Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   18   LIPCA   2019 r.

Św. Szymona z Lipnicy
Św. Brunona, biskupa
 
 
 
 

Co czeka naród pozwalający zabijać własne dzieci?


Ile jeszcze niewinnych, nienarodzonych dzieci musi zostać zamordowanych, aby posłów ruszyło sumienie? Zapraszamy na PRZEGLĄD TYGODNIA.


DATA: 2018-02-12 07:37:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

TO smutne, że Prawo i Sprawiedliwość nie docenia pilności tego tematu uważając, że czas nie dojrzał jeszcze po temu. Oby się nie przeliczyli. A czy Pani Vice-Premier Beata Szydło nie powinna zabrać w tej sprawie głosu albo wykazać się chrześcijańską postawą ?
ponad 1 rok temu / cris
 
Co może czekac naród ,ktory zamyka oczy i zatyka uszy ,aby nie widziec i nie słyszeć krzyku aborcji ? Powiem tak -kara Boża! Zadne prawo nie moze byc takim rażacym bezprawiem ! Nie ma zadnego wytłumaczenia ,dla tak potwornego czynu. Co to za panstwo ,ktore dopuszcza haniebne prawo aborcji ?
ponad 1 rok temu / maria
 
Módlmy się za Wszystkich Polskich Posłów.
ponad 1 rok temu / Katolik
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 105 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.