DZIŚ JEST:   18   STYCZNIA   2020 r.

Św. Małgorzaty Węgierskiej
Bł. Reginy Protmann
 
 
 
 

Cenzura na YouTube powraca. Kanał telewizji wRealu24 ponownie zablokowany

Cenzura na YouTube powraca. Kanał telewizji wRealu24 ponownie zablokowany
#CENZURA    #YOUTUBE    #BLOKADA    #GOOGLE    #TREŚCI    #PRAWICA    #LEWICA    #TOTALITARYZM    #WOLNOŚĆ SŁOWA

„YouTube zablokował nam kanał!” – alarmuje telewizja wRealu24. Cenzorska blokada została nałożona na telewizję tuż przed rozpoczęciem programu na żywo z udziałem znanych publicystów.

 

„YouTube zablokował nam kanał! O godzinie 18:50 gdy rozpoczynaliśmy kolejną transmisję, cenzor zablokował nam możliwość nadawania oraz zamieszczania filmów” – poinformowała redakcja. Jak podkreślono, stało się to „pomimo braku na koncie ostrzeżeń oraz naruszeń. W efekcie telewizja nie może prowadzić transmisji na żywo, ani umieszczać nowych filmów na kanale.

 

Jak wyjaśnił Marcin Rola blokada została nałożona za program dr. Stanisława Krajskiego sprzed dwóch miesięcy o polskich katolikach, obronie wartości chrześcijańskich, obronie Kościoła katolickiego. W programie był poruszony temat ideologii LGBT oraz gender jak i problem imigracji, z uwzględnieniem napływu do Polski dużej liczby obywateli Ukrainy.

 

- Za to YouTube nas zablokował. Jest to już kolejny raz – zauważył Marcin Rola. Sprawa o tyle jest ciekawa, że blokada na kanał została nałożona kilka minut przed rozpoczęciem transmisji na żywo z debaty z udziałem m.in. Stanisława Michalkiewicza, Leszka Żebrowskiego, Witolda Gadowskiego i Rafała Ziemkiewicza. Pretekstem był właśnie program dr Krajskiego.

 

MA


DATA: 2019-12-05 07:56
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
14
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@ cenny:D żaden chrześcijan nie zna dnia ,ni godziny w Polsce, żydokomuna zna dzień i godzinę, i zapewniam Cię, iż przyjdzie po Ciebie:D
1 miesiąc temu / szpulas11
 
Sumliński, Karoń, Kurek to uczciwi ludzie. Szkoda, że blokują, a zostawiają tego pastorka...
1 miesiąc temu / benny
 
@Trp Problem w tym, że ten portal taki się STAŁ. Nie był od początku, nie informował o tym, jakie treści można zamieszczać, a jakie nie, prócz zakazu pornografii. Został ocenzurowany tak ostro dopiero niedawno, kiedy już stał się monopolistą.
1 miesiąc temu / tamiko
 
@IzajaszGB "Elitom" już coraz mniej zależy na pieniądzach, a coraz bardziej na utrzymaniu swojej władzy i systemy. Także jeśli takie akcje mogą mieć skutek, to już niedługo.
1 miesiąc temu / Pradziad
 
Mierzi mnie takie zżymanie się na politykę YT - jaka by ona nie była. Pokazuje jak bardzo zdani jesteśmy na ich łaskę. Dlaczego w czterdziesto milionowym kraju nie może powstać nasz polski odpowiednik takiej platformy? Czy dla Rady Mediów Narodowych naprawdę pilniejszym projektem jest wydać miliony na zakup jachtu dla Kusznierewicza, by ten rybom na oceanie promował Polskę napisem w stylu "Aj low Poland"?
1 miesiąc temu / M
 
Jednym wpisem w konfigurasji serwerów NASK można zablokowac "jutup" na terenie całej Polski - tak dla przykładu na 1 godzinę.
1 miesiąc temu / Hanys
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.