DZIŚ JEST:   24   LUTY   2020 r.

Św. Etelberta, króla
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@Second: Arabia Saudyjska jest sojusznikiem USA i Izraela. Gubisz się.
7 miesięcy temu / pat
 
Bardzo przejrzysta analiza. Dziękuję i gratuluję Autorowi. PCh24 staje się jednym z moich kluczowych źródeł informacji.
7 miesięcy temu / Marcin
 
Każdy suwerenny kraj czeka embargo z przydziału. Suwerenne przypominam, to Korea, Wenezuela, Chiny, Iran, Syria, Brazylia, częściowo Rosja, Islandia, do niedawna Libia...
7 miesięcy temu / Ajek
 
tak myśle- racja co do uczenia się na własnych błędach irańczyków.Ostatni cyberatak amerykanów na ich wyrzutnie rakiet już nie udał się tak jak kiedyś atak Stuxnetem w 2010r. Musimy mieć nadzieję,że nikomu ta wojna się nie opłaci i większe będą z niej plusy ujemne niż dodatnie dla Ameryki i Izraela.
7 miesięcy temu / Kolec
 
Second skąd info o tej nieżądnicy i mecce? To coś nowego.jakieś linki?dzięki
7 miesięcy temu / Kolec
 
Oj tam oj tam. Dla służb izraelskich nie ma rzeczy niemożliwych. Już one tak to zrobią że ta elektrownia w Bushahr sama z siebie weźmie i wyleci w powietrze, jak to się mówi w zupełnie innym kraju "Bez udziału osób trzecich".Eksperci Mosadu pewnie już od dawna nad tym pracują. Z tym że taka akcja jest możliwa tylko zapewne jeden raz, bo zdemaskują swoich ludzi i sposoby działania. Irańczycy potrafią się uczyć na własnych błędach. Koniec końców będzie taki że nastąpi rozprzestrzenienie broni atomowej na Bliskim Wschodzie i jak pisał o tym np. S. Michalkiewicz nikt nie będzie chciał mieszkać w Izraelu. Czy to dla Polski i dla świata dobrze, czy źle to już temat na zupełnie inną dyskusję.
7 miesięcy temu / tak myślę
 
To Arabia Saudyjska każe śmiercią wyznawców Chrystusa. A jeśli nie Arabia to na pewno Islam, który jest rozsiewany z Arabii. Kto płaci za meczety w Niemczech. Ostatnio Arabia chciała sfinansować 200. Kalifat jest 4 zwierzęciem Daniela, bo zawiera 3 poprzednie. Rzym nie podbił Mefopersji, a Babilon tylko przez 1 rok.
7 miesięcy temu / Second
 
@mee Wystarczy poczytać Izajasza i Jeremiasza i tam też znajdziemy sąd nad Arabia. Anioł pokazał Janowi miasto na pustyni. Obecnie w Mekce jest największy hotel, meczet, zegar, itd na swiecie. Przed chwilą pokazał mi się film, w którym opisane są inwestycje w meczet w Mekce. 80 miliardów dolarów na przeróbki. Obecnie 8 mln pielgrzymów, a cel 40 mln. To jest miasto królewskie.
7 miesięcy temu / Second
 
@Second, tylko bez paniki w Mecce nie znajdziesz ani jednego wyznawcy Chrystusa. Po napisaniu do Ciebie poszedlem sprawdzic Mecce...i co sie okazalo. Wikipedia podaje, ze Mecca to zamkniete miasto dla innych religi, 1.5 milionowe centrum islamizmu.
7 miesięcy temu / mee...
 
@mee Apeluję do wyznawców Chrystusa by uchodzili z Arabii. Nie można też podpisywać żadnych wspólnych deklaracji z wyznawcami islamskich. Żadnych modlitw, wspólnych fotek. Można tylko im pokazywać Drogę.
7 miesięcy temu / Second
 
NWO dziala sprawnie. USA, ROSJA, CHINY,KOREA PLN. IRAN.IZRAEL etc sa w JEDNEJ DRUZYNIE!!! ROPA NAFTOWA TO HOAX taki sam jak ladowanie na ksiezycu. Zadne panstwo nie wylamie sie z klamstwa, bo rzadza nimi jedni i ci sami. NIE MA BOMB ATOMOWYCH !!!Wszyscy klamia , lacznie z waszym dzielnym Iranem. Przestancie wierzyc w ich klamstwa, ktore ludzi maja tylko dzielic, a oni wtedy rzadza czyli kradna i depopuluja. AGENDA ZAMIANY PLCI W PELNI. NIE MA KOBIET NIGDZIE!!! Ani w sporcie, ani w mediach,ani w polityce. Swiatem rzadza LGBTQ sodomici i masoni.
7 miesięcy temu / Natalia
 
Zapeluj zatem do wyznawcoch Chrystusa w Mecce, zeby z wielkiego nierzadu uchodzili...jak robi to apostol Jan w Apokalipsie.
7 miesięcy temu / mee...
 
Sąd nad Wielka Nierzadnica jest sądem nad Mekka. Tam mieszka Bel. Ponad miliard ludzi oddaje mu część. Wszystkie modlitwy muzułmańskie są kierowane do czarnego kamienia, który spadł z nieba. Mekka znaczy matka i leży na 7 górach, tak jest napisane w oryginale. To Arabia Saudyjska rozwija winem, ropą, narody swiata. Najbogatsze miasto świata. Czerpie z handlu największe korzyści. Wszystkie punkty Objawienu spełnią Mekka. To koalicja państw islamskich napadanie na Mekke. Zapamiętajcie, to nie jest Rzym. Po co to piszę? Byście nie życzyli islamowi zwycięstw. Bo Islam zostanie pokonany przez Jezusa. Wtedy część żydów się nawroci. Na finansjere nie patrzcie...
7 miesięcy temu / Second
 
no to...biedni jankesi i reszta świata dojrzeli do kolejnego "falsflaga", niech Trumpa strzeże mocno jego Anioł stróż !
7 miesięcy temu / [email protected]
 
"alle IZrael jest w pczuciu swiatowej wladzy i panowania we wszystkich zachodnich panstwach a to ich zaslepilo wiec ptawdopodobnie sami podejma akcje zbrojna40 - minut temu / zbigniew.". Izrael choć ma niepisaną władzę dzirży niepodzielnie w swoich łapkach cudowna lichwę! Lichwa i regigia "Holokaustu".Jk z tym walczyć?,skoro Rżad RP nie potrafi bądź panicznie się walki boi!.?.PiS ma w swoich szeregach doradcę,który zadba o to żeby PiS w UE i na politycznej Arenia Świata nie "podskoczył".Boli?,mnie też!
7 miesięcy temu / skoczek
 
Rozwazany jest mimo wszystko konflikt swiatowy. Trudna sobie wyobrazic, ze Bialy Dom leje z Iraene, Izrael zaorany, a Rosja i Chiny zajeci sa roszerzaniem wlasnej hegemoni...tym bardziej, ze Izrael swego czasu powiedzial, ze jak jemu sie cos przydazy, to pociagnie ze soba do pielka cala Europe. Dlatego tylko nie Waszyngton ale i Europa stanie w obronie Izraela...bo jak nie, to do piekla.
7 miesięcy temu / mee...
 
Czeka na rozkaz jareda kushnera.
7 miesięcy temu / Yz
 
alle IZrael jest w pczuciu swiatowej wladzy i panowania we wszystkich zachodnich panstwach a to ich zaslepilo wiec ptawdopodobnie sami podejma akcje zbrojna
7 miesięcy temu / zbigniew
 
tajemnicza gra w partii szachów "skoczka". Proszę pamiętać że w Pentagon i MOSHAD,działają grupy które uważają że kochajmy się jak "bracia" a liczmy się jak "semici" .A przecież w humanitarny sposób pojęta wszech obecna tolerancja inności,nie może ograniczać dostępu do wody!. USA zrobi to co każe Naród Wybrany,a Polska wychowała na "z mlekiem mastki wyssaną" wyrozumiałość dla "bidula" który niebawem okaże się naszym katem!.Jest przysłowie!,kto je napisał "co dobrego Ci uczyniłem!???,że mnie tak nienawidzisz!.D.Trump potrzebuje "listka figowego",i tym listkiem !?niestety bdą Polacy!
7 miesięcy temu / skoczek bis
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.