Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   06   KWIETNIA   2020 r.

Św. Piotra z Werony
Św. Wilhelma z Eskill
 
 
 
 

Chcemy niepodległości od obcych ideologii! Odezwa Polskich Katolików


Odtwórz w YouTube
 

Pamiętają Państwo akcję modlitewną pod krakowską kurią, kiedy w obronie abp. Marka Jędraszewskiego atakowanego przez środowiska lewackie stanęło kilka tysięcy wiernych? To właśnie wtedy po raz pierwszy została odczytana i przyjęta przez aklamację ODEZWA POLSKICH KATOLIKÓW.

 

Dokument swoim podpisem wsparli przedstawiciele wielu środowisk zatroskanych o los Ojczyzny. Wśród nich profesorowie: Grzegorz Kucharczyk, Jacek Bartyzel, Aleksander Nalaskowski, Andrzej Nowak; publicyści: Grzegorz Górny, Jan Pospieszalski, Krystian Kratiuk; kapłani: ks. Prof. Paweł Bortkiewicz, ks. Prof. Dariusz Oko, ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski, ks. Roman Kneblewski… i wielu innych.

 

Treść ODEZWY oraz listę osób ją popierających znajdą Państwo na stronie: OdezwaPolskichKatolikow.pl 

 

ODEZWA jest wezwaniem polskich władz państwowych i kościelnych do odważnego głoszenia Prawdy, do mężnej obrony wiary, tradycji, rodziny. Dokument, będący głosem wiernych, został właśnie złożony w krakowskiej kurii. Wkrótce trafi on także do wszystkich biskupów w Polsce.

 

MA


DATA: 2019-12-02 14:13:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Dołączam się do tej odezwy Polskich Katolików w obronie niepodległości od obcych ideologii ????????
4 miesiące temu / Nika
 
Niech zglosza wniosek by nie bylo mozliwosci eutanazji w Polsce. Se zsglosuhe i wyjda wszystkie przebierance na wierzch we wszystkich ugrupowaniach. Ten odzew nie ma zadnej konkretnej precyzyjnej decyzji zobowiazujacej dla nikogo to jest puste i dziurawe wiadro.
4 miesiące temu / Leshek
 
Czyli kiedy wracają do Izraela, albo przynajmniej do Watykanu?
4 miesiące temu / CzyliCo
 
Godne wystąpienie! Odwagi, polski Episkopacie! Nie lękajcie się !!!
4 miesiące temu / Zbigniew Żmigr
 
Wojtku, chodziło mi o poprawność ortograficzną, bo moim zdaniem błędy ort. są obrazliwe dla każdego patrioty. Dowodzą braku szacunku dla kultury i tradycji, są wyrażeń niechlujstwa umysłowego i lekceważenia zasad. Moja misja to walka z nimi. Z poprawnością w sensie politycznym nie mam nic wspólnego. Unikaj stereotypów, myśl samodzielnie, nie oceniaj bezmyślnie i powierzchownie. To też uwagi do odezwy....
4 miesiące temu / Poprawność
 
Największym celem człowieka jest osiągnięcie zbawienia. Celowi temu sprzeciwiał się wynajęty przez masonerię wszechświatową komunizm, do likwidacji KK. Obecnie "pałeczkę" po nim przejął elgiebetyzm posługujący się innymi metodami ale cel jest ten sam. Jak pisał św.M.Kolbe "głową",herezji,apostazji i "sprężyną" wszelakich wrogich,nurtów, ruch,herezji,apostazji jest "bractwo fartuszkowe" które kieruje i inspiruję tym całym oszołomstwem z ukrytego "drugiego siedzenia". Jest to odwieczna walka duchowa,albowiem jak nauczał św.Paweł nie zmagamy się z mocami materialnymi ale demonicznymi,dlatego i narzędzia walki muszą byc duchowe.
4 miesiące temu / t
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 133 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.