Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   30   LISTOPADA   2020 r.

Św. Andrzeja Apostoła
Bł. Jana z Vercelli
 
 
 
 

Co robić, aby uniknąć piekła? Rekolekcje adwentowe PCh24 [ZAPOWIEDŹ VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Wszyscy boimy się śmierci, tak rzadko o niej myślimy i mówimy, a przecież czeka na każdego z nas. A potem Sąd Boży, przed którym nikt z nas nie umknie. A potem – no właśnie – co potem? Niebo albo piekło. Co robić, żeby uniknąć piekła, a trafić do nieba? Na te wszystkie pytania spróbujemy dać odpowiedź w tych rekolekcjach – mówi ksiądz ks. dr Grzegorz Bliźniak, autor rekolekcji adwentowych dla widzów portalu PCh24. Premiera odcinków w każdą niedzielę Adwentu.

 

 


DATA: 2019-12-02 14:35:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

W temacie unikania piekła dobry temat można znaleźć pod hasłem ?Wielka obietnica Matki Bożej z Oławy?.
11 miesięcy temu / Rekolekcje
 
Problemem nie jest piekło czy niebo, tylko prywatyzacja wiary, bez udziału ko Kościoła oraz coraz częstsze przekonanie społeczne ze po śmierci rodzimy się ponownie w innym ciele.
ponad 1 rok temu / Janek
 
Piękne nauki głosi ten kapłan, rekolekcje też pewnie będą bardzo dobre. Oby przyniosły błogosławione owoce.
ponad 1 rok temu / Anna
 
No właśnie, jak rzadko się słyszy się w kościołach dobre kazania na ten temat. Myślę, że ten kapłan powinien wygłosić te rekolekcje dla wszystkich uczestniczących w tzw. synidzie amazonskim, bo czasami miałem wrażenie, że uczestniczą w nim ludzie niewierzący...
ponad 1 rok temu / Krakusik
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.