Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   29   LISTOPADA   2020 r.

I Niedziela Adwentu
Św. Franciszka Antoniego Fasaniego
Św. Saturnina, biskupa
 
 
 
 

Co to jest prawo zwierząt?


Posłowie PO, którzy kilka dni temu odrzucili ustawę o zakazie aborcji eugenicznej, chcą chronić prawa zwierząt. Propozycje zmian są absurdalne. A my proponujemy dobry obiad... oczywiście mięsny - w 16 odcinku "Między newsami" rozmawiają redaktorzy PCh24.pl Łukasz Karpiel i Krzysztof Gędłek


DATA: 2017-03-02 10:54:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Brak słów, wstyd mi za takich katolików. Człowiek ma panować nad przyrodą, a nie ją niszczyć i wybijać w pień wszystko co żyje. Adopcja pszczółek, takie to śmieszne ? Czy państwo nie rozumieją skrótów myślowych, a jak była Polska Partia Przyjaciół Piwa, to znaczy, że ktoś uważał piwo za przyjaciela, w sensie osobowym. Ich zniknięcie (pszczół) oznaczałoby masowy głód na ziemi. Odnośnie psów na krótkich smyczach, przez całe życie, jest coś takiego w gospodarstwie jak płot. Znęcanie i niszczenie przyrody jest w każdym rachunku sumienia. Poza tym mordercy swoją przygodę bardzo często zaczynają od znęcania się nad zwierzętami. Państwa wypowiedzi wpływają też negatywnie na problem aborcji, w tym sensie, że antyklerykałowie przytaczają takie wypowiedzi na swoich stronach na dowód, że przeciwnicy aborcji i katolicy to zwykli sadyści. Są tacy, którzy uważają, że przeciwnikom aborcji, nie przeszkadzają dzieci wyrzucone na śmietnik, to taki sam poziom myślenia.
ponad 3 lata temu / katolik
 
Zasadniczo mają Panowie dużo racji. Ale czipowanie psów służyłoby ludziom. Ograniczyłoby watahy bezdomnych (groźnych dla ludzi) psów wałęsających się po ulicach, a wyrzuconych przez swych właścicieli, którym się owe zwierzątka po prostu znudziły. I zmusiłoby tychże do większej odpowiedzialności. Nie mówiąc o tym, ze ograniczyłoby wydatki gmin na utrzymywanie wszystkich porzuconych psów. A to są duże koszty. A więc więcej wstrzemięźliwości, Panowie, a ocenach.
ponad 4 lata temu / Ewa G
 
Zenujacy poziom. I Panstwo uwazaja sie za katolikow? Sw.Franciszek w grobie sie przewraca. O Panstwa poziomie juz nie wspomne. Zenada!!!
ponad 6 lat temu / Max
 
BEZNADZIEJNE PODEJŚCIE I ORDYNARNA KONKLUZJA.PRAWO ABORCYJNE I PRAWA ZWIERZĄT NIJAK NIE MAJĄ SIĘ DO SIEBIE. JEŚLI BRAK WAM WRAŻLIWOŚCI PODSTAWOWEJ A DYSPONUJECIE W SWOICH MÓZGACH JEDYNIE KODEM KULTUROWYM KTÓRY ZA WAS MA ZAŁATWIĆ SPRAWĘ ZDROWEGO ROZSĄDKU,PROPORCJONALNOŚCI I UWAGI NA ZŁO,TO MILCZCIE RACZEJ.ABORCJA JEST NIEUPRAWNIONA MORALNIE RÓWNIEŻ ZŻERANIE TORTUROWANYCH PRZED ŚMIERCIĄ ZWIERZĄT JEST NIEMORALNE BO MOŻNA JE ZABIJĆ MNIEJ STRESOWO I MNIEJ OKRUTNIE.RÓWNIEŻ NIE JESTEM WEGETARIANMĄ CHOĆ ZASTANAWIAM SIĘ NAD TYM OD DAWNA.
ponad 6 lat temu / Chodakowska
 
Panowie, wywarliście na mnie olbrzymie wrażenie! Występ wydaje się być niesmowićie przećiwczony, doskonała dawka ironii, niepodważalne fakty (!), chornologia myśli. Coś niezwykłego. Odnoszę jednak wrażenie, że wszystkie wakacje spędzają Panowie w obrębie swojego podwórka. I życzę, by właśnie tam, i tylko tam, panował taki smutek i ograniczenie jaki Panowie prezentują.
ponad 7 lat temu / Pod wrażeniem
 
niestety niesamowicie GŁUPIA ,,dyskusja\'\' tylko dowcipkowanie z tych którzy obdarzeni są empatią.Jest tak niesamowicie przesiąknięta czystym złośliwym sarkazmem co w ogóle ma wspólnego aborcja i los chorych dzieci z losem zwierząt,takie porównanie jest zwyczajne wysoce niesmaczne. Propozycja chociażby czipowania psów jest całkowicie sensowna i ważna, ma przecież na celu poprawę bezpieczeństwa w przeciwieństwie do ,,zlikwidować w ogóle smycze\'\'(pan Łukasz Karpiel powinien naprawdę się zastanowić co mówi bo prześmiewczy pomysł wprowadziłby prawdziwy chaos) Jakaś straż psia powinna istnieć żeby zwalczać akty znęcania się nad zwierzętami bo za słabo jest to zakorzenione w ludzkiej mentalności Akcje typu adoptuj psa (adoptuj-zaopiekuj się nawet jeśli nie masz warunków)są często alternatywą ich zabijania tylko dlatego że przeszkadzają- żyją. NA KONIEC CIEKAWOSTKA dziecko PRZED poczęciem znajduje się w łonie matki??? .... ISTNA KPINA brak słów
ponad 7 lat temu / zdrowy rozsądek
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.