Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   17   LUTY   2019 r.

VI Niedziela zwykła
Św. Siedmiu Założycieli Zakonu Serwitów NMP
 
 
 
 

Co czeka naród pozwalający zabijać własne dzieci?


Ile jeszcze niewinnych, nienarodzonych dzieci musi zostać zamordowanych, aby posłów ruszyło sumienie? Zapraszamy na PRZEGLĄD TYGODNIA.


DATA: 2018-02-12 07:37:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

TO smutne, że Prawo i Sprawiedliwość nie docenia pilności tego tematu uważając, że czas nie dojrzał jeszcze po temu. Oby się nie przeliczyli. A czy Pani Vice-Premier Beata Szydło nie powinna zabrać w tej sprawie głosu albo wykazać się chrześcijańską postawą ?
11 miesięcy temu / cris
 
Co może czekac naród ,ktory zamyka oczy i zatyka uszy ,aby nie widziec i nie słyszeć krzyku aborcji ? Powiem tak -kara Boża! Zadne prawo nie moze byc takim rażacym bezprawiem ! Nie ma zadnego wytłumaczenia ,dla tak potwornego czynu. Co to za panstwo ,ktore dopuszcza haniebne prawo aborcji ?
ponad 1 rok temu / maria
 
Módlmy się za Wszystkich Polskich Posłów.
ponad 1 rok temu / Katolik
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 88 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.