DZIŚ JEST:   30   MAJA   2020 r.

NMP Królowej Apostołów
Św. Joanny d'Arc
Św. Jana Sarkandra
 
 
 
 

Wstrząsająca relacja matki

Chiny: ludobójstwo na dzieciach poczętych

Chiny: ludobójstwo na dzieciach poczętych

W Chinach dokonuje się prawdziwe ludobójstwo na dzieciach nienarodzonych. Portal Life Site News opublikował zdjęcie, na którym widać ciało dziecka zabitego w dziewiątym miesiącu. Według obrońców życia kobieta, której martwe dziecko znajduje się w wiadrze z wodą, została siłą poddana aborcji. Dziecko zostało utopione. Przed śmiercią płakało...

 

W szpitalu kilku osiłków zaciągnęło kobietę na stół operacyjny i nie puszczali jej dopóki nie dostała zastrzyku. Jednak ta kobieta była bliska porodu! Jej rodzina nawet nie wiedziała, że ją porwano – opowiada współpracownik LSN w Chinach.

 

Ostatnio została ujawniona relacja kobiety, która zeznawała przed Human Rights Commission w Izbie Reprezentantów w październiku 2009 roku. Wujian w 2004 roku dowiedziała się, że jest w ciąży. Niestety, kobieta nie miała zgody władz na to dziecko, więc musiała się ukrywać. – Każdego dnia odczuwałam strach i samotność, jednak poczucie, że będę miała dziecko wszystko zmieniało – mówiła przed komisją Chinka.

 

Pomimo ogromnej ostrożności, władze dowiedziały się jednak o „nieplanowanym” dziecku. Nie mogąc znaleźć jego matki, aresztowali ojca kobiety. Mężczyznę poddano torturom, by wyznał gdzie ukrywa się córka. Kobieta, bojąc się o życie ojca, oddała się w ręce urzędników. W szpitalu Wujian spotkała inne kobiety spodziewające się dziecka. – Czekały jak świnie w rzeźni. Szybko zaciągnięto mnie do pokoju i bez mojej zgody podano mi tlen. W pokoju było kilka innych mam – relacjonowała. Część kobiet, którym właśnie „wyrwano dzieci z łona”, płakała, inne krzyczały.

 

Wujian zachowała w pamięci obraz pielęgniarki, która wbija strzykawkę w główkę jej dziecka. – Myślałam, że to koniec świata – relacjonowała. Następnego dnia Wujian trafiła na stół operacyjny. Na ścianach zobaczyła krwawe odciski palców innych kobiet. – Chciałam umrzeć – podkreślała kobieta. Pielęgniarka pokazała kobiecie stópkę jej nienarodzonego dziecka. – Nigdy nie pozbyłam się widoku stópki mojego dziecka. Nigdy nie podniosłam się z tego psychicznie i duchowo – mówiła kobieta.

 

Reggie Littlejohn z Women’s Rights Without Frontiers, która walczy z polityką jednego dziecka w Chinach podkreśla, że to zdjęcie pokazuje chińską rzeczywistość. – Czasami kobiety umierają podczas przymusowej aborcji, razem ze swoimi dziećmi. Przymusowe aborcje to wojna chińskiego rządu przeciwko kobietom – mówi. – Późna aborcja polega na wstrzykiwaniu dzieciom w główkę trucizny i topieniu dzieci w wiadrze – dodaje.

 

Źródło: Fronda.pl

pam


DATA: 2012-04-05 09:07
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

o Boże! zmiłujsię!
ponad 8 lat temu / mama
 
Bo tam jest za dużo ludzi...
ponad 8 lat temu / bogus1200
 
Święty Boże,Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny - zmiłuj się nad nami i nad całym światem
ponad 8 lat temu / antylewus
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.