DZIŚ JEST:   04   SIERPNIA   2020 r.

Św. Jana Marii Vianneya
Św. Rajnera ze Splitu, męczennika
 
 
 
 

Ciąg dalszy protestu Węgrów przeciwko obyczajowej indoktrynacji

Ciąg dalszy protestu Węgrów przeciwko obyczajowej indoktrynacji
Fot. Twitter

„Co będzie następne? Pedofilia?” – transparent o takiej treści wywiesili węgierscy działacze prawicowego ugrupowania u wjazdu do lokalnej siedziby Coca Coli. Powodem jest zaangażowanie globalnego koncernu w propagandę ideologii wojującego homoseksualizmu.

 

W poniedziałek wjazd do fabryki Coca Coli w podstołecznym Dunaharaszti został zablokowany przez cztery samochody. Gdyby ktoś miał wątpliwości, o co chodziło uczestnikom blokady, wywiesili oni transparent nawiązujący do kampanii reklamowej, w której koncern użył tęczowych motywów i wizerunków par jednopłciowych.

 

Organizatorzy protestu, działacze ugrupowania Nasza Ojczyzna, zostali wylegitymowani przez policję i nie chcieli dobrowolnie przerwać swojej akcji. Ta sama organizacja wezwała w zeszłym tygodniu do bojkotu produktów Coca Coli.

 

Letnia kampania promocyjna zachęca do akceptacji dewiacyjnych związków pod hasłem „Miłość to miłość. Zero cukru, zero przesądów”. Wskutek nacisków społecznych globalna marka wycofała z ulic plakaty z homoseksualnymi parami, pozostawiając jednak w obiegu afisze z tęczowymi motywami.

 

 

Źródło: rmf24.pl

RoM

 

 

 

 DATA: 2019-08-12 19:53
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
7
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@Klasyk Przyłączam się do pochwalenia tego jak bronią się Węgrzy. Orban wie kim jest przeciwnik i w co gra. Ma zamiar także interweniować w sprawie cenzury w sieci Google oraz Facebook i kasowania treści prawicowych pod hasłem mowy nienawiści oraz na zakusy na wpływanie na wynik wyborów. Niech mu się wiedzie. Wiem, wiem miał słabe momenty, ale ogólnie jest dobrym przykładem jak się bronić. W UE powinniśmy szukać sprzymierzeńców w takich tematach. Funkcjonują tam Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy, tylko czy oni wystarczająco ze sobą współpracują. Oby tak było.
11 miesięcy temu / Szyszka
 
Oto Ameryka. Inna sprawa, po co Węgrom fabryka Coca-Coli. Tysiąc lat żyli bez niej.
11 miesięcy temu / Ryś
 
Ale zobaczcie jaka jest degeneracja elit - producent napoj?w włącza sie z sprawy intymne i to zboczeńców promując to. Co to w ogóle jest ze intymność wywleka sie na wierzch? To zdziczenie. Nikt by zboczków nie tykał jeśliby dzieci nie ruszali gdyby wiedzieli co to intymność. Ale nie - wychodza z marszami dumy sodomickiej. Jak mozna być dumnym z dewiacji? Albo inaczej - skoro zdegenerowane jednistki nie wiedzą co to intymnośc to obowiązkiem nirmalnych jest przywolać ich do porządku. Jak kupy nie robi się ludziom pod oknem na trawniku tak nie maszeruje sie manifestując dewiacje. Co to w ogole jest?
11 miesięcy temu / Jot
 
Miłość to miłość, a zaburzenie to zaburzenie.
11 miesięcy temu / sp
 
Brawo odważnym wolnym bratankom! Wielu, większość nas Polaków jest po tej samej stronie dobra I prawdy tylko zamordyzm I Unijny kundlizm bardziej zniewala nas niż Was
11 miesięcy temu / Wyklęty
 
Tak, następna jest pedofilia.
11 miesięcy temu / Sal
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.