DZIŚ JEST:   31   MAJA   2020 r.

Zesłanie Ducha Świętego
Nawiedzenie NMP
Św. Kamila Baptysta Varano
Św. Petronella
 
 
 
 

Chroń dzieci przed seksedukatorami! [OTO KONKRETNY SPOSÓB]

Chroń dzieci przed seksedukatorami!  [OTO KONKRETNY SPOSÓB]
Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: pixabay.com

Drodzy Rodzice, zbliża się wrzesień. Wasze pociechy już wkrótce rozpoczną nowy rok szkolny, do którego należy je odpowiednio przygotować. Sen z powiek spędzają Wam zapewne piórniki, zeszyty, podręczniki, plecaki i inne szkolne przedmioty. Pośród szkolnego zamieszania jest jedna rzecz, której nie można przegapić, rzecz, dzięki której Wasze dziecko będzie chronione przed tym, przed czym samo jeszcze nie potrafi się bronić. Także i Ty będziesz spał spokojnie wiedząc, że żaden seksedukator nie wejdzie do szkoły i bez Twojego pozwolenia nie przeprowadzi żadnych deprawujących zajęć. Już dzisiaj pobierz i wypełnij „Rodzicielskie Oświadczenie Wychowawcze”, zaś na początku roku szkolnego złóż je u wychowawcy dziecka. Nie daj się zaskoczyć! Przecież to Ty jesteś pierwszym wychowawcą swojej pociechy!

 

Rewolucja obyczajowa coraz nachalniej dobija się do drzwi naszych szkół, przedszkoli, związków harcerskich i innych instytucji, które powinny pomagać wychowywać nam nasze pociechy. Dlaczego jednak propagatorom cywilizacji śmierci tak bardzo zależy na dotarciu do najmłodszej tkanki polskiego społeczeństwa? Odpowiedź jest prosta. Dziecko karmione w młodym wieku nadmiarem treści dotyczących ludzkiej seksualności nie będzie w stanie prawidłowo rozwijać się na miarę swojego potencjału. Jeszcze gorzej, kiedy treści te podane pod fałszywym płaszczykiem troski o tolerancję, równość i poszanowanie, promują dewiacyjne zachowania seksualne, „alternatywny” model rodziny, czy ukazują seks jako nie wiążący się absolutnie z żadną odpowiedzialnością cel sam w sobie. Wtedy możemy już otwarcie mówić o zdeprawowaniu naszego dziecka.

 

Taka wersja edukacji – albo raczej deprawacji – seksualnej staje w radykalnej sprzeczności z obecnym w dzisiejszym programie nauczania wychowaniem do życia w rodzinie. Zagrożenie płynące ze strony organizacji zajmujących się tzw. zdrowiem reprodukcyjnym czy edukacją seksualną pojawia się głównie w dwóch obszarach.

 

Jednym z nich jest szkoła. Dyrekcje bardzo często wydają zgody na przeprowadzenie zajęć dodatkowych „hurtowo”, pomijając przysługujące każdemu rodzicowi prawo do wydania osobistej zgody po przedstawieniu mu programu nadobowiązkowych zajęć. W taki oto nieporządek prawny wchodzą różnego rodzaju organizacje. Nie dziwi zatem widok dzieci wracających do domu z płaczem, bo okazuje się, że podczas „lekcji bibliotecznej”, obcy pan miał przed sobą książkę z męskimi i żeńskimi narządami rozrodczymi.

 

Drugą przestrzenią są samorządy. Warszawski przykład pokazuje nam, że władze samorządowe bezprawnie przejmują funkcje instytucji edukacyjnych i narzucają im nową wersję programu nauczania – bo jak inaczej nazwać decyzję prezydenta miasta Rafała Trzaskowskiego, który zobowiązał szkoły do wprowadzenia zajęć dotyczących zjawiska mowy nienawiści, w tym homofobii, w oparciu o kontrowersyjne materiały Fundacji Batorego. W ramach tej definicji przekonuje się, że krytyka politycznych postulatów ruchu LGBT jest homofobią.

 

Stańmy więc w prawdzie – tak wygląda rzeczywistość edukacji w Polsce w 2019 roku. I nie łudźmy się, w miarę postępu seksualnej rewolucji będzie tylko gorzej. Dlatego tak ważne jest, abyśmy nie tylko wiedzieli, co dzieje się w szkole, ale podjęli też odpowiednie działania. Nawet kiedy dziecko jest w szkole, Ty, rodzicu, nadal masz prawo i obowiązek być jego najważniejszym wychowawcą! Dlatego Instytut na Rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris przygotował specjalne Rodzicielskie Oświadczenie Wychowawcze, dzięki któremu będziesz MUSIAŁ zostać poinformowany i każdorazowo wyrazić zgodę na wzięcie przez dziecko udziału w przeprowadzanych w szkole zajęciach dodatkowych – zwłaszcza podejmujących tematykę edukacji seksualnej, pojęcia płci „kulturowej” lub „społecznej”, tożsamości płciowej, problemów równości, czy profilaktyki ciąży i chorób przenoszonych drogą płciową.

 

W sieci krąży wiele wzorów takich oświadczeń, ale tylko Rodzicielskie Oświadczenie Wychowawcze przygotowane przez Instytut Ordo Iuris zawiera szeroko rozwiniętą podstawę prawną oraz wzmiankę, że oświadczenie nie dotyczy tylko jednego roku szkolnego, ale też kolejnych lat, w których dziecko będzie uczęszczało do danej szkoły. Oświadczenie wspomina też o tym, że osoba składająca może liczyć na poparcie prawników, co w praktyce na administracji szkolnej wywiera istotne wrażenie.

 

Co istotne, obrona prawa rodziców do pełnego decydowania o wychowywaniu swoich dzieci, jest zgodna ze stanowiskiem hierarchów Kościoła katolickiego w Polsce. Dlatego nie czekaj – weź sprawy w swoje ręce! Już dzisiaj przygotuj RODZICIELSKIE OŚWIADCZENIE WYCHOWAWCZE.

 

Aby otrzymać Oświadczenie należy kliknąć TUTAJ.

 

 

Piotr Relich

 

 


DATA: 2019-08-27 10:09
AUTOR: PIOTR RELICH
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
8
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Nie wierzę w to co czytam. Nazwanie nauczycieli WDŻ propagatorami cywilizacji śmierci to obraza dla moich nauczycielek, które wykładały na tych lekcjach, a dodam że były to osoby wierzące. W okresie gdy chodziłam do podstawówki na WDŻ panie te mówiły co to jest miłość, przyjaźń, normalne zachowania w społeczeństwie i tłumaczyły jak odróżnić molestowanie seksualne od na przykład wizyty u lekarza np. gdy boli brzuch lekarz musi go dotknąć. Dopiero w gimnazjum zaczęły się tematy poważne typu budowa układu płciowego chłopcy i dziewczyny osobne lekcje, więc poznałam tylko budowę żeńskiego ukł rozrodczego i co to jest miesiączka. Dopiero po ukończeniu 15 roku życia, czyli wieku w którym seks jest w Polsce legalny dowiedziałam się z lekcji, że seks jest to stosunek płciowy mężczyzny i kobiety. Nie było nic wspominane o homoseksualistach ani innych odstępstwach od normy. Pani przedstawiła nam naturalne i sztuczne metody planowania rodziny, podkreślając, że kościół akceptuję tyl
4 miesiące temu / Magdalena 19lat
 
Dokończenie RODZICIELSKIE OŚWIADCZENIE WYCHOWAWCZE dotyczy roku szkolnego 2019/20 i następnych lat szkolnych. Przypominamy również o obowiązującej zasadzie, iż na każde zajęcia nieobowiązkowe powinna być wyrażona zgoda rodziców po uprzednim przedstawieniu programu, treści zajęć oraz informacji na temat organizatora i prowadzącego. Podstawę Prawną powyższego oświadczenia stanowią: Konstytucja RP Art. 35; Art. 48 ust. 1; Art. 53 , Prawo Oświatowe 2016 r. Art. 1 pkt. 2 ; Art. 98 ust. 1 pkt. 4 ; Art. 84 ust. 2 pkt. 1 , KC Art. 23
8 miesięcy temu / Jacek S.
 
Szanowni Państwo, dokonaliśmy razem z naszym dzieckiem wyboru Państwa Szkoły, ufając, iż wychowanie i edukacja a przede wszystkim poziom kulturowy Kadry Pedagogicznej oparty jest na bliskim nam tradycyjnym Systemie Wartości. W związku z chaosem panującym w przestrzeni społecznej oraz w poczuciu odpowiedzialności, korzystając z prawa do wychowania dziecka zgodnie z uznawanym przez nas systemem wartości, oświadczamy, co następuje: Kategorycznie odmawiamy zgody na to, aby nasze dziecko brało udział w zajęciach: 1. problematyki seksualnej i zdrowia reprodukcyjnego opartych na standardach holistycznej edukacji seksualnej WHO Światowej Organizacji Zdrowia oraz realizowanych według wzorca CSE comprehensive sexuality education; 2. związanych z seksualnością i płciowością, a opartych na ideologiach ateistycznych, LGTB oraz Gender. Jednocześnie zobowiązujemy Szkołę do wcześniejszego informowania nas o planowanych inicjatywach, odnoszących się do powyższych zagadnień.
8 miesięcy temu / Jacek S.
 
Zoo dobrem zwyciezajmy
8 miesięcy temu / Remik
 
I niby co złego w tym że na tym portalu ludzie używali takich argumentów jak moje? To normalne, bo sensowni ludzie powszechnie używają sensownych argumentów. To cię też dziwi? Ech, biedactwo... A gdzie nauczyłaś się okazywać bezsilną frustrację? Bo już ci kiedyś wyjaśniałem - jeśli pisze się pejoratywne określenia uzasadniając je merytorycznie, to jeszcze może być przykra prawda. Ale jeśli piszesz takie określenia bez jakiejkolwiek próby ich merytorycznego uzasadnienia, tylko dlatego bo nie potrafisz zrozumieć argumentacji, a tym bardziej na nią merytorycznie odpowiedzieć, to jest ewidentnym objawem bezsilnej frustracji.
9 miesięcy temu / @klik
 
gdzie uczą tak pokrętnej logiki? pokażę twój wpis fachowcom dam znać o diagnozie ,takiego bełkotu nie da się strawić poza tym nawet na tym portalu ludzie używali takich argumentów
9 miesięcy temu / do @klik
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.