DZIŚ JEST:   05   CZERWCA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Bonifacego-Winfryda, męczennika
 
 
 
 

Cezary Pazura pyta: dlaczego policja pałuje narodowców?

Cezary Pazura pyta: dlaczego policja pałuje narodowców?
fot. Maciej Biedrzycki/FORUM

Narodowcy, protestujący kilka dni temu na Placu Zbawiciela przeciwko odbudowie tęczy, zostali zatrzymani przez policję. W obronie wolności protestu przeciwko tęczy opowiedział się na Facebooku aktor Cezary Pazura.

 

„Oni sobie tej tęczy nie życzą. Wniosek: są tacy, którzy sobie życzą i tacy, którzy sobie nie życzą. Pytanie: dlaczego jedni są pałowani przez policję i zatrzymywani, a inni nie?” – napisał na Facebooku.

 

Sprawa dotyczy słynnej tęczy, która spłonęła na Placu Zbawiciela 11 listopada ubiegłego roku. W sobotę grupa narodowców zorganizowała protest przeciwko jej odbudowie. Gdy trwały prace, protestujący weszli na plac utrudniając odbudowę. Pilnująca powstającej nowej tęczy policja użyła siły.

 

Część protestujących przeciwko symbolowi homoseksualizmu narodowców zostało zatrzymanych. Aktorowi Cezaremu Pazurze nie spodobało się, że jedni mogą udzielać swojego poparcia odbudowie tęczy, inni zaś nie mają prawa pikietować w proteście przeciwko jego powstaniu.

 

 

Źródło: Facebook

ged


DATA: 2014-04-15 12:01
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
1
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

P. PAZURA MA RACJĘ ~!!!--MAMY W POLSCE DEMOKRACJE????
ponad 6 lat temu / PIXI.
 
brawo panie PAZURA
ponad 6 lat temu / nn
 
Byłam dzisiaj w Muzeum Narodowym. Plastikowa palma na rondzie jest tak samo "śliczna" jak ta plastikowa tęcza. Ani to ładne ani higieniczne, bo tylko kurz się na tym zbiera, no i jest łatwo palne (stwarza zagrożenie). Ciekawe, że nad tym się nikt nie zastanawia. Ponadto, o ile pamiętam, to ta tęcza to miała być tymczasowa ekspozycja. Czemu jej gdzieś nie przeniosą? Może niech pani G.W. postawi ją sobie przed biurem albo przed domem.
ponad 6 lat temu / ewa
 
A Ja myślę, że Czarek powoli się zmienia pod wpływem swojego młodszego brata - Radka, który jest gorliwym Katolem. Bo gdy myśl gdy raz zakiełkuje w człowieku to nie daje spokoju - rozrasta się. Tak przynajmniej było ze mną
ponad 6 lat temu / sfinx
 
Cezary Pazura kilkukrotnie mówił sensowne rzeczy o Radiu Maryja, z czego wynikało, że jest katolikiem. Tylko pytanie, dlaczego w jefo życiu prywatnym tego nie widać (trzykrotnie żonaty)?
ponad 6 lat temu / qzyck
 
Mam nadzieję , że Pazura za te słowa nie będzie bojkotowany przez postępowców.
ponad 6 lat temu / cynik
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.