Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   30   LISTOPADA   2020 r.

Św. Andrzeja Apostoła
Bł. Jana z Vercelli
 
 
 
 

Co knuje amerykańska lewica?

#REWOLUCJA    #USA    #STANY ZJEDNOCZONE    #LEWICA    #ABORCJA    #ANTYKONCEPCJA    #FEMINIZM    #LGBT    #POLITYKA    #MEDYCYNA

Doktor Paul Cameron w rozmowie z portalem PCh24.pl wskazuje na faktyczne cele amerykańskiej lewicy. Promocja przywilejów dla "mniejszości", "prawo" do zabijania nienarodzonych dzieci, antykoncepcja finansowana z pieniędzy podatników - to postulaty promowane dziś także w Europie przy wsparciu amerykańskiej lewicy.


DATA: 2014-01-21 19:38:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

To co zawsze. Wg wytycznych z kancelarii piekła.
ponad 3 lata temu / Ja
 
Pomyslec warto kto narzuca te wszystkie dewiacyjne historie,kto stworzyl i wprowadzil komunizm?Kto propaguje tz rewolucje kulturalna. Kto jest największym zagrozeniem dla Swiata .Ludzie jesteście slepi i głusi.Trzeba ograniczyć wpływy w masmediach tych ludzi w całym swiecie i problem zaniknie.Odrodza się zdrowe społeczeństwa na swiecie!
ponad 3 lata temu / [email protected]
 
amerykańskie dżejwy i mejsyny mają taki sam problem z Trumpem, jak polskie michniki i rostowskie z Kaczyńskim. Aj, co to się robi na tym niedobrym świecie.
ponad 4 lata temu / meteor
 
przeciw zatajaniu - masz rację czy lewica czy prawica to to samo, celowe ogłupianie by ludzie wybierali między jednym złem a innym mniejszym nie myśląc o innej drodze gdzie TAK znaczy TAK a nie znaczy NIE. " Jarosław Kaczyński w prawie aborcji trzeba iść na pewien kompromis" " Andrzej Duda. Jako Andrzej Duda jestem przeciwny in vitro ale jako prezydent itd....
ponad 4 lata temu / Adam
 
Czy są organizowane Msze w intencji NWO, Illuminatów, syjonistów? Bo chętnie bym się przyłączyła.
ponad 4 lata temu / Aneta
 
To czas apokalipsy-na świat idą barbarzyńcy ,słudzy szatana twórcy nowego porządku światowego w którym dla wyznawców Jezusa Chrystusa ma nie być już miejsca.Ale Pan powiedział ,,bramy piekielne nie przemogą\'\'zwycięstwo gdy przyjdzie będzie zwycięstwem Matki Bożej która zdepcze głowę starodawnego węża szatana czyli masonerii i ich twórców i mocodawców .Ufajmy BOGU i módlmy się za wrogów Boga-Jezusa Chrystusa.Módlmy się o nawrócenie wszystkich Żydów ateistów,syjonistów którzy pragną władzy nad całym światem i ten piękny świat podpalają wywołując wojny,rewolucje i propagując wszelkie zło.Miłosierny Bóg wszystkich sądzić będzie.Za zło będzie karał ,a dobro wynagrodzi na pewno.
ponad 5 lat temu / Staś-orzeł
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.