. Jakuba Kerna
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


w prawie polskim sa przepisy ktore abraniaja pododpowiedzialnoscia karna dzialan ktore dopuszczaja sie profanacji.obrazanialudzi wyznajacych chrzescijanstwo czy innych wyznan.kres tym haniebnym czynom moze polozyc prezydent poprzez swoje uprawnienia.w tej sprawie przygotowuje list otwarty do pana prezydenta rp pana andrzeja dudy
4 miesiące temu / sianislaw
 
Podpisuję się również pod pięknymi słowami prawdy, które wypowiedział pan Krystian Kratiuk i dziękuję panie Krystianie za obronę naszej Matki Maryi i dziękuję Bogu że są na tym świecie - oby jak najliczniejsi - ludzie kochający Matkę Bożą, naszą ukochaną Królową!
5 miesięcy temu / Ewcia
 
Ave Maria! Wynagradzajcie proszę z całego serca Niepokalanemu Sercu Maryi wszelkie grzechy i bluźnierstwa w nabożeństwie pięciu pierwszych sobót miesiąca!!! Wynagrodzenie piąte w tym nabożeństwie dotyczy właśnie bluźnierstw przeciwko Jej świętym wizerunkom, Pan Bóg dał nam to nabożeństwo jako "tratwę ratunkową" a tak mało ludzi je rozumie i praktykuje. Wszelkie informacje znajdziecie na stronie sekretariatu fatimskiego z siedzibą w sanktuarium MB Fatimsiej na Krzeptówkach w Zakopanem.
5 miesięcy temu / Ewcia
 
Zamówię Mszę św. wynagradzającą za zniewagę wyrządzoną i powtarzaną Matce Bożej Częstochowskiej.
5 miesięcy temu / Anna
 
Proponuję zorganizować katolicką akcję pt. " Przemaluj Maryi aureolę" Parafie, na których terenie znajdują się bluźniercze plakaty powinny zorganizować farbę koloru złotego żółtego i zamalować tęcze. Lewacy sami zaczną zrywać te plakaty!!! pozdr.
5 miesięcy temu / mar219
 
Nie bylo mi znane ze "otwarci katolicy" to lewactwo. To chyba jakis nowy zwrot. Bluznierstwo przeciw Maryi to straszny grzech. Ale to bedzie zwalczone predzej czy pozniej. Matka Najswietsza ma nadzwyczajna cierpliwosc ze swoimi okrutnymi dziecmi, a naszymi bracmi I siostrami. Ona czeka aby sie upamietali. Jezeli tego nie zrobia to Pan Bog zesle kare na nich I to wielka. Bo jak wszyscy wiemy Jak szczesliwa Polska cala w niej Maryi kwitnie chwala. Od baltyku po gor szczyty kraj jest plaszczem jej okryty. O matko Boska Krolowo Polska zmiluj sie nad nami.
5 miesięcy temu / czlowiek
 
Nie można sprofanować wizerunku.
5 miesięcy temu / Stormer
 
Nabożeństwo wynagradzające pierwszych sobót miesiąca - o taką aktywność prosiła Maryja przez s. Łucję w Fatimie i Pontevedra.
5 miesięcy temu / katolik
 
Proszę o napisy dla osób niedosłyszących.
5 miesięcy temu / ff
 
4 czerwca w Gliwicach ma odbyć się koncert satanistycznego zespołu Slayer z supportem Behemota. Śląsk pokryty jest plakatami, na których widnieje grafika obrażająca wszystkich chrześcijan. Są na niej umęczony Chrystus, siedzący na tronie szatan, poodwracane krzyże, sprofanowane kościoły, przerażeni biskup, zakonnica prawdopodobnie św. Matka Teresa z Kalkuty i wiele innych. Na wieszanie tego typu treści nie powinno być zezwolenia, potrzebny jest alarm w obronie wiary chrześcijańskiej. Nie tylko szturm modlitewny, ale zakazanie koncertu i kary dla organizatora za oblepianie miast treściami godzącymi w uczucia religijne katolików i wszystkich chrześcijan. Czy władze miast o tym nie wiedzą?
5 miesięcy temu / Conrad Kemp
 
To zło okropne, które zniknie raz na zawsze z ziemi, które atrakcje z wściekłości z nienawiścią, Kościół katolicki. Zło to robi, ale zniknie z powierzchni ziemi w owym czasie Bo Pan Bóg Krolóje na WIEKI. AMEN.
5 miesięcy temu / Izabela
 
Wspaniała mądra pouczająca wypowiedź! Tak trzeba czynić!
5 miesięcy temu / [email protected]
 
W Polsce istnieją dwa równoległe systemy prawne: prawo kanoniczne i prawo świecie. Owo prawo świecie dopuszcza takie czyny jak aborcja, rozwody, homoseksualizm, onanizm, ateizm i inne. Prawo boskie tych czynów zakazuje. Czy nie przyszedł czas aby zrównać w górę oba systemy i karać bezwzględnie sodomitów i bluźnierców?
5 miesięcy temu / Izydor Oracz
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.