DZIŚ JEST:   23   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Ojca Pio z Pietrelciny
Św. Tekli, męczennicy
 
 
 
 

Co łączy środowiska LGBT i aborcjonistów? Wyjaśnia chrześcijańska adwokat z USA!

Co łączy środowiska LGBT i aborcjonistów? Wyjaśnia chrześcijańska adwokat z USA!
fot. you tube/ mollySmith

Środowiska aborcjonistów i homoseksualistów są połączone ideologicznie i politycznie. Dlatego właśnie – jak nigdy wcześniej – potrzebne jest zjednoczenie działaczy i prawników pro-life, aby skutecznie przeciwstawić się tym wrogom życia i rodziny – mówiła chrześcijańska adwokat Linda Harvey.

 

Była działaczka na rzecz dostępności aborcji, a obecnie nawrócona adwokat z USA Linda Harvey, wygłosiła prelekcję w Cleveland (Ohio) na temat strategii środowisk LGBT i zwolenników dzieciobójstwa. Szczególny nacisk położyła na przedstawienie wspólnych celów i sposobów działania obu grup ideologicznych.

 

– Tym co łączy oba środowiska, jest odrzucenie Bożego planu dla człowieka oraz wzięcie na cel dzieci – tłumaczyła Harvey. – Dzieci są poddane seksualizacji w szkole i poprzez wprowadzanie niebezpiecznych, niepotwierdzonych naukowo teorii na temat płci, często w ten sposób podważa się także autorytet rodziców – dodała.

 

– Musimy bronić naszych dzieci, musimy dojrzeć do wymagań jakie stawia rodzicom współczesny świat. Musimy wychować nasze dzieci w wierze, krytycznym myśleniu, a także przedstawić młodym prawdę – kontynuowała.

 

Linda Harvey wskazała, że dzisiejsze postulaty homoseksualistów, jak i zwolenników aborcji mają swój początek w rewolucji kulturowej lat 60. ubiegłego wieku. Adwokat zwróciła uwagę na wpływ wynalezienia antykoncepcji hormonalnej na wzrost rozwiązłości seksualnej, kryzys rodziny i eksplozję plagi aborcji.

 

– Niektórzy nazywają to marksizmem kulturowym, gdzie wrogiem stali się zarówno mężczyźni, jak i owoc poczęcia, czyli dziecko. Dziecko w myśl feministek ma wartość w momencie zaakceptowania go przez matkę. W ich mniemaniu to kobieta, nie Bóg, nadaje wartość życiu dziecka – wskazywała. Jednocześnie zaznaczyła, że tradycyjna rodzina została wzięta na celownik zarówno przez działaczy LGBT, feministki, jak i zwolenników aborcji. 

 

Jej zdaniem uderzenie w hierarchię, mężczyznę i instytucję rodziny jest odzwierciedleniem sprzeciwu wobec Boga i Jego planu dla człowieka, rodziny i Bożego porządku.

 

Obrończyni życia ukazała, jak „Planned Parenthood” wspiera wprowadzanie edukacji seksualnej w myśl teorii propagowanych przez działaczy LGBT. Jej zdaniem jest to proces „całkowitej indoktrynacji seksualnej”, który zmierza do wykorzystywania dzieci w przyszłości i wielu ludzkich dramatów.

 

 

Źródło: lifesitenews.com

PR

 

  

Zobacz także:

 

W obronie wyższych praw. Dlaczego musimy przeciwstawiać się legalizacji związków homoseksualnych?

 

W obronie wyższych praw


DATA: 2018-07-17 17:50
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Co łączy to oczywiste - szatan.
ponad 2 lata temu / abc
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.