DZIŚ JEST:   03   CZERWCA   2020 r.

Św. Karola Lwangi i towarzyszy
Św. Jana Grande
 
 
 
 

Chłopiec w tarnowskim oknie życia. Ma na imię Leszek

Chłopiec w tarnowskim oknie życia. Ma na imię Leszek

Józefitki opiekujące się Oknem Życia Caritas zaopiekowały się kolejnym dzieckiem. Alarm włączył się w środę około godziny 18. Pozostawione dziecko ma na imię Leszek. Za 6 tygodni trafi do rodziny zastępczej.

 

Chłopiec pozostawiony został z karteczką z imieniem. Zgodnie z przepisami, na miejsce została wezwana karetka, dziecko trafiło na badania do szpitala. Po upływie sześciu tygodni sąd rodzinny przekaże dziecko rodzinie zastępczej już na stałe.

 

W 2010 roku u sióstr pozostawiono półroczną dziewczynkę. Po czterech dniach dziecko wróciło do matki, której zapewniono odpowiednią pomoc. Kolejna dziewczynka została odnaleziona w oknie życia trzy lata później.

 

Okno powstało w 2009 roku.

 


Źródło: radiokrakow.pl

mat 

 


DATA: 2015-08-06 08:35
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Lista firm operujacych na terenie Polski wspierajaca Planned Parenthood ( info na podstawie DailySignal ) 1 . Avon ( kosmetyki ) 2 . Adobe ( program komuterowy ) 3 . Conversw ( trampki i ubrania ) 4 . Deutche Bank ( finanse ) 5 . Energizer ( baterie ) 6 . Exxon Mobile ( przemysl naftowy ) 7 . GroupOn ( okazje ) 8 . Johnson & Johnson ( kosmetyki ) 9 . LaSenza ( ubrania ) 10. LeviStrauss ( ubrania ) 11. LibertyMutual ( finanse , ubezpieczenia ) 12. Microsoft ( wiadomomo ) 13. Nike ( ubrania ) 14. Oracle ( program komputerowy ) 15. PepsiCo ( karmelowy napoj ) 16. Pfizer ( farmacja ) 17. Starbucks ( kawa ) 18. Unilever ( kosmetyki , chemia , zywnosc ) 19. Verizon ( telekomunikacja ) 20. WellsFargo ( finanse ) Jezeli nadal chcesz wspierac te firmy, ktore biora udzial w mordowaniu nienarodzonych - DECYZJA NALEZY DO CIEBIE !
ponad 4 lata temu / Dominik
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.