Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   06   KWIETNIA   2020 r.

Św. Piotra z Werony
Św. Wilhelma z Eskill
 
 
 
 

Co media zrobiły z naszym aktem wiary?


Odtwórz w YouTube
 

Z jednej strony kpiny, z drugiej zaś przeinaczenia lub przemilczanie. Komu i dlaczego zależy na tym, by uroczysty Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana przedstawić jako warty mniejszej uwagi, niż „czarne protesty”?


DATA: 2016-11-24 08:39:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Ktoś tu trafnie stwierdził, że przekaz medialny nie ma żadnego znaczenia. A kaliber wydarzenia określa zachowanie Episkopatu w sprawie inicjatywy Stop Aborcji. Niby byli za, ale... poświęcili sprawę na ołtarzu "absolutnej niekaralności kobiet" (ot, takie sobie fałszywe, posoborowe miłosierdzie, warte każdej ceny). Minęły niespełna 2 miesiące i mamy "akt zawierzenia i uznania". Lekko trąci to wszystko hipokryzją. Z Panem Bogiem.
ponad 3 lata temu / Stefan
 
O intronizację musi błagać cały naród na kolanach przed najświętszy sakramentem. Intronizacja przez najświętsze serce pana Jezusa w sercu pragnącego żyć według ewangelii każdego pojedynczego człowieka,każdą pragnącą tego rodzinę, potem przez społeczeństwo i naród. Inaczej jest to uzurpacja i obrażanie pana Jezusa.
ponad 3 lata temu / czarny
 
Módlmy się aby Jezus Chrystus który Zmartwychwstał Królował w naszych Sercach.
ponad 3 lata temu / Katolik
 
Jak mam rozumieć, że nie doszło do intronizacji ?
ponad 3 lata temu / prawa
 
dokładnie tak, tylko TV Trwam to transmitowała i Polskie Radio. gdyby nie internet nic bym o tym fakcie nie wiedziała! u mnie w parafii nawet ksiądz zapomniał! skandal
ponad 3 lata temu / Ala
 
To trzeba czytać "Nasz Dziennik", to byś się dowiedział. Dlaczego w tym przeglądzie nic o ND? No chyba, że to był przegląd lewej prasy... Cały nr poniedziałkowy ND był o Łagiewnikach!
ponad 3 lata temu / JanuszB
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 133 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.