DZIŚ JEST:   25   SIERPNIA   2019 r.

XXI Niedziela zwykła
Św. Ludwika IX, króla
Św. Józefa Kalasancjusza
 
 
 
 

Co z tym klimatem? Cała prawda o globalnym ociepleniu!

Co z tym klimatem? Cała prawda o globalnym ociepleniu!
fot.EUTERS/Kacper Pempel/FORUM

Jednym z popularniejszych straszaków, którymi posługują się zawodowi „poprawiacze” świata jest tzw. globalne ocieplenie. Ileż to razy słyszeliśmy o „zbrodniczej” polityce wymierzonej w naturę! Namiętne perorowanie o ociepleniu klimatu i innych ekologicznych pseudoprawdach stało się dla wielu sposobem na życie. Dodajmy - sposobem bardzo intratnym. A jak wygląda prawda? Zapraszamy do lektury opublikowanych na naszym portalu wybranych materiałów poświęconych klimatycznemu przekrętowi.


Przypominamy wybrane materiały dotyczące gigantycznej manipulacji – pozwalającej twórcom i promotorom na czerpanie niebagatelnych profitów z uczestnictwa w niej – efektu tzw. globalnego ocieplenia. W grę wchodzą jednak nie tylko pieniądze. Snucie klimatycznych fantasmagorii przekłada się na wprowadzające je w życie konkretne decyzje polityczne. Ich efekty dotykają głównie kraje biedniejsze, takie jak Polska…  


Pęka bańka propagandy w sprawie efektu cieplarnianego - Nachalna propaganda na rzecz efektu cieplarnianego sprawia, że liczba zwolenników tej teorii wygasa. Bo jak długo można słuchać o tym, że dwutlenek węgla, który jest niezbędny w procesie oddychania to trucizna, albo, że morza i oceany zaleją wkrótce Warszawę i polskie góry - mówi PCh24.pl Tomasz Teluk, szef Instytutu Globalizacji.

 

Pech zwolenników teorii globalnego ocieplenia - Jak w przypadku neodarwinowskiej teorii ewolucji - zgodnie z którą człowiek i wszechświat jest dziełem przypadku (sic!) – tak samo w dziedzinie nauki poświęconej klimatowi jest znaczna grupa uczonych, którzy dystansują się od teorii globalnego ocieplenia, forsowanej przez oenzetowski panel i byłego wiceprezydenta USA, Ala Gore’a, który za lansowanie tej teorii dostał Nobla


Niemcy sfałszowali raport klimatyczny - "Die Welt” stwierdził, że raport ONZ podważa sens niemieckiego programu tzw. zielonej energii. Gazeta zarzuca ministerstwu „bezczelne fałszerstwo” wyjaśniając, że „handel pozwoleniami na emisję zanieczyszczeń jest z definicji systemem, w którym liczba swobodnie zbywalnych certyfikatów emisji dwutlenku węgla jest pomyślana w taki sposób, by o cenach określonej liczby certyfikatów decydował wolny rynek.

 

„The Wall Street Journal”: nie ma globalnego ocieplenia. Media nadal wprowadzają w błąd - Jak na razie nikt nie jest w stanie wykazać, by człowiek miał faktycznie wpływ na zmianę klimatu wskutek emisji dwutlenku węgla,  jak wmawiają nam politycy. Dlatego – jego zdaniem -  podejmowanie jakichkolwiek decyzji w tej kwestii będzie miało wpływ nie na klimat, lecz dobrobyt obywateli w danym kraju.Uczestnik misji Apollo 7 o micie globalnego ocieplenia 


 

luk

DATA: 2016-08-22 15:24
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Moja ,,Eko? 15 latka płacze,bo w szkole jej naopowiadali o tym że za 11 lat Gdańsk zostanie zalany,Poznań będzie pustynią i tak dalej.... :/
3 miesiące temu / Karolina
 
Nie chcę wygłaszać teorii o tym czy dwutlenek węgla powoduje ocieplenie bo to nie ma sensu. Jest internet i radzę każdemu aby sprawdzić fakty. Pytanie jest podstawowe. Czy ocieplenie powoduje wzrost dwutlenku węgla czy odwrotnie.
6 miesięcy temu / Myślący
 
Wszystkim zainteresowanym stanem badań nad klimatem oraz chcącym rozprawić się z mitami, które powstały wokół tej kwestii polecam stronę: http://naukaoklimacie.pl/
ponad 4 lata temu / Agata
 
Chyba cóś w tej zmianie klimatu jest prawdą ! Im jestem starszy- tym coraz częściej na zmianę pogody łupie mnie w gnatach.
ponad 4 lata temu / Kulas
 
Sprawdźcie sobie prace ze Stanford, earthobservatory.nasa.gov, ww.acs.org, www.realclimate.org, www.c2es.org ... Już z się nie zastanawiają, czy taki efekt jest, ale co z tego wyniknie i jak to wykorzystać :-D Dla sceptyków: www.skepticalscience.com/co2-temperature-correlation.htm Aha, korelacja w statystyce matematycznej zasadniczo nie wskazuje związku przyczynowo-skutkowego. To uwaga dla tych, co tylko "liznęli" matematykę :-D
ponad 4 lata temu / Stormer
 
Ps. Czekam, czy ktoś może mnie doinformować w sprawie reklamówki najnowszej encykliki "ekologicznej", o której to reklamówce wspomniałem wcześniej. Czy ktoś ma taką możliwość?
ponad 4 lata temu / ma
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.