Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   24   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Gerarda, męczennika
Bł. Hermana Kaleki
 
 
 
 

Chcą „podmienić” Kościół. Wstrząsająca diagnoza amerykańskiego publicysty


Odtwórz w YouTube
 

W Kościele są ludzie, którzy chcą dokonać "podmiany" Kościoła. Wprawdzie jego zewnętrzny wygląd pozostaje, ale wewnątrz kryje się już tylko pustka. Dla tych ludzi Boża rzeczywistość Kościoła nic nie znaczy. Zobacz wstrząsającą diagnozę Michaela Vorisa. Zapraszamy na program Wir - The Vortex. Materiał publikujemy dzięki uprzejmości Church Militant.

 

NAPISY W JĘZYKU POLSKIM DOSTĘPNE PO WŁĄCZENIU


DATA: 2019-12-02 14:27:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Już podmienić pamiętam rozmowy z babcią gdy znalazłam mszalik przedsoborowy jej tęsknotę za starą liturgii prubowała to sobie wytłumaczyć że to po to by ludzie rozumieli...
10 miesięcy temu / X
 
Nadchodzi Sodoma! Do walki z nią!!!
10 miesięcy temu / Jan
 
Vera bardzo dziękuję za ciekawy wpis. Warto go powielać. Tak właśnie REAGUJĄ księża w rozmowie z wiernymi , którzy mają wiedzę o zniszczeniu K.K. i budowaniu nowej wspólnoty religijnej. MASKI SPADAJĄ - to nie są słudzy Pana Boga. Warto samemu sprawdzić. Takie doświadczenie albo >zabija< albo bardzo WZMACNIA naszą wiarę. Większość wiernych /niedzielniaków/ nie ma pojęcia o tak ważnej sprawie jak likwidacja Świętego Oficjum czy zniesienie Indeksu ksiąg zakazanych. Nawet nie zauważają , że w Kościele nie głosi się Kazań i nie uczy Katechezy Kościoła Katolickiego. Babciom i dewotkom dokłada się nowych modlitw dla wypełnienia czasu a młodzież i dzieciaki ewangelizuje radośnmie po nowemu. Babcie /starsze pokolenie/ wymrze a młodzi będą "tańczyć w kościele ku uciesze diabła i dawać przedstawienia. Nie ma POWAGI DLA SACRUM. Kto zaprotestuje jest wyrzucany z Kościoła nawet straszony Policją i sądem. Pozdr.
10 miesięcy temu / iskierka . ver
 
Ks. N. Barbara w artykule opublikowanym w 1974 r. przytacza swą rozmowę z kardynałem Danielou: "Eminencja na pewno przypomina sobie wyczyny ?Gangu Bonnot'a? z początków stulecia?". ? "Tak". ? "Co Eminencja pomyślałby o władzach cywilnych w tamtym okresie gdyby w czasie kiedy ?Gang Bonnot'a?był najaktywniejszy zdecydowały się one zlikwidować żandarmerię i policję miejską oraz zalecały obywatelom by nie zamykali drzwi?". ? "Dlaczego ksiądz zadaje mi to pytanie?". ? "Ponieważ teraz nastał czas kiedy ?Gang Bonnot'a? szaleje wewnątrz Kościoła, gdyż Władza zniosła Indeks, Święte Oficjum i przysięgę antymodernistyczną oraz zachwala otwarcie na świat i dialog z wszystkimi wrogami wiary". - Jaka była odpowiedź kardynała? Powstał i zakończył naszą rozmowę.
10 miesięcy temu / vera
 
Goscio mówi ze Kościoła nie chcą zniszczyć żeby zachować wpływy,wiarę chcą zniszczyć.Tyle że jak zniszczą wiarę to po co Kościół?
10 miesięcy temu / JKJ
 
Ad czloax, nie ma tu mowy o tym, że przemogą. Taki mają plan.
10 miesięcy temu / Terezjusz
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 154 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.