DZIŚ JEST:   01   GRUDNIA   2020 r.

Św. Edmunda Campion, męczennika
Św. Eligiusza, biskupa
 
 
 
 

Chicago: uniwersytet uśmierca dzieci studentek na terenie kampusu

Chicago: uniwersytet uśmierca dzieci studentek na terenie kampusu

University of Chicago wydaje się być jedną z niewielu uczelni w Ameryce, która zezwoliła aborcjonistom na uśmiercanie dzieci na terenie kampusu.

 

Na oficjalnej stronie internetowej grupy aborcjonistów, mordujących dzieci poczęte - Ryan Center Clinic - można przeczytać ogłoszenie o świadczeniu przez ośrodek „kompleksowych usług w zakresie opieki zdrowotnej dla kobiet poszukujących usług aborcyjnych”. Wymienia się listę wielu „procedur medycznych”, którym mogą poddać się studentki.

 

Akademicki portal Campus Reform wskazuje, że wiele uczelni amerykańskich zapewnia usługi w zakresie antykoncepcji i kieruje ciężarne studentki do ośrodków aborcyjnych, ale rzadko się zdarza, by tak skandaliczne „usługi” były świadczone na terenie kampusu. Ośrodek Ryan Center Clinic oferuje  aborcję medyczną i chirurgiczną w pierwszym i drugim trymestrze ciąży.

 

Władze uczelni odmawiają jakiegokolwiek komentarza. Kristan Hawkins, przewodnicząca Students for Life of America mówi: - Gdy 46 proc. aborcji jest wykonywanych w przypadku kobiet w wieku studenckim, to nic dziwnego, że firmy świadczące takie usługi starają się o to, aby założyć swój ośrodek bezpośrednio na uczelniach, gdzie jest najlepsza klientela. Hawkins dodała, że aborcja z pewnością nie jest świadczeniem w zakresie ochrony zdrowia.

 

 

Źródło: campusreform.org, AS.


DATA: 2013-03-01 07:08
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.