Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   CZERWCA   2019 r.

Św. Wilhelma Opata
Bł. Doroty z Mątowów
 
 
 
 

Chrześcijanie na cenzurowanym. Kto stanie w ich obronie? [VIDEO]


Liczba aktów nienawiści wobec chrześcijan z uwagi na wyznawaną wiarę z roku na rok nie maleje. Mają one różnorakie oblicze - od przemocy począwszy, po dyskryminację w życiu publicznym. Czy można jakoś powstrzymać tę falę nienawiści? O tym z Kariną Walinowicz z Instytutu Ordo Iuris rozmawia Roman Motoła.


DATA: 2018-12-27 07:04:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Ludzie lubią być zwodzeni.Lubią zdradzać i być zdradzani, bo gdyby mieli zasady podniesliby krzyk w obronie zasad moralnych .Bo cóz wam z tego ,ze zdradzacie ,a dzieci wasze płaczą ?Łamiecie Dekalog,wprowadzacie bezprawie ,zagubieni jestescie .
5 miesięcy temu / gosc
 
teraz wierzących atakuje się również na fb,zaczepki w typie-dlaczego Bóg tego nie zrobił,skoro was kocha itp,dziwne komentarze,
5 miesięcy temu / onlyHeaven
 
Bp NYcz będzie odprawiał nadał msze dziękczynne za ......lata tworzenia nieba na ziemi przez Gronkiewicz Waltz?
5 miesięcy temu / Mia
 
Watykan raczej będzie się trzymał z boku , tak jak w przypadku Asi Bibi
5 miesięcy temu / 123
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 103 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.