DZIŚ JEST:   25   LISTOPADA   2020 r.

Św. Katarzyny, męczennicy
Bł. Marii Franciszki Siedliskiej
 
 
 
 

Chwyć za różaniec i przyjdź pod kościół Świętego Wojciecha. Daj świadectwo swojej wiary

Chwyć za różaniec i przyjdź pod kościół Świętego Wojciecha. Daj świadectwo swojej wiary
Fot. You Tube

Fundacja Pro Prawo do życia zaprasza wszystkich wiernych Kościoła Katolickiego do wspólnej modlitwy różańcowej w intencji o nawrócenie zwolenników zabijania dzieci nienarodzonych oraz jako zadośćuczynienie za profanację świątyń. Tym razem miejscem spotkania będzie teren przed kościołem pod wezwaniem Świętego Wojciecha w Krakowie, który – podobnie jak tysiące innych świątyń katolickich w Polsce – jest codziennie broniony przed atakami lewicowych aktywistów i feministek.

 

Jak przypominają organizatorzy publicznej modlitwy, do której może dołączyć każdy wierzący katolik, aborcja jest nie tylko mordowaniem dzieci w łonach matek, ale także grzechem wołającym o pomstę do nieba i obrazą Bożej Rodzicielki Maryi. Niestety od niemal tygodnia na ulicach polskich miast dochodzi do wulgarnych i po prostu bluźnierczych przepełnionych totalną agresją protestów ludzi, którzy żądają, aby prawo do zabijania dzieci w łonach matek zostało wpisane do Konstytucji RP. I nie chodzi tutaj tylko o tzw. aborcję eugeniczną. Chodzi o „aborcję na życzenie” od poczęcia do zakończenia porodu.

 

Manifestanci nie mają skrupułów, żeby przerywać Msze Święte, profanować kościoły i pomniki świętych, obrzucać obelgami kapłanów i atakować wszystkich, którzy stają w obronie świętej wiary katolickiej i dzieci poczętych. Wolontariusze Fundacji Pro Prawo do Życia chcąc wynagrodzić Bogu w Trójcy Jedynemu i Najświętszej Maryi Pannie te bluźniercze spektakle i seanse nienawiści, i dlatego prosi wszystkich wiernych o wzięcie udziału w publicznym różańcu.

 

Modlitwa odbędzie się

28 października (środa)

o godzinie 16.30

przed kościołem pod wezwaniem Świętego Wojciecha

w Krakowie.

 

 


DATA: 2020-10-29 07:49
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
9
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.