Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   27   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Frumencjusza z Aksum
Św. Sabiny, męczennicy
 
 
 
 

Co zrobi prezes Kaczyński? Tajemnice polskiej polityki || JAKA JEST PRAWDA?


Odtwórz w YouTube
 

Co dalej ze Zjednoczoną Prawicą? Jak obecny kryzys rządowy wpływa na powagę naszej Ojczyzny? O zamieszaniu politycznym w programie JAKA JEST PRAWDA? rozmawiają Łukasz Karpiel i Michał Wałach. Zapraszamy!

 

 

Miniatura: Fotograf:Krystian Maj/Archiwum:Forum

 

 


DATA: 2020-10-07 14:09:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

To co robi PiS na czele z panem Kaczyńskim to hańba! Hańba! Po trzykroć hańba! Warunki postawione Ziobrze: poparcie dla Bezkarności, dla 5 zwierzęcej i wycofanie się z walki przeciwko sodomitow, gomorytow i wariatów. Tak chce Pan Kaczyński, jeśli Ziobro ma zostać w koalicji. Mają zaprzeczyć swej idei. To jest hańba!!! Kto nami rządzi?! Wydaje mi się, że każdy prawy katolik, który głosował na PiS powinien teraz bić się w pierś i powtarzać: "mea culpa". A do tego biskup Gądecki zabrania zbierania podpisów przy kościołach diecezji poznańskiej... to kto nas ma bronić? Kto ma być wodzem?
1 miesiąc temu / Ślązak
 
Sz p pr Kaczyński,nie rozumiem po co ta wojenka,przecież w ramach koalicji w walce z biurokracja,która p zapowiadał,w programie wyborczym prawie 5lat temu proponuje,zrobić jeszcze z 4 ministerstwa,będzie 25,przybędzie kilkadziesiąt koryt,dla swoich ludzi,a poza tym już was nikt nie pobije na świecie pod wzgedem,ministerstw i ministrów,proste rozwiązanie i koniec kryzysu koalicyjnego,życzę sukcesu pozdrawiam
1 miesiąc temu / Kazimierz
 
Solidarna Polska to mądrzy i prawi politycy. Ponieważ nie zgadzają się na skręt PiSu w lewoto SP zaproponowala odwołanie konwencji stambulskiej i udzielenie finansowego wsparcia gminom przesladowanym przez Unię z powodu niezgody na lgbt wiec nie są potrzebni w rządzie.
1 miesiąc temu / Czy ZP to napew
 
Teraz mniej ważne jest to, co zrobi Kaczyński. Ważniejsze jest to, co zrobi Ziobro i SP, gdy ustawa wróci do sejmu z poprawkami senatu. Przyklepie tak, jak chce prezes, czy odważy się mieć własne zdanie? Jeśli prezydent odrzuci - a to zdaje się zadeklarował - to czy ziobryści przyklepią prezydenckie veto czy nie.
1 miesiąc temu / M
 
Nie chodzi o zwierzęta, futerkowe czy inne, ale o proporcje udziału w łupach. Do wzięcia lub do stracenia w nowym koalicyjnym rozdaniu są ministerstwa, jeszcze cenniejsze od nich spółki skarbu państwa, a także najcenniejsze ze wszystkich dzielonych na Nowogrodzkiej łupów banki i firmy ubezpieczeniowe przechwycone przez Zjednoczoną Prawicę pod sztandarem repolonizacji.\\ Kaczyńskiemu także nie chodzi o "piątkę dla zwierząt", bo już ją przegłosował razem z większością posłanek i posłów liberalnej i lewicowej opozycji. Jak się okazało, cała ofensywa dobroci dla zwierząt stojącej w totalnej sprzeczności ze stosunkiem Kaczyńskiego do ludzi służyła prezesowi PiS wyłącznie do osłonięcia przepychanej przez niego w tym samym czasie przez Sejm ustawy gwarantującej bezkarność Morawieckiemu, Sasinowi, Szumowskiemu i innym urzędnikom państwowym oraz działaczom PiS, którzy łamali prawo lub uwłaszczali siebie, swoje rodziny i swoich politycznych klientów korzystając z epidemii.
1 miesiąc temu / Ryś
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 161 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.