Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   02   GRUDNIA   2020 r.

Św. Blanki Kastylijskiej
Bł. Rafała Chylińskiego
 
 
 
 

Co powiedział Franciszek i czy nasza walka ma sens? II Ja, katolik


Odtwórz w YouTube
 

Czy walka o katolickie wartości ma sens? Mamy dowód, że tak. Zobacz program Krystiana Kratiuka "Ja, katolik".


DATA: 2020-10-23 15:10:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Kontrrewolucja w Jerozolimie, w roku 70 zakończyła się totalnym zaburzeniem II Świątyni. Do dzisiaj nie została odbudowana. Pan Jezus prosił tylko o nawrócenie.
1 miesiąc temu / Dziecko boże
 
Dziękuję Panu Redaktorowi za szczegółowe wyjaśnienia w kwestii niezrozumiałych słów papieża Franciszka i przytoczenie dokumentów - adhortacji i kazania Franciszka, kiedy jeszcze był kardynałem i biskupem. Być może nie jest więc tak źle i nie zmienił poglądów, chociaż stanowisko w tej sprawie Watykanu byłoby jednak potrzebne z uwagi na to, że ludzie o takich sprawach nie wiedzą i nawet nie chce im się szukać, tylko przyjmują to co w przelocie usłyszą i potem to już żyje własnym życiem. Za mało tutaj wyjaśniania ze strony hierarchów Kościoła czy nawet księży, którzy powinni takie dokumenty odczytywać na kazaniach. Ale dzięki, że chociaż Wy jesteście i można się czegoś dowiedzieć. Wypowiedź pana Redaktora na konferencji jakże prawdziwie przedstawia rzeczywistość i dodaje otuchy i wiary w to że kontrrewolucja ma sens i może się udać. Z pomocą Bożą.
1 miesiąc temu / Tina
 
Księga Izajasza 30.15 "Albowiem tak mówi Pan Bóg, Święty Izraela: W nawróceniu i spokoju jest wasze ocalenie, w ciszy i ufności leży wasza siła."
1 miesiąc temu / Dziecko boże
 
A pomocy upatrujmy w ufności Bogu. Jezu ufam Tobie! Jezu ufam Tobie! Jezu ufam Tobie! "The rest is silence"
1 miesiąc temu / Dziecko boże
 
dziecko Boże - wszystko to piękne co piszesz i cytujesz, dogmaty wiary katolickiej, które są niezmienną prawdą objawioną, i mnie się tak wydawało, do momentu kiedy na własne oczy ujrzałem, że u niektórych hierarchów prawda objawiona zmienia się w zależności od okoliczności. Całe życie Kościół nauczał, że podważanie tych dogmatów jest herezją /św. Atanazy, św. Augustyn, św. Agaton, św. Franciszek Salezy i inni/, że katolikom np. nie wolno modlić się wspólnie z heretykami, jakie są dla katolika konsekwencje trwania w herezji i co widzę ? 500-lecie reformacji - sam papież i kardynałowie modlący się w Lund wspólnie z luteranami, czyli wg. prawowitej nauki Kościoła - heretykami. Przepraszam, ale Pan Bóg dał mi rozum, coś tutaj chyba jest nie tak, prawda ? Synowskie napomnienie - to nie grzech, to nie jest pycha, zwłaszcza kiedy widzi się działanie sprzeczne z odwieczną nauką Kościoła - to zdrowy odruch serca.
1 miesiąc temu / tak tylko
 
Nawracajmy się więc i czyńmy pokutę, a zmienimy świat i siebie.
1 miesiąc temu / Dziecko boże
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.