Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   29   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Felicjana, męczennika
Bł. Michała Rui
 
 
 
 

Co miesiąc powstanie


W najnowszym, 30. numerze magazynu „Polonia Christiana” podjęliśmy temat polskich powstań narodowych. Magazyn jest już dostępny w dobrych salonach prasowych. Pismo można także nabyć za pośrednictwem internetowej księgarni: ksiegarnia.piotrskarga.pl.


DATA: 2013-09-06 14:59:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Droga Plautillo, po cóż piszesz o "polskim genie autodestrukcji"? Poczytaj "Polską anarchię" i "Dwie drogi" Pawła Jasienicy (patrioty zaszczutego przez PZPR), uważał że bez Powstania Styczniowego nie byłoby odrodzenia w 1918. A bez Powstania Warszawskiego zapewne wcielono by nas do ZSRR - jak napisała Maria Turlejska (ongi komunistka).
ponad 7 lat temu / JAQ
 
wśród powstań pokazanych na klipie zabrakło powstania największego w naszych dziejach: walk podziemia zbrojnego z komunistycznym okupantem (po 1944 r.). Warto już nazywać rzeczy po imieniu - zwłaszcza w prawicowych mediach.
ponad 7 lat temu / AdamP
 
Jestem katoliczką, świadomą konserwatystką.Walczę z lewacką propagandą dewiacji i anarchii moralnej. Jednak nie przepadam za prasą prawicowo-katolicką, bo ściemnia. A najważniejsze: zasmuca mnie gloryfikowanie powstań narodowych.Dobrze znam historię i wiem,ile nieszczęść sami sobie Polacy zgotowali.Boję się polskiego genu autodestrukcji państwa i nieposzanowania rządzących krajem.Nie ufam kościołowi politycznemu.Mojemu narodowi, gdy nie grozi anihilacja z zewnątrz,uaktywnia się gen niszczenia własnej władzy.Z kilku jeszcze powodów odmawiam finansowego wsparcia, choć życzę powodzenia i wzrastania w mądrości i wolności dzieci Bożych.
ponad 7 lat temu / Plautilla
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 114 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.