DZIŚ JEST:   11   GRUDNIA   2019 r.

Św. Damazego I, papieża
Św. Daniela, pustelnika
 
 
 
 

Chuck Norris przeciwko wychowywaniu młodzieży przez pederastów

Chuck Norris przeciwko wychowywaniu młodzieży przez pederastów

Słynny aktor zabrał głos w sprawie dopuszczenia pederastów do pełnienia funkcji opiekunów i wychowawców w Boy Scouts of America - jednej z największych organizacji skautowskich w USA. Norris ujawnia również związki jednego z liderów BSA z pro-homoseksualną administracją Obamy.


Słynny aktor i gwiazda Hollywood jest od kilku dni na celowniku lewicowego i homoseksualnego lobby. James Turley, jeden z przedstawicieli władz Boy Scouts of America, zapowiedział, iż będzie się starał o zmianę dotychczasowej polityki organizacji, która zabrania pederastom pełnienia w niej funkcji wychowawców i opiekunów. Niedopuszczanie homoseksualistów do kontaktu z młodzieżą jest oczywistą formą ochrony najmłodszych przed zgorszeniem i molestowaniem seksualnym.

 

Na swoim blogu na stronie Ammoland.com Chuck Norris tłumaczy, iż stanowisko J. Turleya nie jest jego osobistym wybrykiem.  Aktor przedstawia powiązania członka władz BSA z administracją Baracka Obamy, która jawnie sprzyja promowaniu homoseksualnych dewiacji. – Czy to przypadek, że Obama wielokrotnie bronił dzieci nielegalnych imigrantów (udzielał im amnesti i rozdawał pieniądze podatników) ale nie wstawia się za dziećmi z Boy Scouts of America i prawami organizacji do zachowania swoich wartości i przekonań? – zastanawia się Norris. - Znam osobiście wielu skautów i ich wychowawców. Ci ludzie uosabiają to, co najlepsze w Ameryce. BSA to integralna część amerykańskiego życia i kultury, tak jak hot-dogi, baseball i szarlotka – dodaje aktor.

 

Chuck Norris ubolewa również nad faktem, iż prezydent Obama (który jest z urzędu honorowym członkiem BSA) i jego administracja dystansują się od Boy Scouts of America, wspierając jednocześnie organizacje takie jak Secular Student Alliance. Na oficjalnej stronie SSA możemy przeczytać, iż jest to grupa promująca idee świeckiego państwa i humanizmu. SSA wspiera również inne organizacje ateistyczne w walce przeciwko „irracjonalizmowi i dogmatom”.

 

 

Marcin Musiał


DATA: 2012-07-02 14:27
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Brawo Chuck.
ponad 7 lat temu / cynik
 
Chuck Norris to porządny gość
ponad 7 lat temu / bogus1200
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.