DZIŚ JEST:   27   STYCZNIA   2020 r.

Bł. Jerzego Matulewicza
Św. Jana z Warneton
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Obawiam się że USA przegrywa na każdym froncie, obawiam się że jest to koniec imperium amerykańskiego,obawiam się że Rosja i Chiny ze swoim potencjałem obrócą w ruinę USA. Jeżeli któreś z tych mocarstw stanie przed wizją klęski, użyje arsenału jądrowego,i jest to pewne na 100% ,wedle działania psychiki ludzkiej, która podąża w jedną stronę, jeżeli ja tonę i ginę to ciebie mojego wroga zabieram ze sobą. Tylko rozmowy i negocjacje mogą uchronic nas przed rządzą zemsty.
9 miesięcy temu / on48
 
`68 Gomółka? Nie było takiego polityka w PRL. Był inny o podobnie brzmiącym nazwisku: Gomułka. Władysław Gomułka.
9 miesięcy temu / TZ.
 
To robota dla Kolumnbii i Brazylii, a nie dla USA i Rosji.
9 miesięcy temu / aaa
 
@ cichy - Człowiek - to także zwykły człowiek, i ten co chodzi do kościoła i ten co czeka na powrót Donka na białym mule , i ten co powiewając kolorową flagą domaga się seksualizacji noworodków w celu sprawiania sobie przyjemności. Ci tam na górze też byli zwykłymi na pozór ludźmi. Czy wiesz że na oprawców do torturowania wybierano zwykłych ludzi?? Nie psycholi? Ano właśnie dlatego że zwykły człowiek potrafił być wyjątkowo okrutny i robi to dla idei nie przyjemności jak psychol. Tych "niezwykłych" ludzi też wybiera zwykły człowiek. i to on ze zwykłych tworzy niezwykłych. PATRZ KOGO WYBIERASZ, BO POTEM BĘDZIESZ MUSIAŁ Z NIMI I POD NIMI ŻYĆ. Nie idąc na wybory też wybierasz i tworzysz "niezwykłych" ze zwykłych.
9 miesięcy temu / banita
 
Obrońcom Rosji proponuje przeprowadzić się do kacapów i skosztować życia w tym raju.
9 miesięcy temu / Paweł
 
A jednak prosty ale szczery Gomółka miał rację. BEZ KREDYTÓW. Dlatego wywołano Zimę Ludu w grudniu '70 aby go obalić. Główme zadanie "tow" Gierka to zniszczenie gospodarki kredytami zemsta za '68 co mu się udało. Solidarność trochę pomieszała ale koniec końcem władzę przejęli bankowcy z zachodu ..... Z pomocą miejscowych rasowych kundli czyli eLITY.
9 miesięcy temu / '68
 
USA na polecenie Izraela przedstawia się jako żandarm świata.
10 miesięcy temu / Bogusław Maśl
 
Człowiek od zarania dziejów przede wszystkim wywołuje wojny i zabija innych którzy się bronią lub tylko myślą inaczej.Dzisiejszy człowiek pod tym względem nic nie rożni się od tych ludzi sprzed wieków .Najwięcej cierpi zwykły czlowiek na tych potyczkach o utrzymanie władzy przez samowybierajace się elity
10 miesięcy temu / cichy
 
@Iwan - jeszcze więcej ludzi umiera w Rosji na skutek alkoholizmu.
10 miesięcy temu / AnK
 
Ukraina jest też suwerennym krajem i dlatego Amerykanie powinni wylądować pod Donbasem
10 miesięcy temu / Nauczyciel
 
Oj tam, oj tam. Amerykańce stadjonują w Polsce pod bokiem Rosji, a Rosji nie wolno sranconować pod bokiem Usramyki. Co za kretynizm. Statystyczniw więcej osób w tym dzieci ginie dzień w dzień w usa od strzałów "obronnej" broni palnej niż w Rosji icałej EU razem wziętych.
10 miesięcy temu / John
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.